לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-07-2007, 17:00
  bab7 bab7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.04
מאמר סיירות 4-5/07/07

טוב אז אחרי שקראתי אין ספור מאמרים על גיבושים וכאלה הגיע הזמן שלי לכתוב..
הגעתי לוינגייט ב3 וחצי ככה נרשמתי עברתי בדיקות קצת טירטורים ובר אור.
ידיים עשיתי 54, בטן עשיתי 44 כי נתפסו לי השרירים ברגליים משהו כואב ו2000 סיימתי מקום 12 שמקום 7 לקח זמן והוא עשה 7:50 אז אני מניח שעשיתי בסביבות 8 וחצי.. ודרך אגב, אין מצב שזה 2000 זה בערך 2400.. פה זה היה קטע שממש עצבן אותי ואולי דפק לי את היום סיירות: אחרי ה-2000 היינו אמורים להסתדר בעשיריות ועד שכולם הסתדרו כולם היו במצב 2. חבר שלי היה במצב גרוע אז עזרתי לו ולא שמתי לב שכולם מחכים לנו אז לא מיהרתי,אז המפקד פתאום קורא לי, מעמיד אותי מול כל המסדר ואומר לי להסביר לצוותים למה אני סוציומט. אז אמרתי לו בלי צעקות ובסימפטיות שעזרתי לחבר שלי ולא התכוונתי להשאיר אותו מאחור. הוא לא קיבל את זה וביקש ממישהו אחר שיסביר למה אני סוציומט והוא אמר לו שהוא מסכים איתי, המפקד התעצבן הוריד אותי קצת למצב 2 ושיחרר אותנו.
סבבה סיימנו בר-אור קצת טרטורים אוכל ולישון... זה היה הלילה הכי גרוע בחיים שלי, ישנו בצפיפיות, הזענו כמו חמורים והייתה איזה מסיבה מעבר לכביש אז שמעתי שרית חדד כל הלילה..
יום שני, קמנו ב-4 התארגנות ובסביבות 5 עולים לדיונה. אף פעם לא חשבתי שכל הספרינטים והאלונקות זה על דיונה עם זווית כזאת.. זה היה שוק מטורף בשבילי אבל עברתי את הספרינטים ומאז היה יותר טוב..
באלונקות סחבתי את האלונקה פעמיים ובכל שאר הפעמים את הג'ריקן חוץ מפעם אחת משהו כזה..
אחרי זה חפרנו בור, ואז המפקדים אומרים לקפל את האת החפירה אז חשבנו שאין שקים אבל התברר שיש..
יחסית לשאר הקבוצות היה לנו ממש קצת כי כבר היה ממש חם, אני עשיתי 5 הכי הרבה עשה 7..
וזהו נגמר היום שיחת סיכום,ייבוש מטורף בשמש ותוצאות..
מקריאים מטכ"ל, אני לא עולה, מקריאים שייטת, אני לא עולה, מקריאים חובלים, אני לא עולה עוד שניה בוכה..
אבל בסדר בקטנה זאת הייתה חוויה מאד מגבשת ואני שמח שעברתי אותה..
עכשיו שאני מסתכל על זה עשיתי הרבה טעויות ולא נתתי באמת את מה שאני יכול וכנראה בגלל זה לא עברתי..
סטטיסטיקות: לא יודע בדיוק אני מעריך לפי הכמות אנשים שקמו.
איזה 100 בערך עברו למטכ"ל
70 שייטת
70 חובלים
ועוד 70 לא קיבלו כלום..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:47

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר