לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-03-2005, 17:59
  Ncoder Ncoder אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.05
זה נכון מאוד ....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Sus-Pere שמתחילה ב "שאלה בקשר ל-Pinnacle pctv strereo"

גם לי יש את הכרטיס הזה ונראה לי אם אני זוכר נכון שהתשלום הוא 5 או 15 דולר, עדיין לא שילמתי את זה ולא יודע אם אני אעשה זאת בסוף .

הסיכוי גבוה מאוד שאם אין כבר עכשיו אז בעתיד הלא רחוק כבר יוציאו תוכנת לכידה שתלכוד ישירות ל-MPEG2 בחינם, בינתיים אני לוכד עם פורמטים שונים במקרים שונים, עבור קטעים של 15 עד 30 דקות אני לוכד ב-AVI Uncompressed, עבור 30 דקות עד שעתיים שזה משהו שעדיין לא יצא לי לעשות אני מניח שאשתמש ב-Huffyuv או Mjpeg (ואז כמובן קידוד לפורמט נבחר MPG\AVI ...).

לדעתי זהו הכרטיס הטוב ביותר בתחום מחירים של עד 400 ש"ח (יש חנות באינטרנט בשם תמליל 2000 שמציעה את הכרטיס במחיר הזול ביותר בארץ), הרשה לי גם להמליץ לך על תוכנת הצפייה האיכותית ביותר שבה נתקלתי עבור הכרטיס הזה: DScaler (חפש את הגירסא האחרונה 4.1.12) .
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-03-2005, 20:30
  Ncoder Ncoder אינו מחובר  

יעני אני נציג מכירות ...
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Sus-Pere שמתחילה ב "חחח הבאת תמנוה מגניבה"

אתה מקבל בחבילה את הכרטיס עצמו + דיסק דרייברים ותוכנה וחוברת הוראות (את הדרייברים עדיף להוריד מאתר הבית שכן שם זה יותר מעודכן, אבל מה שמוזר הוא שדווקא התוכנה שקיבלתי עם הדיסק היא יותר חדשה מהתוכנה שנותנים להורדה באתר).

אתה מקבל גם כבל PL קטן לחבר מיציאת הקול של הכרטיס אל כרטיס הקול שלך, כשאתה מחבר באנטנה הרי זה מעביר לך גם וידאו וגם אודיו, הכבל הקטן הזה מעביר לך בחזרה את הקול מהכרטיס TV לכרטיס הקול על מנת שתוכל לשמוע ברמקולים, את הכבל אתה מחבר לכניסת ה-Line in בכרטיס קול .

אנטנה זה כבל שיוצא לך מהשקע של הכבלים בקיר (חיבור RF), אם יש לך YES אז תוכל לחבר אנטנה מהממיר (כי YES במקור משדר רק דיגיטלי), את הכבל אתה קונה בעצמך או מבקש מ-HOT או YES שיבואו אליך ויכינו לך כבל באורך הרצוי - בחינם .

אתה יכול לחבר מהממיר גם באמצעות כבל RCA ואם יש לך YES וממיר של Pace 1000 תוכל לחבר גם באמצעות כבל SCART ל-Svideo ולהשיג איכות טובה יותר .

כל מה שאתה צריך זה כבלים, וכמו
ישן 27-03-2005, 21:37
  Ncoder Ncoder אינו מחובר  

אני חושב שכדאי לך לקנות מהאינטרנט ...
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Sus-Pere שמתחילה ב "מחר אני כנראה אלך לאופיס דיפו"

הרבה יותר זול מאופיס דיפו .

http://www.tamlil2100.co.il/product...cID=90&c=273155

http://www.officedepot.co.il/(exj1t...R=QJ5&ID=390835

שכחתי לציין שהכרטיס מגיע גם עם שלט רחוק וחיישן לחיבור למחשב (על מנת שהשלט יתקשר איתו), השימוש בשלט הוא רק עם התוכנה שמסופקת עם הכרטיס, מאחר ואני משתמש ב-DScaler אני לא משתמש בשלט אבל אולי בעתיד תיהיה אפשרות לתכנת את השלט עם תוכנה זו או אחרת .

אם יש לך HOT אז החיבור היחיד שאפשרי (לפחות בממירים שיש להם היום) הוא RF או RCA, תוכל להזמין טכנאי ולבקש שיכין לך ממש על המקום (באוטו) כבל אנטנה RF (הוא ידע מה זה) באורך הרצוי לחיבור מהממיר למחשב, קח בחשבון שבחיבור מהממיר תוכל לצפות בשידורים גם דרך המחשב וגם דרך הטלוויזיה (שני חיבורים יוצאים מהממיר, אחד למחשב והשני לטלוויזיה) .
חיבור RCA הוא קצת מסובך כי צריך כבל מיוחד עם RCA צהוב ו-PL עבור האודיו, עדיף לך לחבר באנטנה מהממיר ולא תרגיש בהבדלי האיכות .

נערך לאחרונה ע"י Ncoder בתאריך 27-03-2005 בשעה 21:45. סיבה: תוספת
ישן 01-04-2005, 16:20
  Ncoder Ncoder אינו מחובר  

לא הבנתי אם קנית ...
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Sus-Pere שמתחילה ב "יש לי בעיה עם החיבורים...."

Svideo ל-Svideo עבור חיבור הממיר (לפי מה שהבנתי אין בממירי YES ולא ב-HOY יציאת Svideo אלא יציאת SCART).

בכל מקרה אני לא יכול להסביר לך כרגע את החיבורים מהממיר לכרטיס כי יש לי שני שקעים ואחד מהם משמש לכרטיס, חוץ מזה אני צריך חיבור פין כזה שמתברג לממיר ואין לי כזה בינתיים, אולי ביום ראשון בהזדמנות אני אנסה לארגן אחד כזה לחיבור הממיר רק בשבילך ;-) .

בינתיים אם כבר חיברת מיציאת ה-RF בממיר לכרטיס תנסה ב-Tuner להעביר למצב Cable או Antena ותבדוק איזה מהם נותן לך תמונה נקייה יותר.

לא אמרת לי באיזה תוכנה אתה משתמש, אם זה DScaler 4.1.12 אז בתפריט Source יש לך שני התקנים לבחור בהם, בחר ב-Pinacle PCTV Stereo .
בתפריט SAA7134 יש לך Audio Input שאותו אתה צריך להעביר ל-Line 2 .
ישן 01-04-2005, 17:43
  Ncoder Ncoder אינו מחובר  

הבנתי ...
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי Sus-Pere שמתחילה ב "אתה לא צריך לאגרן בשבילי כלום :)"

החיבור הכי פחות מסובך הוא אנטנה (יציאת אנטנה RF של הממיר), הסיבה שאני ממליץ לך עליו הוא שהוא יעביר לך גם אודיו וגם וידאו ובקשר לאיכות הוידאו אין הבדל בין RF ל-RCA שניהם מעבירים אותו סיגנל (קומפוזיט), אולי באנטנה יש חיסרון של איבוד אות בכלל אורך הכבל אבל כמה ארוך הכבל שלך כבר יכול להיות? עד 10 מטר לא יהיו בעיות .

פשוט לחבר אנטנה לכניסת האנטנה בכרטיס, והכבל הקטן שקיבלת עם הכרטיס PL ל-PL אתה מחבר מיציאת האודיו בכרטיס TV לכניסת ה-LINE בכרטיס קול, זה יכול להיות קבוע שם .

אם אתה רוצה לעבוד עם RCA (אני לא אוהב חיבורי Svideo ל-RCA ואולי זה גם לא רעיון טוב, תמיד טוב לעבוד משני כיוונים דומים ולא לדאוג שההמרה בין השיטות בדרך תגרום לבעיות) תחבר מיציאת RCA בממיר לכניסת RCA או Svideo בכרטיס TV.

אמנם Svideo הוא איכותי יותר אבל חיבור RCA ל-Svideo ייתן לך את האיכות של RCA (כמו במקור) .

את הקול תוציא מיציאות האודיו לבן ואדום מהממיר (2 כבלי RCA) ותחבר בכניסת האודיו LINE בכרטיס קול (הכבל הקטן שקיבלת עם הכרטיס TV מיועד לחיבור אנטנה).

לאחר שחיברת הכל תנסה להגדיר בתוכנה את האודיו כמו שצריך תחפש אולי גם ב-Audio Controller אולי יש איזה Mute שמסומן שם ב-V .

ספר איך החיבורים האחרים? וידאו VHS ומצלמה דיגטלית ?
ישן 02-04-2005, 17:17
  Ncoder Ncoder אינו מחובר  

הממיר של הכבלים לא יודע ...
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי Sus-Pere שמתחילה ב "תודה רבה על ההסבר המפורט :)"

להוציא אות Svideo אלא רק קומפוזיט, בעקרון אם תחבר SCART ל-Svideo או RCA לא תבחין בהבדל, אם אתה בכל זאת מצליח להבחין בהבדל אז לך על Svideo .

אם אורך הכבל שלך הוא באמת 10 מטר אז תנסה באמת כבלים שונים (RCA ו-Svideo) עד שתמצא משהו שנותן לך את האיכות הכי טובה, אצלי יש כבל אנטנה של 5 מטר ורואים אחלה (כמו בתמונה שצירפתי לך) .

נראה לי שזאת כבר הפעם השלישית שאמרתי שאני מחובר עם אנטנה ישירות מהשקע, אבל גם ניסיתי לחבר וידאו VHS ונראה אחלה, אותו דבר גם מצלמת וידאו תיראה אחלה .

הבעייה שיש לך הוא Drop Frames, התוכנה לא מצליחה ללכוד לך את כל הפריימים, זה בגלל ש-DScaler מבצעת תיקון תמונה בזמן אמת ופותרת בעיקר בעיות Combing בזמן אמת, גם לתקן וגם ללכוד זאת עבודה קשה ואולי במחשב יותר מהיר ממה שיש לך היית מצליח ללכוד את כל הפריימים.

הפתרון שלך הוא לא להשתמש ב-DScaler לשם לכידה אלא בתוכנה אחרת כמו Virtual VCR, יש בתוכנה גם מן חלון שניתן לקבל בו בזמן הלכידה אם יש Drop Frames, כמובן שפה אין תיקון תמונה בזמן אמת אז תיאלץ לאחר הלכידה לבצע DeInterlacing .
ישן 02-04-2005, 21:56
  Ncoder Ncoder אינו מחובר  

ב-Device Manager ...
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי Sus-Pere שמתחילה ב "אה הבנתי"

יכול להיות שהדרייברים שהתקנת לא מתאימים למערכת ההפעלה שלך, אם יש לך במקרה XP SP2 אז הורד מאתר הבית את הדרייברים המעודכנים (ככה זה עובד גם אצלי עכשיו, הדרייברים שקיבלתי עם הכרטיס לא התאימו לי) .
עליך להסיר את הדרייברים שהתקנת מה-Device Manager ולהתקין מחדש את אלה שהורדת מאתר הבית, רק לאחר מכן אם אתה רוצה תתקין גם את ה-PCTV Assitant.
אם אתה לא מבין כל כך בדברים האלה אז תן למישהו אחר שיבדוק לך את העניין .

Interlace זאת השיטה שבה משדרים, בקיצור ב-TV PAL משדרים 25 פריימים לשנייה ובעצם משדרים 50 שדות לשנייה (2 שדות מהווים פריים 1, התהליך של הצגת השדות אחד אחרי השני נקרא Interlace).
מסך המחשב שלך משדר בשיטת Progressive שבה כל פריים משודר כתמונה שלמה, מאחר ואתה צופה בשידורי Interlace על גבי מסך Progressive אתה מקבל תופעת Combing (מן קווים בזמן תנועה) שנוצר משידור של 2 שדות שונים במכה כפריים 1.
ישן 05-04-2005, 21:44
  Sus-Pere Sus-Pere אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.05.04
לא עשיתי שום סריקה
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי Ncoder שמתחילה ב "כן אני הבנתי שחיברת ..."

כשהפעלתי את Dscaler זה פשוט קלט את זה אוטומטית.
אולי תנסה קודם לסדר את זה דרך ה-Visionו אז תפעיל את ה-Dscaler ואז זה אולי יעבוד.
כבל TV רגיל יכול להעיבר שדורים דיגיטליים כי ככה בעצם מחוברת הטלוויזיה לממיר.
אני אבדוק כמה דרבים כדי לנסות לגלות איך גם אתה תוכל לקלוט שידורים דיגיטליים אבל אתה יכול קצת לפרט איזה ממיר יש לך (HOT,YES)?
אולי עדיף שתנסה גם להתקין מחדש את Dsacler וזה אולי יפתור לך את הבעיה.

עריכה: עכשיו עשיתי סריקה (מלאה אני חושב, היא לקחה 15 שניות) ועברתי בין הערוצים כדי לראות מי ערוץ ה-AV שלי ושמתי לב שזה כל הזמן משתנה. עדיף שתעשה סריקה פעם אחת, תחפש שפ את ערוץ ה-AV, תפתח אותו ותעזוב את זה ככה.

מקווה שיעבוד לך.

נערך לאחרונה ע"י Sus-Pere בתאריך 05-04-2005 בשעה 21:49.
ישן 29-03-2005, 22:30
  Ncoder Ncoder אינו מחובר  

מה פתאום ...
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי Sus-Pere שמתחילה ב "Ncoder תגיד"

הרי כבר הסברתי קודם שאת הלכידה מבצעת התוכנה, זהו לא כרטיס לכידה בחומרה .

זאת אומרת שמה שאתה רואה זה מה שאתה מקליט, ברור שיש מקודדים שונים עם אפשרויות דחיסה שיורידו את איכות התמונה המקורית אבל אם תלכוד ב-Uncompressed RGB או ב-Huffyuv Codec אז האיכות תיהיה כמו במקור (כמובן שהרזולוצייה תיהיה הרזולוצייה שהגדרת, אין סיבה שהיא תשתנה).

הכרטיס מותקן אצלי במחשב עגלה, DScaler מבצע עיבוד תמונה בזמן אמת וכשאני מנסה ללכוד ברזולוצייה מלאה אני מקבל אמנם תמונה נקייה אבל קצת מעוותת כי התוכנה לא מסוגלת (לפחות לא כיום) לבצע לכידה של תמונה מעובדת בזמן אמת ברזולוציה מלאה באמצעות המחשב החלש שלי, אני כן מצליח ללכוד ברזולוצייה נמוכה יותר עם התוכנה הזאת .

זאת הסיבה שהתוכנת DScaler מצויינת לצפייה אבל במחשב שלי היא לא מתאימה ללכידה ברזולוצייה מלאה, הפתרון שלי הוא להשתמש בתוכנת לכידה כמו Virtual VCR שהיא תוכנה מבוססת ומוכרת שגם לא אוכלת הרבה משאבי מערכת (כי אין לה תכונות עיבוד תמונה בזמן אמת כמו ב-DScaler).
באמצעות Virtual VCR אני יכול ללכוד ברזולוצייה מלאה של NTSC שזה 720 על 480 ולשמור על האיכות, ברזולוצייה של 720 על 576 אני גם מצליח ללכוד ולשמור על האיכות אבל המחשב חלש מידי עבור זה ככה שיש משהו כמו 5 Drop Frames לכל שנייה, מאחר והשידור הוא Interlace זה לא משהו שמפריע לי כי גם ככה בסופו של דבר ממירים את החומר גלם לפורמט דחוס כמו DivX או ל-S\VCD ובזמן ההמרה דואגים לבצע גם DeInterlace שיטשטש את תופעת הקיווקוים (Interlace) .

אין הבדל בין תמונה באמצע צפייה לבין תמונה לאחר לכידה בפורמט לא דחוס, הייתי רוצה לצרף לך דוגמה של סרטון לכוד אבל אפילו שנייה אחד של וידאו\אודיו לא דחוס מגיעים ל-30 מגהביט .
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:29

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר