לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-02-2005, 13:43
  c5244714 c5244714 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.05
לא מצליח להציג תצוגה של המחשב על הטלויזיה

ברשותי מחשב פנטיום 3 1.8 וכרטיס מסך AGP שרכשתי שבוע שעבר(עד עכשיו עבדתי עם on board ), לצורך שימוש ביציאת ה- TV-OUT. כרטיס המסך הוא GEFORCE 2 400 MMX . אין לי מושג עם איזה צ'יפ. אציין שזו פעם ראשונה שאני מבצע חיבור כזה.
הכרטיס מותקן טוב מאוד(ווינ אקספי זיהה אותו ישר). כאשר חיברתי את יציאת ה- TV-OUT לטלויזיה באמצעות RCA זכר ל- RCA זכר והעברתי כמובן למצב AV, אני לא רואה כלום (אציין ש-AV מכויל כי הוא עבד עם מכשיר די וי די עד עכשיו). בכל מקרה הבעיה נובעת מכך שבלוח התצוגה-> הגדרות אין לי את שתי הטלויזיות ( 1 ו- 2) שאני הבנתי שצריכות להיות- כי כך בעצם זה אומר שכרטיס המסך זיהה התקן נוסף. אני בעצם רואה בהגדרות התצוגה את כרטיס המסך החדש.
מה לדעתכם הסיבה? דרכי פתרון?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-02-2005, 16:41
  a_g1980 a_g1980 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי c5244714 שמתחילה ב "לא מצליח להציג תצוגה של המחשב על הטלויזיה"

ראשית אני יוצא מנקודת הנחה שהכל תקין אצלך מבחינת חיבורים.

שנית מומלץ להוריד קודם כל את הדרייבר העדכני ביותר של כטיס המסך במקרה שלך מNVIIDIA.COM

שנית לאחר התקנת הדרייבר עליך ללהכנס למאפייני כרטיס המסך ולבצע מספר הגדרות:

מתוך מאפייני תצוגה-אפשריות מתקדמות-תגיע לחלון של GEFORCE2 MX

מתוך חלון זה תלך להגדרות תצוגה NVIEW בחר באפשרות של CLONE\שכפול ולאחר מכן לחץ על תמונת הצג של מקלט הטלויזזיה ותבצע עליה עם העכבר קליק ימני-בחר בפורמט טלוייזה,שם תשנה ל PAL ובאותו חלון עבור למתקדם-ושם תשנה את סוג המחבר ל COMPOSITE.

שים לב -על מנת לוודא שהתקלה היא פיזית ולא תוכנתית,אם אינך רואה במסך הטלוייזה את אשר אתה רואה על צג המחשב בעת אתחול המחשב-דהיינו לפני כניסה למערכת ההפעלה,אזי סוג הכבל אינו מתאים או לא תקין או שהחיבר לא בוצע כראוי.

מקווה שעזרתי,בהצלחה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:25

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר