לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-07-2007, 21:47
  N.H N.H אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.08.05
כללי נראה לי שעבדו על אח שלי, חייב דעתכם!!

טוב אז ככה, אח שלי פרסם באתר יד2 מרצפות למכירה (מרצפות שייצרו אותם מלפני 20שנה) . אחרי זה היתקשר אליו איש שהציג את עצמו כאיש אתר וואלה, ואמר לאח שלי שהוא יבוא אלינו הביתה כדי לצלם את המרצפות ויפרסם את זה בחינם בוואלה!
אחי נתן לא את הכתובת והוא אמר שהוא יבוא אלינו ביום כך וכך בבוקר והוא לא בא, אחרי זה הוא אמר שהוא יבוא ביום אחר בבוקר וגם בפעם הזאת הוא לא בא. בסוף הוא התקשר אלינו אתמול בצהריים ואמר שהוא יגיע עוד שעה. בקיצר הוא הגיע ולא תאמינו, הוא הגיע עם צוות צילום+ מראיינת (כאילו זה צוות ערוץ 2 חח). אחרי זה הם צילמו את אח שלי במצלמת צילום מקצועית עם המראיינת, היא שאלה אותו מאיזה חומר זה עשוי וכך וכך, אחרי שהיא סיימה לראיין אותו לקנות את המרצפות, היא לקחה מרצפה אחת ואמרה למצלמה בקול סקסי: " קנו את המרצפת החטובה" וככה וככה. ולאט לאט היא הורידה את החלוק שהיא לבשה, עד שהוא נפל, והיא נשארה בביקיני. הם סיימו לצלם והיא התלבשה.
אחרי זה הם רצו לצלם גם אותי! (אני לא יודע למה), ככה פתאום בלי להכין מראש כיוונו אליי את המצלמה. אמרתי שאני לא רוצה והם עזבו אותי. אחרי זה אח שלי הטיפש שמאמין שהם מוואלה הלך עם הצוות לשכן שלי כי יש לו משהו למכור והם צילמו את שכן שלי ביחד עם מחשב נייד שהוא רוצה למכור, והבחורה גם שם דיברה בקול סקסי, הורידה את החלוק ונשארה בביקיני.

עכשיו השאלות:
נראה לכם הגיוני שאלה נציגי וואלה? למה לי לא
נראה לי זה מצולם לאיזה תוכנית שעובדים בה על אנשים, יכול להיות?
מה אתם אומרים????

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:49

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר