לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-02-2005, 07:51
  גולבו כחולות גולבו כחולות אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.02
זה אמור להיות בערך ככה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי abeles שמתחילה ב "מידע בקשר לשינוי התפקיד"

אתה תשב במעצר בקו"ם מספר ימים ואז תתגייס לנ"מ, בכל מקרה אם אני לא טועה אף אחד לא נשאר בבקו"ם לשבת אז אתה תשתחרר בחמישי לבית ותצטרך לחזור בראשון לבקו"ם (כמובן שעד אז ילחצו עליך להתפנות לי"ר יעודי).

בקשר לשאלות שלך:
1: אתה כל יום חוזר הביתה וחוזר לבקו"ם למחרת עד ליום הגיוס או שאתה נשאר בפלוגת המתנה.
2: לא יודע, יכול להיות שתיהיה יומיים שלוש במעצר ואז תעבור לפלוגת המתנה.

לפני הגיוס כרגע אין לך בכלל מה לעשות אז פשוט תחכה ליום הגיוס.

יש עוד אפשרות נחמדה שאתה יכול לנסות, להגיע לבקו"ם רק ביום גיוס של נ"מ, זאת אומרת שעד אז אתה נשאר בבית (או יותר נכון אצל דודים או משהו כי בלשים יגיעו אליך להביא אותך) ואז אתה מגיע ביום גיוס של נ"מ בלי צו ואומר שחשבת שאתה מתגייס בתאריך של נ"מ ושלפני הגיוס הלכת להנות קצת והתנתקת מהבית ומהמשפחה לשבוע (זה כי יגידו להורים שלך ליצור איתך קשר..) ואז כנראה יהיה יותר פשוט לשלוח אותך לנ"מ.
בכל מקרה אני בכלל לא ממליץ על הדרך הנ"ל כי היא מהווה עברה על החוק וגם כי לא בטוח שמישהו שיתייחס אלך (זה יותר תופס אם אתה מגיע לפני הגיוס ולא אחריו...).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-02-2005, 10:08
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.01.04
שלח הודעה דרך MSN אל Boss11
תגובה לדבריי גולבו כחולות
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי גולבו כחולות שמתחילה ב "זה אמור להיות בערך ככה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי גולבו כחולות
אתה תשב במעצר בקו"ם מספר ימים ואז תתגייס לנ"מ, בכל מקרה אם אני לא טועה אף אחד לא נשאר בבקו"ם לשבת אז אתה תשתחרר בחמישי לבית ותצטרך לחזור בראשון לבקו"ם (כמובן שעד אז ילחצו עליך להתפנות לי"ר יעודי).

בקשר לשאלות שלך:
1: אתה כל יום חוזר הביתה וחוזר לבקו"ם למחרת עד ליום הגיוס או שאתה נשאר בפלוגת המתנה.
2: לא יודע, יכול להיות שתיהיה יומיים שלוש במעצר ואז תעבור לפלוגת המתנה.

לפני הגיוס כרגע אין לך בכלל מה לעשות אז פשוט תחכה ליום הגיוס.

יש עוד אפשרות נחמדה שאתה יכול לנסות, להגיע לבקו"ם רק ביום גיוס של נ"מ, זאת אומרת שעד אז אתה נשאר בבית (או יותר נכון אצל דודים או משהו כי בלשים יגיעו אליך להביא אותך) ואז אתה מגיע ביום גיוס של נ"מ בלי צו ואומר שחשבת שאתה מתגייס בתאריך של נ"מ ושלפני הגיוס הלכת להנות קצת והתנתקת מהבית ומהמשפחה לשבוע (זה כי יגידו להורים שלך ליצור איתך קשר..) ואז כנראה יהיה יותר פשוט לשלוח אותך לנ"מ.
בכל מקרה אני בכלל לא ממליץ על הדרך הנ"ל כי היא מהווה עברה על החוק וגם כי לא בטוח שמישהו שיתייחס אלך (זה יותר תופס אם אתה מגיע לפני הגיוס ולא אחריו...).

גולבו כחולות ידידי

בשביל מה הוא צריך להסתבך? זה רק יהרוס לו את הדברים?!
בדיבור ודיפלומטיה אפשר להשיג דברים בצבא וכלא זה לא פיתרון בכלל.
כאשר אתה מתנגד דופקים לך את כל השרות. אז בשביל מה?!

במקום שיגייסו אותו בתאריך של נ"מ יכניסו אותו לכלא להרבה הרבה זמן בפנים!

ישן 15-02-2005, 10:00
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.01.04
שלח הודעה דרך MSN אל Boss11
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי abeles שמתחילה ב "מידע בקשר לשינוי התפקיד"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי abeles
שתי שאלות:
אני מבין שאם אני רוצה לעבור מחיר יעודי לנ"מ אני יכול לעשות זאת בשני דרכים:
1. הקצין מיון יקשיב לי ויאשר לי נ"מ
והשאלה היא, גיוס נ"מ הוא 9 ימים אחרי הגיוס שנקבע לי... אז מה אני עושה בינתיים ?
2. אני מסרב להתפנות ונכנס לעצר באקום (אני מבין שלכלא אני לא אשלח)
והשאלה היא, מה קורה איתי אז ? אני אהיה במעצר עד יום הגיוס של נ"מ ? או ש... מה קורה עם זה ?

בנוסף, איך זה מעצר באקום (מהסיבה של מעבר מקרבי לקרבי) ?
האם יש דרך כלשהי לשנות את היעוד עוד לפני הגיוס ? בלשכת הגיוס לא ממש עוזרים לי אבל אולי יש אנשים אחרים שאפשר לדבר איתם ?

ידידי,

אני משוחרר כחצי שנה מהצבא...

1. מנסיוני האישי קציני מיון רק מקשיבים לך באוזניים בבאקום. לעולם לא תדע אם זה נכנס למוח או שיצא מהאוזן השניה! בדר"כ בבאקום רק שומעים אותך ולא מבטיחים לך כלום. (זכור שקציני מיון נוטים לשקר לחיילים המתגייסים בשביל שיסתמו ת'פה)
רק אחרי הטירונות מתחילים להתייחס אלייך ולהקשיב לך קצת יותר ברצינות.
אני חושב שכדאי לך לפקסס מכתב בקשה להתגייס לתפקיד שאתה רוצה בו אל הבאקום לרכזת מתגייסים.
ותראה מה אתה יכול לעשות אחרי התגובה שלהם ומה יענו לך?!

2. בכללי אם אתה מסרב להתפנות... שופטים אותך ואתה נכנס לכלא עפ"י כמות הימים שהמשפט ידון אותך. אני אישית לא דוגל בדבר הזה שנקרא מעצרים והתנגדות לפינוי. אני נוכחתי לדעת שכאשר אתה מתנגד דופקים אותך חזק. כאשר אתה לא מתנגד וכל הזמן מבקש את מה שאתה רוצה ולא זז מילימטר מדעתך בסוף אתה מקבל את מה שאתה הייתה רוצה.

למשל חבר שלי לא רצה להיות בשריון. הבנאדם נכנס לכלא ואח"כ הוציאו אותו ישר לטירונות 03 של חודשיים ומשהו או שלוש וקרעו לו את הצורה?!
אח"כ שלחו אותו להיות מ"כ.

ואני ראיתי בדיוק איזה שרות אני עשייתי ואיך קרעו אותו.

כל הזמן ביקשתי מחשבים או ממר"ם.

לא קבלתי ממר"ם אבל קיבלתי שני תפקידים חזקים ומכובדים בתחום המחשבים בצבא.

כאשר אתה נחוש בעצמך ובטוח בעצמך ומראה ביטחון בדעותייך ונחוש במטרתך גם בשיחות האישיות שעושים לך... אתה בדרך הנכונה.

ואף פעם לא להתפשר!!!

יש פיתרון שדיי עובד לדעתי?!

אם תרצה לשאול אותי משהו אתה יכול לשלוח לפרטי שלי.

נערך לאחרונה ע"י Boss11 בתאריך 15-02-2005 בשעה 10:19.
ישן 15-02-2005, 15:22
  גולבו כחולות גולבו כחולות אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.02
זה באמת משחק ילדים
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי abeles שמתחילה ב "המממ לעמוד שעות זה נראה לי..."

אם אתה בא עם מטרה ולא מוותר עליה אתה תקבל מה שאתה רוצה

אבל רוב האנשים באים בלי מטרה ואז קצת משגעים אותם והם נשברים מהר והולכים למה שאומרים להם.

אם תיהיה גבר, תעמוד על שלך ולא תיכנע אז אתה תקבל נ"מ (תשמע יגידו לך שאתה הולך להכנס לכלא לכמה חודשים אז אם תפחד ותתפנה הפסדת, אחרי זה יגידו לך שאתה עולה למשפט... יצעקו עליך, זה הכי עצוב יבוא איזה ג'ובניק שהוא משרת בבקו"ם והוא יצעק עליך שאתה לא גבר ושאתה לא רוצה להיות בחי"ר ושאתה רוצה רק נ"מ, אז אם תפחד ממנו אתה תעלה על האוטובוס, אבל אם תצעק עליו חזרה הוא יהיה בהלם ואז בסוף יתנו לך נ"מ).

שיהיה בהצלחה.

ישן 16-02-2005, 16:13
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
אני לא ממליץ על צעקות והתחצפויות
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי abeles שמתחילה ב "התשובה על השאלות האחרונות שלי..."

אלא על תשובות קצרות וענייניות, ובנימוס.
הרי אין דבר שיותר מתסכל את זה שצועק ומטרטר מאשר לראות את החייל המטורטר עונה לו בשקט, מבלי להישבר או להראות סימני שבירה.
כששואלים אותך אם אתה מתפנה אתה עונה, כן המפקד, אבל רק לנ"מ.
כששואלים אותך אם אתה מודה שאתה מסרב פקודה להתפנות אתה עונה שאתה כן רוצה להתפנות אבל רק לנ"מ.
בקיצור, תיזהר שלא להכניס את עצמך לבור שלא תוכל לצאת ממנו, כששואלים אותך על משהו שדעתך שלילית עליו פשוט תענה את דעתך החיובית על הדבר ההפוך ממנו.

אל תצחק להם בפנים או תקלל אותם כי זה עלול לפגוע בך בהמשך- יכולים להעלות אותך למשפט על התחצפות.
פשוט תעשה מה שאומרים לך, אל תישבר מהאיומים ומהפחד ותזכור עמוק בלב שהכול משחק, גם מש"קי הפינוי והמעצר הם בני אדם עם אמא וחברה שרוצים לצאת הביתה, ושתוך כמה ימים בודדים אתה תקבל את מה שרצית אם לא תישבר.

כשנותנים לך משימה תשתדל לעמוד בזמנים שלה כדי להראות למפקדים שאתה חייל רציני.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:55

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר