לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-10-2007, 04:40
צלמית המשתמש של mp26
  משתמש זכר mp26 mp26 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Eyalco88 שמתחילה ב "פורטרטים"

מצטער להגיד לך אחי אין הרבה עניין בתמונות (משהו שאני אישית לא מצאתי...).
הראשונה קומפוזיציה שבנויה לא טוב בכלל, למה קרפת? למה לא קימפזת מראש?
הטעות הנפוצה היא שמצלמים ואז חושבים " אהה מקסימום אני יעשה קרופ בפוטו'... אז זהו שלא!
תסתכל גם על הספייס המיותר בשאל השל הפריים, למה לא לתת אותו לצד ימין בכיוון המבט שלו?
אגב סתם אוף רקורד הוא נראה כמו ג'ק המרטש או הרוצח מבוסטון

השניה חמודה אבל שוב ק-ו-מ-פ-ו-ז-י-צ-י-ה ! אם אתה אומר "אני מודע לדמות מאחורה.." למה לא הושבת אותו שוב וצילמת מחדש?
למה לא בדקת במצלמה איך התמונה נראית? ואם יש טעות מצלמים שוב על המקום?

מצטער לדעתי התמונות מתאימות לאלבום המשפחתי ולא יותר., סליחה אם זה נשמע נוקשה אבל מישהו חייב להגיד את זה כמו שצריך.
יום טוב ושבוע מבורך.

נערך לאחרונה ע"י mp26 בתאריך 07-10-2007 בשעה 04:45.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-10-2007, 20:45
צלמית המשתמש של noam906
  noam906 noam906 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.09.05
שלח הודעה דרך MSN אל noam906
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Eyalco88 שמתחילה ב "פורטרטים"

היי אייל.
בנוסף לתגובה המפורטת של פינטו אני אוסיף עוד כמה דברים.
תחילה, אני לא יודע איך בדיוק אתה קורפ, אבל האקסיף אמור להישמר גם אחרי הקרופ. תבדוק את העניין שוב ולמה הוא לא נשמר, אני מניח שזה לא קשור לקרופ.

עכשיו בקשר לתמונות.
בראשונה יש באמת תחושה לא נעימה. זה לא חייב להיות שלילי, אתה יכול לכוון לאוריה כזאת גרום לפריים עם אוירה שלילית להיות מעולה ואפילו הרבה יותר טוב מפריים שכולו ורוד עם נצנצים. הקטע, שכאן זה לא נראה לי במכוון. הסיבות לאוירה הן בעיקר:
1. הצל מאחור
2. הגופייה הזרוקה
3. חוסר בצבעים
בקשר ל-2 אין לך מה לעשות (חוץ מהלגיד לו להתלבש אחרת, אבל זה סתם לא ריאלי) אז מה שתוכל לעשות:
מה תעשה כדי לתקן את זה? נסה לצלם במקום מואר שלא תצטרך בו פלאש. ככה תמנע מצללים מיותרים שהורסים גם את הצבעים בתמונה. אור הפלאש, שיוצא בצבע ניטרלי, חוזר אל האובייקט דרך הקיר והתקרה תוך שהוא מוחזר עם הצבעים שלהם. לכן קיר לבן פחות ישנה את הצבעים, כי אור הפלאש גם ככה נוטה ללבן.

בסה"כ בתמונה אין משהו "לא לבסדר". נהגת בשורה כשצילמת אותה, לא עשית טעות שגרמה לצבעים או לגופייה

בקשר לתמונה השנייה - כאן אתה יכול לראות שהצבעים הרבה יותר אמיתיים. מהשכן, יש בעיות אחרות. לי למשל לא הפריע הדמות מאחור (את האמת, לקח לי קצת זמן עד שמצאתי אותה מסתתרת מאחור). גם הפלאש לא עושה נזק רב מידי. מהצד השני, התמונה היא רגילה מיד. פשוט תיעוד של מישהו - אין כאן משהו מעניין או מושך - אין פשוט שיושב על ספה. אומנם גם האיש מהתמונה הקודמת "רגיל", אבל האווירה השלילית כיפרה על זה. פשוט נסה למצוא דברים יותר מעניינים לצלם ולהראות לנו.

אם אתה מחליט לצלם בכ"ז (ואין סיבה שלא תצלם - משפחה, רוצים לתעד...) אבל תראה לנו רק את התמונות המעניינות, המשמעותיות והמרתקות. אנשים במשפחה שלך לא מזכירים לנו דברים כמו שהם מזכירים לך, ואנחנו פשוט משתעממים. נסה לחפש את הדבר המעניין שבדבר המשעמם. אפילו באירוע משפחתי יש מה לצלם, תאמין לי רק צריך לדעת לחפש.

בהצלחה. יש לך אחלה של מצלמה, אין סיבה שהסט הבא לא יהיה שיפור של 300%.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:11

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר