לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-08-2007, 11:45
  stinger360 stinger360 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.05.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ediman שמתחילה ב "תלונה על הצבא."

אם היה לי כוח הייתי גם מתלונן על לשכת הגיוס שלי... שני סיפורים על היכולת האנושית במרכז המידע של הלשכ"ג:

1)הייתי אמור להתגייס באוגוסט. חתמתי ויתור על חובלים והייתי אמור להתגייס לקרבי. כולם קיבלו שיבוצים שונים ורק אני לא קיבלתי כלום... בגלל שהתקבלתי לחובלים וחתמתי ויתור אז חששתי שיש קשר בין הדברים. אין לי שום כתובת אחרת לפנות אליה אז פניתי למרכז המידע בלשכ"ג. הלשכה לא מבינה יותר מידי בעניין קרביים אז אמרו לי שרוב הקרביים מתגייסים בלי לדעת לאן הם התקבלו (חבל שכבר שנים זה לא ככה. כמעט כולם מקבלים איגרות ועידכון בקיוסק מידע. אלה שלא מקבלים הם מקרים חריגים.) שאמרתי לה שהיא טועה ושזה לא ככה הבחורה התעצבנה. ששאלתי אם יש בעיה בשיבוץ שלי, יותר מפעם או פעמיים, אמרו לי שאין שום בעיה והכל בסדר ושהגיוס שלי הוא ב22 ביולי. חברה בלשכ"ג ביררה לי שבאמת יש איתי בעיה אבל למזלי (וזה רק מזל) צה"ל איכשהו קלט את העניין ודחה לי לנובמבר... כמובן שזה היה אחרי כמה ימים קשים שבהם באמת הרגשתי ממש חסר אונים ופחדתי שיזרקו אותי למקום שאני לא רוצה להיות בו.
המרכז מידע הטעה אותי בנושאים שונים ולבסוף גם אמר לי שאין בעיה איתי למרות שהייתה בעיה. הבחורות שעונות לא מבינות כמעט כלום בכל הקשור לנושאים של גיוס חייל קרבי והם עונות מניסיונם במיונים וגיוסים (בגלל זה אמרו לי שרוב הקרביים מתגייסים בלי לדעת לאן עד יום הגיוס, בגלל זה אמרו לי שטויות נוספות שתופסות לגבי ג'ובניקים אבל לא לגבי קרביים).
בנוסף הרבה בחורות שם מדברות בצורה מגעילה, לא מוכנות להעביר אותך לגורם בכיר מהם ואין להם מוטיבציה לעזור לך בגרוש. הרגשתי כאילו אני מדבר עם קיר שם... שביקשתי שיבדקו את הנושא היא אמרה שאי אפשר כי "הלשכה לא מטפלת בשיבוצים". שביקשתי שיפנו אותי לגורם אחר אמרו לי שאין גורם אחר. שביקשתי שיעבירו אותי למישהו בכיר אמרו לי שאי אפשר, אפשר רק אם אני שולח פקס. ששלחתי פקס אמרו לי שאי אפשר להעביר כי "הלשכה לא מטפת בשיבוצים". קיר.

2) חבר שלי שמתגייס במרץ לקרבי לא קיבל עוד מנילה בזמן שאחרים קיבלו. החבר התקשר ללשכ"ג לשאול למה הוא לא קיבל מנילה. התשובה האמיתית ללמה הוא לא קיבל היא שיש כמה סבבים למנילות והוא עוד יקבל אחת... אבל מה ענתה לו הבחורה בלשכה? "לא כולם מקבלים מנילות, כנראה כבר שיבצו אותך לאנשהו". החבר, שלא מבין יותר מידי בנושא, כבר חשב ששיבצו אותו לשריון או משהו אחר בלי לשאול אותו (יש לציין שלא שיבצו אותו לכלום, הוא לא במגמה טכנולוגית או בבי"ס טכנולוגי).

מרכז המידע של לשכת הגיוס צריך להתחיל לשים לב למה שהוא אומר לאנשים. ובלי קשר, טיפה נחמדות ורצון לעזור יתקבלו בברכה. צעקות, עצבים, חוסר הקשבה (בטוחות שהם ידועות הכל ושאני לא יודע כלום כי אני מלש"ב... לא משנה שאני צדקתי בסוף) הם תכונות קבועות אצל רוב הבחורות בלשכה. תכונה אחת ששולטת היא חוסר הידע.

נערך לאחרונה ע"י stinger360 בתאריך 15-08-2007 בשעה 11:54.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:52

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר