לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-08-2007, 16:43
צלמית המשתמש של tammy1903
  tammy1903 tammy1903 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.02
אמאלה!!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Molchansky שמתחילה ב "היכרות ראשונה עם אגרוף"

הזרת הזו קמה לחיים או משהו??

יש לה מעין "ציפורן" קטנה ומוזרה בקצה, משהו לא ברור, תסביר לי אולי אני לא מבינה מה זה אמור להיות, בכל מקרה- הבהיל אותי!!!

שאר האנטומיה ביד מעולה!
כל הכבוד על הניסיון לבטא את הצמדת האצבעות בצורה מדויקת...קצת הגזמת עם זה בזרת אבל זה נראה מעולה בשאר האצבעות..

אני חושבת שאפשר להוסיף עוד כמה הצללות לאצבע ה...המ...ראשונה, איך קוראים אותה? "אצבע" ?
אני כבר לא זוכרת מהשירים בגן..

בכל מקרה החלק העליון שלה נראה קצת חלק, מעין קו מתאר בלבד, נסה לטשטש את הקו, שיהיה פשוט דרמטי, אולי אפילו לזרום עם הטישטוש בעיפרון רך מאוד ולתת לאצבעות מרקם קצת שונה..
גם לגבי הקפלים באגודל הייתי מנסה ליצור מעין טישטוש שלהם, שיראו פחות כמו קווים ברורים של קפלים אלא יותר כהצללות מסוימות..

יש איזה משפט שהמורה שלי ברישום אמרה לי תמיד ואני נוטה לחזור עליו "בציור אין קווים, יש כתם ליד כתם ליד כתם, שיוצרים קו!"
היא ניסתה להראות לי את זה באיזה רישום של עיניים שעשיתי פעם, עד היום שמור לי הרישום(:
נסה ליישם את זה ברישומים שלך, זה יעזור לא מעט..
אני זוכרת שאת מירב ההתקדמות שלי ברישום עשיתי ע"י שימוש ב"כתמים" יותר מאשר בקווים.
כמובן שכל עניין ה"כתמים" בא ברישומים קלים יותר, ברישומי אנטומיה מומלץ להתחיל עם קווים מתאר ועליהם לבנות "כתמים".

מקווה שלא בילבלתי אותך עם כל זה..

תמשיך להתאמן אפשר לראות התקדמות ברישומים!
כל הכבוד

תמר

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-08-2007, 17:34
צלמית המשתמש של noalina
  משתמשת נקבה noalina noalina אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.11.04
שלח הודעה דרך MSN אל noalina
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Molchansky שמתחילה ב "היכרות ראשונה עם אגרוף"

לעומת ציורים אחרים שלך שראיתי, יש שיפור בציור הזה. האובייקטים יותר מעניינים והאינטראקציה בין
ה"דמות" הזאת לאגרוף מושכת את העין.

ביד יש בעיה בזרת כמו שאמרו, ולדעתי דם מעט באמצבעות המקופלות, אבל זה עיניין של אימון. הקווים
שלך מאוד נוקשים וההצללות מאוד בהירות. אל תפחד להצליל בקצת יותר תעוזה, זה מוציא את האובייקטים מהדף (:

בנוסף, כאימון להצללה נכונה, תקבע לעצמך מקור אור אחד ותצליל לפיו, תחשוב מה מסתיר מה ולאיפה
יגיע יותר אור, ואיפה נקודות האור המירביות. (נשמע מאוד פשוט, אבל מאמץ קצת חשיבה.. אח"כ זה
עובד יופי )

בהצלחה בהמשך, אני רואה שאתה מתאמן במרץ.. מקווה לראות שיפור כבר בציור הבא (:

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:59

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר