לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-07-2007, 07:48
  Altered Altered אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.03.07
בקשר לגיוס...שאלה

שלום

אני בן 17,עולה לכיתה יב. הייתי בלשכת גיוס לפני כ-3 חודשים,ורק לפני שבועיים נקבע לי פרופיל,לאחר הרבה ריצות,ועדות רפואיות ואישורים...בקיצור,בסופו של דבר נקבע לי פרופיל 72.

עד עכשיו שלחו לי הזמנה רק לעתודה,כאשר נכתב שם שהלך לי טוב במבחנים הפסיכוטכניים ומכוונים אותי לכיוון טכנולוגי. החלטתי לוותר על העתודה,וברצוני לברר איזו דרך יש לי להגיע למודיעין? לא למדתי ערבית,אבל יש לי רמה ממש של דובר אנגלית (סיימתי 5 יח' השנה בציון גבוה (97) ובשנה הבאה אני עושה גם שתי יחידות תרגום, ונאמר לי שיש יחידת תרגום של אנגלית.

ובנוסף, יש לי רצון עז להתרחק כמה שיותר מקרבי...האם עם פרופיל 72 יכולים לשבץ אותי במשהו קרבי? גולני או גבעתי? כי אני באמת מאמין שאני אוכל לתרום יותר בתחום טכנולוגי,או משהו בסגנון.

תודה רבה לעונים...

*עריכה*

עוד שאלה ששכחתי - האם עושים בעיה בצבא בעיה עם מעל לקעקוע אחד?

נערך לאחרונה ע"י Altered בתאריך 29-07-2007 בשעה 08:07.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-07-2007, 08:09
  moti89 moti89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Altered שמתחילה ב "תשמע,לא באתי לפה להתחיל..."

טוב אז אני לא אתווכח איתך ואני אגיד לך תכלס מה הולך לקרות:

אם באמת תקבל איזשהו זימון למודיעין ותעבור אותו (ורוב הסיכויים שלא תעבור עם הגישה וה"אידיאולוגיה" האינטרסנטית שלך), אתה תלך למודיעין גם עם פרופיל קרבי... זה מטומטם אבל ככה זה במדינתו, אה וגם תוכל ללכת לעתודה

אם לא תתקבל, אתה תשובץ ע"פ הפרופיל שלך משמע - או תותחנים, או שריון, או נ"מ (או עוד כמה אפשרויות ששכחתי)

האפשרות היחידה שלך לברוח מהמקומות שרשמתי היא להוריד פרופיל, שאני מבטיח ב90% שזה מה שיקרה בסוף, אתה פשוט גבר...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:36

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר