לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-07-2007, 17:46
  tomon1 tomon1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.06
קידום בבסיס שקשה להתקדם בו

אני נמצא בבסיס רע, מאוד רע ששם למטרה לעצור חיילים שרוצים להתקדם.
הלכתי ל"קידום" בכ"א ובדקתי אם אני מתאים לקצונה והם ענו בחיוב ואמרו לי לחכות 8 חודשים עד שאני יוכל להתחיל לאסוף המלצות וכו'...
בזמן זה הבנתי כי הפלגה בה אני נמצא לא אוהבת כאשר חיילים שלה רוצים לצאת מהבסיס לקצונה או לפיקוד או להרבה מאוד דברים אחרים.
המפקדים הראשיים שלנו (שסה"כ מפקדים על 7 אנשים בכל מעבדה) נותנים חוות דעת שליליות על אותו חייל גם אם הוא נותן את הנשמה לתפקיד. עלי אני יכול להעיד כי אני באמת נותן הכל ממני כדי שאני אוכל לקבל המלצות טובות ואף נבחרתי כמצטיין בקורס שעשיתי.
וגם אם אותו חייל עבר את המבד"ק הבסיס דוחה לו את היציאה לקורס עד שהוא כבר לא יכול יותר כ2 וחצי לכל היותר ואני יכול להעיד כי ראיתי את זה במו עייני שלחייל שהתאים לקצונה מהמעבדה שלי נשלח חודש אחר חודש עיקוב ליציאה לקק"צ עקב כך אמרה הטענה "חוסר בכוח אדם".
השאלה שלי היא מה לעשות? אני באמת ותמים שלא מחפש קצונה כדרך להמלט מהבסיס\תפקיד בו אני נמצא, אני מחפש את הדרך קדימה ומעוניין להגיע הכי גבוה שאני יכול ללא עיקובים מיותרים בזמן.
האם יש איזה כלי בו אני יכול להשתמש בכדי לערער את סמכויות הבסיס? את סמכויות המפקד?
אינני יודע אם קבילה במקרה זה אכן תגרום למצב להשתנות או בכלל האם בכוחה לשנות החלטה מסוג שכזה.
בתודה,
ת.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-07-2007, 19:08
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tomon1 שמתחילה ב "קידום בבסיס שקשה להתקדם בו"

לפי דבריך, מפקדים נותנים חוות דעת שיקריות לחיילים; ופועלים בשאר דרכים לא מקובלות, על-מנת לטרפד התקדמותם.
זה עניין שמפקדי-מפקדיך צריכים לתת עליו את הדעת. כמו כן, כתבת כי ידוע לך על מספר מקרים כאלה, הנוגעים לחיילים אחרים, ועל מספר מפקדים ביחידתך הפועלים בצורה הזו.
נסו לקבוע ראיון עם מפקד היחידה, או כל מפקד אחר המפקד בפועל המפקדים שפועלים בצורה הזו, והעלו בפניהם את הדברים, אם לאחר סיכום הראיון לא יראו שינויים בשטח - יהיה זה רעיון טוב לקבול.

ניתן לקבול גם כעת, אבל עדיף למצות את ההליכים בתוך היחידה קודם.

בקבילה תוכלו לפנות יחד, נגד מספר מפקדים, או רק אתה נגד מפקד בודד. מסמכים תומכים בהערכה גבוהה לתפקודתך, שיעמדו לעומת הערכה נמוכה בחוו"ד לקראת קק"צ מצד המפקד יוכל להוות תמיכה בטענותיך.

האופציה האחרת שעומדת בפניך היא לא לצאת לקק"צ ולהפחית את סיכוייך להתקדם.

בהצלחה.

נערך לאחרונה ע"י sheep בתאריך 24-07-2007 בשעה 19:11.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:30

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר