לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-08-2007, 09:17
צלמית המשתמש של SAAM007
  SAAM007 SAAM007 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DREDON שמתחילה ב "למישהו יש מקום אחר להוריד את התוכנות של יוסי ל samsung770"

לא ידוע לי על מקום אחר.

אבל אתה תמיד יכול להתקדם:
אם יש לך גירסה (במכשיר) AA30 או AE07 פשוט תוריד את BrewTool Suite 2.0 או QPST ותעביר קבצים ישירות למכשיר באמצעות הכבל USB ולזיכרון של המכשיר - מעולה להעביר צלצולים/תמונות רקע.

אם יש לך גירסה (במכשיר) ZG11 אז אין לך ברירה אלא לעבוד ישירות לכרטיס זיכרון באמצעות מתאם
(או שאתה מעונין להעביר קבצים גדולים כגון סרטים / MP3) אז כדי שתתקדם לתוכנה שמעבירה קבצים הרבה אבל הרבה יותר מהר מ Cardache. תתקדם ל microSD 770 Explorer שניתן למצוא בכתובת http://www.saam007.com/?page=mSD770e
(ואם יש לך כבר קובץ מפתח מ Cardache אתה יכול להמיר אותו ל microSD 770 Explorer בקלות ולא צריך ליצור קובץ חדש).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-08-2007, 14:48
  Mushinskyy Mushinskyy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.07
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי SAAM007 שמתחילה ב "לא ידוע לי על מקום אחר. אבל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי SAAM007
לא ידוע לי על מקום אחר.

אבל אתה תמיד יכול להתקדם:
אם יש לך גירסה (במכשיר) AA30 או AE07 פשוט תוריד את BrewTool Suite 2.0 או QPST ותעביר קבצים ישירות למכשיר באמצעות הכבל USB ולזיכרון של המכשיר - מעולה להעביר צלצולים/תמונות רקע.

אם יש לך גירסה (במכשיר) ZG11 אז אין לך ברירה אלא לעבוד ישירות לכרטיס זיכרון באמצעות מתאם
(או שאתה מעונין להעביר קבצים גדולים כגון סרטים / MP3) אז כדי שתתקדם לתוכנה שמעבירה קבצים הרבה אבל הרבה יותר מהר מ Cardache. תתקדם ל microSD 770 Explorer שניתן למצוא בכתובת http://www.saam007.com/?page=mSD770e
(ואם יש לך כבר קובץ מפתח מ Cardache אתה יכול להמיר אותו ל microSD 770 Explorer בקלות ולא צריך ליצור קובץ חדש).

איך אני ממיר קובץ מפתח?

עוד משהו, כשאני מנסה ליצור אחד על הכרטיס עם התוכנה שלך הוא מפליץ לי ארור :S

נערך לאחרונה ע"י Mushinskyy בתאריך 16-08-2007 בשעה 14:59.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:13

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר