לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-07-2007, 16:29
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
שתי שניות של מחשבה. - שימוש בסמים

אני יודעת שבטח המון פעמים שמעתם את זה.
דברים כמו אל תגעו בסמים, ותשמרו על המשקאות שלכם במסיבות וכו'.

ואני בטוחה שגם א' שמע את זה אין ספור פעמים.
והוא נפטר היום בלילה אחרי שבוע וחצי בקומה.
לפני שבוע וחצי הוא יצא לבלות עם חברים שלו באיזו מסיבה כשפתאום הוא התמוטט.
לאחר מכן התברר שזה בגלל חומר זר שהיה בדם שלו. לא יודעים אם הוא לקח סמים, או ששמו לו משהו במשקה.

הכרתי את הבנאדם דרך אמא שלו (חברה טובה של אמא שלי). ורק מהכרות קצרה, ראיתי שהוא אחד האנשים המגניבים. כרגע המשפחה שלו בהליכים של להחזיר את הגופה שלו לארץ (הוא חיי באנגליה כבר כמה שנים, שם הוא למד והציג תערוכות שלו. ).

אבל זה לא משנה בגדול, כי שתי שניות של מחשבה והוא היה יכול להיות בחיים היום.
מוות כ"כ מיותר, שבקלות אפשר להימנע ממנו.
אל תתנו לזה לקרות לכם, אתם יכולים לשלוט בזה ולמנוע אבל מהאנשים הקרובים לכם.

זהו. חשבתי שחשוב לפרסם את זה פה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-07-2007, 13:46
צלמית המשתמש של puzpuz
  משתמש זכר puzpuz puzpuz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.06
שלח הודעה דרך MSN אל puzpuz
או.קיי :)
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "אה בטח... למה לא?"

סבתא שלי היא לא בדיוק "האדם הנבון" כמו שאנחנו קוראים לעצמנו... עד כמה שהיא סבתא שלי ואני אוהב אותה והכל, זה לא סוד שהיא קצת דבילית... אולי זה בגלל הגיל. זה לא שהיא שוכחת, לא, יש לה זכרון של פיל וגוף של שור, אבל במחשבה היא לא ממש משקיעה מאמץ...

בכל מקרה, הסיפור הוא כזה:

סבתא שלי (דייזי) יום אחד ניגשה לבן-דוד שלי (אדם) כשהוא היה בן 17, ומתחילה לדבר איתו ברצינות.
דייזי: אדם, אני חייבת לנהל איתך שיחה רצינית ביותר. הגעת לגיל המתאים, ואני חייבת לדבר איתך על זה.
אדם: כן סבתא, בבקשה...
דייזי: אתה לא לוקח סמים, נכון? אל תיקח סמים! זה חשוב! לא לגעת בסמים! לא לחשוב על זה אפילו!
אדם: ברור! אני לא מתקרב לזה בכלל!
דייזי: ואתה לא מעשן, נכון? אל תעשן! זה לא בריא, זה מגעיל, וזה נוראי! אחותי מתה מזה בגיל צעיר! אל תחשוב על זה בכלל!
אדם: ברור, סבתא! ברור! אני לא מעשן ואני לעולם לא אעשן! זה דוחה אותי!
דייזי: ואתה לא עובר על החוקים, נכון? תישבע לי שלא!
אדם: ברור שלא! אני נשבע! מה זאת אומרת בכלל?! אין אצלי אפשרות כזאת!
דייזי (נרגעת): אוה... איזה מזל! טוב, אז יאללה בוא... רוצה וויסקי?
אדם: לא נוגע בזה!
דייזי: אז איזה מן גבר אתה?!

נערך לאחרונה ע"י puzpuz בתאריך 08-07-2007 בשעה 13:49.
ישן 10-07-2007, 00:35
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
מצטער לומר לך, אבל כנראה שאותו מכר שלך נרצח. הבורות רצחה אותו.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "שתי שניות של מחשבה. - שימוש בסמים"

אותה בורות שמוכתבת ע"י ארגונים כמו "אל-סם" או "האגודה למלחמה בסמים".

אני לא יודע איזה חומר הוא לקח וממה נגרם המוות (מהחומר עצמו? מחומר שהיה מורעל? משילוב לא נכון בין חומרים שונים?), אולם ישנם גורמים שמתעקשים למנוע מידע חיוני מאנשים, מידע שהיה יכול להציל חיים.

מדוע?
כל מקרה טראגי ומיותר כמו המקרה הנ"ל, מוות של אדם צעיר שכל העתיד עוד לפניו, אדם מבטיח, בעל חלומות, שאיפות ומה לא, כל מקרה כזה מתורגם לעוד תקציבים לאותם ארגונים, למשכורות עתק לבכיריהם שלא עושים ולו חצי דבר על מנת למנוע אותם.

אותם ארגונים מונעים הפצת עלן הסברה על סכנות האקסטזי ולו רק מהסיבה שהוא כולל גם טיפים כיצד למזער את הנזק (לינק לעלון שנכתב ע"י ד"ר יואב בן דוב), או מכירת ערכות היכולות לומר למשתמש האם הכדור שקנה מכיל רק אקסטזי או גם חומרים אחרים (העלולים להיות רעילים ולגרום למותו הוודאי). אז אותו אדם בחר במודע לעבור על החוק, הוא עשה טעות, האם זאת אומרת שמגיע לו למות?

ג'וינט זה לא הרואין, אלכוהול זה לא ג'וינט ואקסטזי זה לא אלכוהול. כל אחד ואחד החומרים שאנשים מכניסים לגוף מטעמים שונים ומשונים, לכל אחד מהם יש תכונות שונות, השפעות שונות וסכנות שונות. החלוקה בין "סם חוקי" (אלכוהול, אקמול, טבק, קפאין ועוד) ובין "סם לא חוקי" (הרואין, קוקאין, אקסטזי, גראס ועוד), כל עוד אינה מפרידה ומבדילה בין חומרים תחת אותה קטגוריה הינה שגויה וגורמת רק נזק. שתית קפה בצורה מוגזמת נחשבת ללא בריאה במיוחד אולם כל עוד לא נעשה שימוש בקפאין מזוקק, לא ידוע לי על "מנת יתר" של קופאין שהובילה למוות. שתיה מוגזמת של אלכוהול יכולה להביא למוות וודאי (מנת יתר של אלכוהול מדכאת את השרירים הבלתי רצונים של הגוף ובעצם גורמת למוות מחנק או עצירת שריר הלב). שני חומרים מאותה קטגוריה ("סם חוקי"), לכל אחד השפעה שונה על הגוף ורמת סכנה אחרת.
כנ"ל לגבי "סם בלתי חוקי", ישנם חומרים שונים, לכל אחד השפעה אחרת, רמת סיכון אחרת ופוטנציאל התמכרות שונה (אם בכלל). לומר שאין הבדל בין ה"סמים הלא חוקיים" זה כמו לעודד אנשים לשתות אלכוהול כמו שהם שותים קפה כי "אין הבדל בין הסמים החוקיים", מישהו חושב להתחיל את הבוקר שלו עם כוס גדולה של וודקה?

אני משתתף מכל הלב בצערך על האובדן ומקווה שלא תדעי עוד צער.
אני מקווה שלא יהיו עוד קורבנות מיותרים כאלו.
אנשים, אל תשתמו בסמים, אבל אם אתם בוחרים שכן לעשות זאת, תנסו ללקט כמה שיותר מידע ממקורות לא "משוחדים" לפני שאתם עושים זאת. תשמרו על עצמכם.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:16

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר