לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-09-2007, 23:28
צלמית המשתמש של האיטלקי הצוהל
  האיטלקי הצוהל האיטלקי הצוהל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.08.07
שלח הודעה דרך ICQ אל האיטלקי הצוהל
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי L.i.O.R שמתחילה ב "האם שווה לי הדיל הזה? בעלה של..."

לדעתי לא, אני לא הייתי הולך על צרפתיה אולי כשהיא יותר חדשה אז כן.
בכל מקרה יכול מאוד להיות שיש פה ושם בעיות שבגללם הוא מוריד לך את המחיר, אני לא מכיר אנשים שנותנים מתנות ככה אלא עם כן הוא עשיר ועשיר לא נוהג ברכב ישן וזול כזה!...
אמא שלך צודקת שהיא אומרת שצריך להשאיר כסף בצד! טסט צמיגים טיפולים וכל מיני תקלות של רכב ישן ואתה צריך להיות מוכן לכל זה!
לכן חפש רכב כמה שיותר חדש חפש ביד 2 אולי בקרטל תראה איזה רכבים קטנים יש ובאיזה מחירים...
אל תקנה ככה מהר, חפש לאט וצמצם את האופצויות עד כמה שניתן ואז תתחיל לחפש את הרכבים שהגיעו לשלב הסופי והראשון שתמצא ולדעתי כדאי לעשות בדיקה! ואז אחרי שהוא עבר בדיקה ואם יש תקלות אז אתה מוריד אותו במחיר ואחרי זה מתקן את זה....
אז יאללה לך חפש לך רכב ושיהיה לך בהצלחה!!
אהה ואנחנו פה לייעץ ולשמוע איך הולך לך!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-09-2007, 03:17

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי GARFILD שמתחילה ב "מבחינת הבטיחות.....:"

הפונטו לא לוקחת בגדול! היא פחות בטוחה מהפיאסטה! ואת זה את יכול לראות באתר NCAP

www.NCAP.com

באתר הנ"ל יש רק את הפונטו ואת הפיאסטה אז ככה שאני לא יודע על השאר!
אבל אני אישית הייתי הולך על הפיסטה....
האיביזה לרוב הוא "רכב של צעירים" והם קורעים את האוטו ואני לא חושב שאתה תמצא בקלות רכב דיי שמור, לגביי השרייד זה אחלה אוטו אבל לדעתי קצת ישן מידי אני הייתי מנסה ללכת על כמה שיותר חדש! ובגלל שהתקציב לא מרשה לך אז מחפשים משהו אחר, ה205 עוד פעם צרפתיה לא הייתי נוגע ראיתי את זה על רכב שהיה לאבא שלי פעם ואני רואה את זה על חבר שלי שיש לו 106 אין לו כל כך הרבה תקלות יחסית לאחרים אבל עדיין, אם אתה מצליח לרכוש רכב כזה דיי חדש ואחרי בדיקה כמובן אז אחלה!
אגב ABW זה הדבר הכי מטומטם שיש ברכב ידני! וזה לא מה שימנע תאונה! ימנע תאונה ABS וכל הבקרות אחיזה שכל חברה קוראת לה בשם אחר...
בכל מקרה שיהיה בהצלחה ותכתוב לנו את ההתפתחויות..

נערך לאחרונה ע"י האיטלקי הצוהל בתאריך 24-09-2007 בשעה 03:19.
ישן 24-09-2007, 23:15

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי GARFILD שמתחילה ב "אנחנו מדברים על הדגמים המוקדמים!"

גם אני מדבר על הדגמים הקודמים!
הפונטו יצאה בשנת 94 ועד 99 יצרו אותה ורק מ99 החליפו דגם!
וNCAP קם בשנת 97 והוא בדק את הפונטו שנת 97 והיא קיבלה 2 כוכבי בטיחות!
לגבי הלינק אני טעיתי הנה לינק נכון והשוואתי בין פונטו לפיאסטה, אפשר גם לראות את איזורי הפגיע וחומרתם ורואים שהפונטו הרבה פחות בטוחה מהפיאסטה!

הנה הפונטו:
http://www.euroncap.com/tests/fiat_punto_1997/7.aspx

הנה הפיאסטה:
http://www.euroncap.com/tests/ford_fiesta_1997/8.aspx

ולך ליאור אני הייתי הולך על הפיאסטה ולא רק בגלל הבטיחות שלה, אני יספר לך סיפור קצר..
יש לי חבר שהיה לו פונטו שנת 99 או 98 לא זוכר בדיוק, כל הזמן הוא אמר שהאוטו לא רואה מוסך והוא חבל על הזמן, אני כבר חשבתי וואוו אולי באמת סתם אומרים על פיאט כאלה דברים, אחרי שהוא מכר אותה ועבר קצת זמן הוא אמר לא פעם שהיא הייתה במוסך על כל מיני תקלות!
בכל מקרה אין רכב שלא יתקלקל! כל רכב יתקלקל אבל אם תשמור עליו טוב ואם אתה קונה אותו שמור אז לא אמור להיות לך בעיה...
מקווה שעזרתי..
תעדכן מה קורה...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:21

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר