לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-10-2007, 22:35
צלמית המשתמש של iamshay
  iamshay iamshay אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.11.06
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "נכון, וזה גם לא פורום "מנפיצים וחברים של בני דודים של שכנים שהיו שייטים בטייסת 999""

נכון גם stinger או איך שהכינוי שלא לא היה... והרבה רבו איתו בגלל התגובות המזלזלות שלו והאגו המנופח מאחורי המחשב.
מה שמשותף לשניכם זו ההתנשאות. אתה מנהל במיל', והוא סתם איזה אחד בשירות סדיר או סיים שירות. זה לא מצדיק לזלזל ככה בדעות של בנאדם אחר... גם אם הוא סה"כ בן 18 ועוד לא התחיל שירות.

וזה שחבר של בן-דוד שלי שהספקתי להכיר אותו אישית משרת בסיירת מטכ"ל אתה לא חייב להאמין. ומן הסתם גם לו קוראים עידו אם זה מעניין אותך כל כך וזכרת את זה מלפני חודש או מתי שזה לא היה.

אני לא רוצה שזה יתפתח לוויכוח אבל זה מעצבן פשוטט..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-10-2007, 14:51
  V.G V.G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.06
שלח הודעה דרך ICQ אל V.G
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי morz שמתחילה ב "שאלה בקשר לצו ראשון וקב''א"

=לבנאדם מגיע הקלות אז שיקבל אותם כדי שהדפ"ר שלו לא ידפק... הם לא מתיחסים לכל מה שכתוב שם בכלל... פשוט במבחנים לחמ"ן או לצוות אוויר אין הקלות ושם בוחנים אותך יחסית לחברה האחרים ולוקחים את הטובים יותר באותם תנאים... לי יש הקלות (חח אני נחשב מחונן ודסלקט באותו הזמן) והצלחתי לעבור כמו גדול את המבחנים לחמ"ן אבל מצד שני נפלתי כבר במבחנים של צוות אוויר....
אגב טיפ למבחנים בלי ההקלות... במקרה שהמבחן הוא יחסית ארוך 15 שניות לחשוב אל אסטרטגיה של איך אני עושה את זה על הצד הטוב ביותר... הרבה מאוד תרגילים במיונים של חמ"ן פתרתי פשוט ע"י אסטרתגיה ולא ע"י חשיבה תחלס... אתה חייב לזכור את הפרט שהם סופרים את כמות התשובות הנכונות ולא מורידים על תשובות שגויות...

בכל אופן תביא לצו ראשון את המסמכים ושים זין על מה שכתוב שם... הם בכלל לא קוראים הכל לדעתי כי תוך 10 דקות החזירו לנו את זה... הם רק מסתכלים לדעתי בדף של המסכנות של האבחון איזה הקלות מגיע לך...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:22

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר