לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-08-2007, 18:39
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
ראשית, בן גוריון כבר אינו מדבר מזה כמעט 23 שנים
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי קובי הדדי לא היה שמתחילה ב "בן גוריון מדבר על צדק ושלום?"

שנית, גם כאשר היה בחיים - פולה דיברה בד"כ במקומו והוא היה עסוק בעשיה.

אני מניח כי אתה מלא כעס על הדרך בה נהג בן גוריון בפרשת אלטלנה, מתרעם על האופי ה'אנטי דתי' של קליטת העליה או אף סבור כי הייתה זו טעות להמנע משחרור יהודה ושומרון במלחמת העצמאות והייתה זו טעות להשיב לתחומי הקו הירוק פליטים כלשהם. יתכן ומהלך של שחרור יו"ש היה מאפשר לב.ג לעשות צדק היסטורי בהשיבו את א"י לעם היהודי ומביא שלום לאיזור בשימו קווים ברורים ליחסי הכוחות ולגביית המחיר מן התוקפן הערבי בסכסוך.

אני מבין ללבך ואף מסכים אתך בחלק מהנקודות אך עליך להבין את הנסיבות ההיסטוריות בהם התרחשו הדברים ולא לשפוט את האיש לחומרה.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 12-08-2007 בשעה 18:42.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-08-2007, 20:41
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
באמת נשמעת לי מוכר...
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "אגב, אל תתחבא..."

יום שבת, דצמבר 1974 ואני נוסע עם הורי בפיאט 600 המסורה לד סראפנד [כך הורי מתעקשים לקרוא לצריפין בכלל ולאסף הרופא בפרט. אם כן, יתכן שחלפתי ליד שער יפו בשעת השין]
טו-טו-טו, קול ישראל מירושלים וכו' - "דוד בן גוריון - איננו". לא הייתי פעוט קטן וסנטימנטים למפא"י אף פעם לא היו במשפחתי - אך הדמעות חנקו את הגרון ופרצו להן.

נכון שבנקודות מסוימות נהג כאיש קטן ונכון שסכוי רב שאילו הייתי חי בתקופה אחרת היה איסר הראל דואג ללמדני כבוד לזקן מהו ועבודה בוודאי שלא הייתי מוצא. יתכן אפילו שאני, אתה וק.ה.ל.ה היינו סותמים את פינו הגדול מתקשרים זה עם זה בנקישות בקירות אגף האיקסים [ומובן שק.ה.ל.ה היה מדבר שטויות ולא היה חומק מעקיצותנו] - אך בעיני היה בן גוריון ענק ארגוני ומדיני, ציניקן מעשי ואיש חזון אשר נקרה לעמנו ברגע המיועד.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 12-08-2007 בשעה 20:44.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:26

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר