לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-08-2007, 21:09
צלמית המשתמש של tammy1903
  tammy1903 tammy1903 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.02
כל הכבוד!!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Molchansky שמתחילה ב "פורטרט ראשון"

בשביל פורטרט ראשון זה מעולה!!!

אני מתארת לעצמי שזה מתוך תמונת רפרנס..ואם כך הדבר אז אנחנו נשמח לראות את התמונה..

חבל שלא המשכת לפחות בקווי מתאר בסיסיים ביותר את שאר הראש והצוואר כי זה נראה מאוד באוויר ותלוש..
חשוב מאוד בפורטרטים.. גם אם את לא יודעת לצייר את זה- תנסי!
המטרה היא ללמוד מכל רישום ורישום ומכל טעות וטעות... אם את לא בטוחה במה שאת עושה תעשי קווים בסיסיים והתחלתיים ביותר כדי לכוון אותך בשאר הדרך... זה יעזור לך בהמשך- מבטיחה(:

ההצללות לא רעות בכלל בשביל פורטרט ראשון, הצללה באף מעולה לטעמי!
על השיער את צריכה לעבוד ובייחוד על הטכניקה שלך, נסי לצייר שיער כקצוות שיער ביחד שמתעופפות להן כל אחד לכיוון שבו תבחרי ולא כגוש שחור שפשוט נמצא שם...
גם אם את מטשטשת את ההבדלים בגוון המרקם עצמו של השיער נשאר נוקשה- והוא לא צריך ואמור להיות!
תעבדי על שיער ארוך יותר, זה קל יותר...לפחות לי(:

נסי "לרכך" את הקווי מתאר שלך, ולזרום איתם יותר.. אני מתארת לעצמי שניסית לדייק ככל האפשר בפנים של הילד ולא לזרום יותר עם הרישום שלך, אם תשימי לב הלחי הימנית שלו יצאה משולשת במידת מה ולא הגיוני מבחינה אנטומית שלחי תראה ככה, אפשר לראות קווים נוקשים כאלה גם בסנטר בחלקים הקרובים לאוזניים, אם את מתחילה קו אל תעצרי אותו, זרמי איתו, אם יהיה מה לתקן נסי לתקן קודם כל בעזרת העיפרון ורק אחר כך ע"י מחיקה... כך תלמדי גם לטשטש טעויות בצורה נוחה יותר (:

דרושה עוד עבודה על העיניים..וגם על הפה..

אני חושבת שתוכלי להשתפר בזה אם תקחי תמונות של עיניים, או פה במנפרד ונסי להשקיע בכל אחד מהם בנפרד את מירב המאמצים...
רק לבסוף לקחת פנים ולחבר את הכל יחד...

practice makes perfect!!(:

בהצלחה
תמר

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-08-2007, 09:14
  Molchansky Molchansky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.08.07
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי tammy1903 שמתחילה ב "כל הכבוד!!!"

אממ... אני זה הוא לא היא:-P (למרות שאין לי בעיה שיקראו לי את, מגדר זה משהו שלא ממש חשוב לי)

בכל אופן, המון תודה על התגובה והעיצות, אני אבקש מאח שלי את התמונה שממנה ציירתי ואסרוק אותה, זה עוד מוקדם לצייר תינוק חי, אין לי כל כך הרבה נסיון

ואת מאוד צודקת לגבי הקווי מיתאר, אני הרבה פעמים עושה אותם יותר מדי כהים, במקום לגרום להם להראות כממש חלק מהציור שהוא קצת יותר כהה, זה משהו שאני באמת צריך עוד לעבוד עליו.

לגבי הראש התלוש באויר, אני יודע שצריך לצייר את הצוואר ואולי חלק מהידיים (למרות שלתינוק הזה גם במציאות אין צוואר:-D), אבל זה מאוד הצחיק אותי שהראש מרחף אז השארתי את זה ככה.

עם שיער ועיניים יש לי המון בעיות, אני ממש חייב לשבת ולהתחיל לנסות לצייר כמה שיותר סוגי שיער ועיניים.

ושוב המון תודה על העיצות, אני לומד מכל תגובה כזאת ויודע מה לשפר להבא:-)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:07

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר