לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-07-2007, 19:52
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי AlienwareIL שמתחילה ב "לחוץ לגבי נתונים אישיים."

אהלן וברוך הבא למועדון הדפ"ר:]

היה פה לפני כמה זמן משתמש בשם דרוגבה שגם היה חבר במועדון..
כעיקרון הסיסמא שלנו היא:"אחלה קב"א, חרא דפ"ר"

הדפ"ר הוא נמוך יחסית לקב"א(זה הדפ"ר הממוצע).
הציון שלך מהראיון אישי כנראה גבוה מאוד וזה מה שגרם לכך שהקב"א שלך תיהיה גבוהה..
כעיקרון אתה לא תקבל צוות אוויר(למרות שאתה יכול להגיש בקשת חריג ואני מאמין שיאשרו לך כי הנתונים שלך ממש קרובים ככה שלא אמורה להיות לך בעיה לקבל צוות אוויר אבל כחריג).
כל דבר שבעצם דורש דפ"ר 60 ומעלה אתה לא תקבל...אתה לא תקבל עתודה למשל(למרות שהמיונים לעתודה דורשים קב"א 52 ודפ"ר 60 רק בגלל הדפ"ר אתה לא תקבל..וזה לא משנה שהקב"א שלך גבוהה).
יום סיירות אתה צריך לקבל(תתקשר אליהם כדי לוודא למרות שלא אמורה להיות לך בעיה בכלל).
אמממ בקיצור כל מיני זימוני מודיעין מעניינים,כמו כן קצונה דורשת דפ"ר 60 ומעלה ולכן כל מה שקשור למסלולי קצונה לפני צבא אתה לא תקבל).

בתכלס שילוב מאוד מוזר של קב"א ודפ"ר..הקב"א הגבוהה לא עוזרת לך בכלל כי הדפ"ר פוסל אותך כמעט מכל דבר נורמלי..מצטער.
לאף אחד זה לא נשמע בהתחלה הגיוני נתונים כאלה כי בדרך כלל דפ"ר כזה הולך עם קב"א 51 אבל אתה רואה..בצבא הכל יכול לקרות.
לצערי הדפ"ר הוא נתון חשוב מאוד שלא משנה גם אם הקב"א שלך הייתה 56 והדפ"ר 50 אתה היו פוסלים אותך מכל מיני זימונים מעניינים.
יש לך את אותם הנתונים כמו למשתמש שהיה פה בשם drogba ונעלם
אל תדאג...יהיה בסדר

בכל אופן..זה לא ימנע ממך את מה שחשוב לך אני מניח..גדנ"ע צלילה ויום סיירות(אבל תתקשר ליום סיירות כדי לוודא..לדרוגבה לא עשו בעיות).

נוב 07.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-07-2007, 19:57
  חתול מסטול חתול מסטול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.04.06
..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי AlienwareIL שמתחילה ב "לחוץ לגבי נתונים אישיים."

שמע אחי קודם כל הקבא שלך 54. זה הנתון הראשי שעליו מסתכלים.

והנה מגיע האבל. אבל, אין ספק שדפר 50 זה לא מרשים במיוחד, דפר ממוצע בהחלט.

מה זה ימנע ממך? לפי דעתי טיס ויתקנו אותי אם אני טועה. בקשר לסיירות וכאלה , אני מאמין שגם שם אתה

לא תלקק דבש, מכיוון שביחידות כאלו (ובכלל בכל תפקיד רציני) יש דרישה לאנשים עם קליטה ותפיסה

מהירה, תסכים איתי שאדם עם דפר 90 יקלוט טוב יותר מאדם עם דפר 50 בדרך כללץ..ואנשים כאלה יש.

ביחס לקב"א, דברים כאלה קורים, רוב הסיכויים שהיית שפיץ בריאיוון האישי והמראיין התרשם ממך מאוד.

בשורה התחתונה תתעודד אח שלי, קבא 54 זה מכובד מאוד, אפילו אם הדפר 50.
ישן 25-07-2007, 20:31
  Legolas7 Legolas7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.07

אמרת שטיות לגבי הסיירות,מהרגע שהגעת לגיבוש מרכזי דרך היום סיירות לא מסתכלים יותר על הנתנונים אפילו אם יש לך קב"א 51 אלא עלייך בתור בן אדם ונתונים יבשים לא אומרים שום דבר, על קליטה ופעולה ברגע אמת רק סוג והאופי של הבנאדם אומרים את זה.כבר אמרו את זה כאן הרבה ונאמר את זה שוב,אתה יכול להיות עם מקסימום נתונים אבל להיות בנאדם עם אופי חלש ואחד שהוא לא החומר המתאים לסיירות ואז אתה יכול להיות גם דפרנ"ק ואחרי שנאבקת ונלחמת להשיג יום סיירות והתקבלת למטכ"ל/שייטת הם יסתכלו עלייך בתור בנאדם ולא בתור אחד עם נתונים יבשים.
(יש לי חבר עם דפ"ר 50 וקב"א 51 התקבל למטכ"ל ומתגייס מחר ומתחיל תמסלול והוא עקף הרבה אנשים עם מקסימום נתונים,אז נא לא לדבר שטיות)
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:15

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר