לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-09-2007, 01:43
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
המלצה שנתיים לועדת בכר: "היה שווה; הכלכלה היא הדבר היחיד שפועל במדינה"

בנימין נתניהו, שהוביל את ועדת בכר, בראיון ל-TheMarker: המחיר האישי השתלם; מלבד הכלכלה, כל המערכות במדינה משותקות; שום גורם כלכלי לא יכול לאיים עלי; אני לא מקבל מהבנקים כלום, מעולם לא קיבלתי - ואני לא מתרשם מהלחצים שלהם

שנתיים עברו מאז פרסום המלצות ועדת בכר שיצרה מהפכה בשוק ההון, והאיש שיזם אותה, שר האוצר לשעבר בנימין נתניהו, לא מרוצה. "אבל אני אף פעם לא מרוצה, זה לא אומר כלום", הוא אומר בנימה מבודחת. רגע לפני ההסתערות המחודשת שלו על כיסא ראש הממשלה אומר נתניהו כי למרות המחיר האישי ששילם בעקבות מאבקו ליישום ההמלצות והתייצבותו מול הבנקים הגדולים, "אם אתה יודע לאן אתה רוצה ללכת, זה שווה את זה. ועובדה: הצמיחה היא לא מקרית, כל המערכות במדינה משתנקות או משותקות, רק הכלכלה עובדת".

נתניהו התייחס להשלכות של המלצות וועדת בכר במסגרת פרויקט של TheMarker המציין שנתיים להמלצות הוועדה, שיפורסם כאן בימים הקרובים (הכתבה הראשונה בפרויקט - בעמ' 54-55).

לכתבה המלאה
http://finance.walla.co.il/?w=//1169728

למה זה נראה כאילו בבנקים הגדולים לא אוהבים אותו?

מי שבנקים לא אוהבים אותו, מה הסיכוי שלו להיות ראש ממשלה?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:24

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר