לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-10-2007, 12:48
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
הוא פעל בפקודת השב"כ.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי GARFILD שמתחילה ב "רבע מהציבור: חנינה ליגאל עמיר בעוד 8 שנים"

• צעקות הרגעה סרק-סרק, שעד היום לא ניסו לברר מי צעק אותם.
  • סוכן השב"כ אבישי רביב.
  • ליגאל עמיר היה מידע סודי ביותר שכל הסכמי השלום יביאו לשפיכות דמים נוראית. את המידע הוא קיבל מהשב"כ. אחרת איך זה ששרי הממשלה רקדו ושמחו על הסכמי השלום, ואילו הוא היה כל כך בטוח שהסוף יהיה מה שכולנו יודעים כיום. איך הוא ידע את זה לפני 12 שנה.
  • יגאל עמיר התבטא במשפט שהוא פעל כחייל בקרב. זה היה מעין רמז שהוא פעל מטעם השב"כ להציל את מדינת ישראל.
  • הוא פגש את שמעון פרס עוד לפני שפגש את רבין. למרות זה הוא עזב את פרס. מאיפה היה לו את המידע שרבין הוא יותר מסוכן מפרס. הרי כל ימני קיצוני היה אומר הפוך: רבין הוא בטחוניסט וכן הלאה. את המידע הוא קיבל מהשב"כ.
  • ישנם אלפי מתנחלים קיצוניים. המתנקש היה תושב מרכז הארץ, לא מתנחל. השב"כ אינו סומך על המתנחלים הקיצוניים.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 08-10-2007 בשעה 12:51.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-10-2007, 14:33
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
קשה להעלות על הדעת שתוך דקות התבשלה מזימה לירות על ראש הממשלה
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "ומה עם מי שירה מ[b]קדימה[/b]?"

ולהסתכן עם החוק,

כמו שרוצים להעלות מאמיני הקונספירציה.

אני טוען שלא הייתה כאן שום קונספירציה. השב"כ הם אחראיים, וראו לאן כל זה מוביל. והכול היה מתוכנן. וגם - חלקית - חוקי. באחריותו של השב"כ לסכל סכנות קיומיות שמרחפות מעל מדינת ישראל.

בקשר לירי מקדימה, אני לא מומחה בבליסטיקה ותצלומי רנטגן, לכן אין אני יכול להגיד בזה דעה. אני כתבתי את אותם הדברים שכולם ראו ושמעו.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 08-10-2007 בשעה 14:36.
ישן 13-10-2007, 12:45
  שקיפות שקיפות אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.08.07
יגאל עמיר איים בצילומי הרנטגן מליל הרצח והמע' המשפטית נכנעה ותשחרר אותו לאחר הלידה
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "הוא פעל בפקודת השב"כ."

בדיוק באותה שיטה בה הצליח אבישי רביב לתמרן את המערכת המשפטית להוציאו זכאי מכל אשמה, לאחר שעורך דינו התעקש במשך חצי שנה לראות את צילומי הרנטגן של רבין ולא ויתר עד לזיכויו, באותה שיטה נקטה לאחרונה גם משפחת עמיר, שאיימה לתבוע את צילומי הרנטגן של רבין וזה פעל.

משפחת עמיר איימה והמערכת נכנסה ללחץ והבטיחה לשחרר את יגאל וחגי עמיר עם לידת הצאצא. על מנת לטשטש את סיבת השחרור הבהול הוחלט להציג זאת ככניעה לקמפיין ציבורי, שבפועל מתנהל באמצעות שרות הבטחון הכללי.

עורכי העיתונים הגדולים יודעים מי באמת עומד מאחורי הקמפיין לשחרורו של יגאל עמיר, אך הבטיחו לסייע ע"י העלאת נושא הקמפיין לכותרות.

יגאל עמיר צפוי להתחיל בחיים חדשים מחוץ לגבולות הארץ, לאחר שהסכים לחתום על התחייבות שלא יתראיין לשום אמצעי תקשורת בשנים הקרובות ויימנע מהעלאת נושא צילומי הרנטגן בכל צורה שהיא. שחרורו הותנה גם בחתימתו וחתימת אחיו על הסכמה להימנע מתביעות כלשהן כלפי למדינה על עצם הישיבה בכלא.
ישן 13-10-2007, 12:47
  שקיפות שקיפות אינו מחובר  

רצח רבין - הלקסיקון החדש
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי שקיפות שמתחילה ב "עלי בבא אוחז בשלל הגנוב"

כרמי גילון - איש האגף היהודי חסר הניסיון וחסר הכישורים שמונה ע"י יצחק רבין, לתדהמת כל הנוגעים בדבר, למישרת ראש השב"כ. כרמי גילון סייע לרבין להבאיש את ריחו של הימין, בהתאם למסורת אלטלנה, וזאת ע"י שימוש בפרובוקטורים שהושתלו בהתנחלויות ובאוניברסיטת בר אילן, וחלקם ממשיכים לפעול עד עצם היום הזה. שיא מעלליו של גילון היה יישום עבודת התזה ההזויה שלו, בה נרקמו זרעי הפורענות שהובילו להפעלתו של יגאל עמיר כמתנקש פוטנציאלי ברה"מ, לקורת רוחו של יצחק רבין בעת צרה. יצחק רבין נתן לכרמי גילון את כל הגיבוי, והשתתף בעליהום על בנימין נתניהו לאחר הפרובוקציות של אנשי שב"כ מושתלים.

יצחק רבין - ראש הממשלה הלא פופולרי שנרצח בעקבות התבשיל אותו בישל במו ידיו, במנותו את כרמי גילון לתפקיד ראש השב"כ, ובשיתוף הפעולה שלו עם גילון בפרובוקציות אבישי רביב ושות'.

יצחק רבין התמוטט בזמן הנסיעה לאחר התנקשות מבויימת. מה שידוע הוא שרבין איבד לפתע את ההכרה והופיעה סטיית מבט חזקה שמאלה כעדות לשבץ מוחי.

לאחר כרבע שעה של אובדן הכרה, הוחלט בשב"כ לבצע ברבין וידוא הריגה, וזאת על מנת לטשטש את העקבות להתנקשות המבויימת ולהציג את הארוע כהתנקשות פוליטית. הביצוע היה ע"י ירי מטווח אפס מכדור 0.22.

יצחק רבין הועבר למיון ולאחר 40 דקות נקבע מותו במיון, כתוצאה מקליע בודד בקידמת החזה מימין שריסק את החוליה הגבית.

עם עזיבת הרופאים, נותרו עם הגופה אנשי שב"כ שירו בגופה שני קליעים נוספים בגב.

אז החזרו הרופאים למיון ונכפה עליהם לטפל בגופה, וזאת הם עשו בחדר הניתוח.

יגאל עמיר - סוכן האגף היהודי מהחוליה של אבישי רביב שהושתל בבר אילן. יגאל עמיר קיבל הוראה מאבישי רביב להתייצב בכיכר מלכי ישראל, הוא צוייד באקדח עם כדורי סרק, והיה בקשר רציף עם מפעילו, נהג ה GMC שנתן לו הוראות. יגאל עמיר השתתף בתרגיל השב"כ, וביצע את המוטל עליו ביעילות. אולם לרוע מזלו, המאבטח הרביעי שנצמד לגבו של רבין נטש לרגע, ואז נוצר מגע בין יגאל עמיר ליצחק רבין שנכנס לפאניקה, ובהמשך עצביו לא עמדו לו והוא התמוטט.

יגאל עמיר עבר בשב"כ חקירה מאד מורכבת, קרוב לודאי תחת שימוש באמצעים פסיכולוגיים וחומרים פסיכוטרופיים, שהביאו בסופו של דבר להודאה מאולצת ובלתי מפורשת כעבור 5 ימי חקירה במתקני השב"כ.

שמעון פרס - היה בסוד הענינים, ורצה לראות מקרוב מה קרה לרבין לאחר יריות הסרק. עצם ידיעתו על התכנית להתנקשות מבויימת, מטרידה.

אפרים סנה - שר הבריאות בממשלת רבין שסייע בידי הרוצחים להשמיד ראיות ולשכתב את ההיסטוריה. סנה שהה בחדר ניתוח והיה בסוד הענינים.

איתן הבר - עוזרו של רבין שסייע בסילוק בגדיו של רבין עם החור מלפנים והחלפתם (המכנסיים לא הוחזרו). הבר אחראי למניפולציה עם דף "שיר השלום". הבר דאג להוציא את הדף מכיסו של רבין, לפרוס אותו ולדאוג שיהיה בדף חור ירי. טיפשותו המופלגת של איתן הבר מנעה ממנו לקפל את הדף לארבע בטרם ירו בדף.

מרדכי גוטמן - הרופא שירד כעבור 10 דקות לטפל ברבין. קודם לכן טיפלו ברבין הרופאים הזוטרים (ניר כהן - אורטופד וענת רביד). גוטמן הואיל לטפל ברבין כאשר יורם רובין הגיע במכונית השרד למיון וצעק: היי, זה רבין, ראש הממשלה! גוטמן תרם לשב"כ את המסמכים המשוכתבים, שנכתבו מחדש למחרת הרצח תוך העלמת הקליע בעמוד השידרה.

יהודה היס - הפתולוג שסירב להגיע לאיכילוב, אולם לאחר חצי שעה של איומים והחתמות, הסכים לכתוב דו"ח פתולוגי מזוייף, בלי הקליע הקטלני בחזה. היס לקח איתו את צילומי הרנטגן וה CT המפלילים למכון לרפואה משפטית, שם הוא חושב שזה מקום בטוח להעלמת הממצאים הקריטיים מליל הרצח.

מאיר שמגר - האיש שסייע לשב"כ לבסס את העלילה, להעלים את קיומו של המאבטח הרביעי שרצח את רבין, ולעגל פינות.

עדנה ארבל ודורית בייניש - סייעו לפרקליטות להעלים את צילומי הרנטגן המפלילים ולהעלים ראיות.

נערך לאחרונה ע"י שקיפות בתאריך 13-10-2007 בשעה 13:02.
ישן 13-10-2007, 15:35
  שקיפות שקיפות אינו מחובר  

תגיע לערב רבין האלטרנטיבי ותראה
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "יש לך מקור לדברים האלה? כי זה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי HummerH1
יש לך מקור לדברים האלה? כי זה פעם ראשונה שאני קורא אותם...

אם נמאס לכם מהעצרת המתוזמרת בכיכר רבין

או אם אתם סתם שוחרי אמת, יש לכם אלטרנטיבה

אירוע שיתקיים ביום רביעי, י"ב חשוון תשס"ח, (24.10.2007)

בבית ציוני אמריקה, רח' דניאל פריש 1, תל-אביב, בשעה 18:30

בתוכנית:

¬ רבין נגרר להסכם אוסלו: מחיר ההסכם

¬ מכתבים אישיים ליצחק רבין ותשובותיו.

¬ עיתונאים, עמיתים ומקורבים – מה אמרו עליו בחייו ואחרי מותו

¬ רואים ושומעים את רבין – קטעי וידיאו והקלטות

¬ דמותו בעיניי פסיכולוגית

¬ רבין ומלחמות ישראל – דר' אורי מילשטיין

¬ רו"ח יעקב ורקר והרב שלמה עמיר:

גילויים מימי רבין האחרונים ומהרצח

מדוע שותקת משפחת רבין

¬ ישראל שירן – ציד מכשפות

¬ עמי איילון, לשעבר ראש השב"כ, מזכה את מרגלית הר-שפי

¬ גורלה של עתירה 229/06 לבג"צ, לפסול את דו"ח היס

¬ שירה: 'זמירת הארץ', מועדון ירושלמי לשירה אקטואלית, ושולמית לבנת

¬ בסיום: פאנל המרצים ישיב לשאלות הקהל

הנחיה: גב' קטי כהן

קרינות: מר משה אלעזר

מן הערב הזה נצא מפוכחים יותר!
ישן 08-10-2007, 22:22
  Bimler Bimler אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.06
אני פשוט מתבייש
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "הבדל נוסף ששכחת"

מעניין מה היה קורה, לו רוצח רוצחי, איש שמאל קיצוני, היה יורה בבגין ב77' בערב המהפך? גם אז היו מברברים כאן כל כך הרבה, משווים בין רוצחי לג'יבריל וקוראים להילולות שמחה "לרגל שחרורו הקרב"?

בסופו של דבר, רצח פוליטי, אשר פילג עוד יותר את העם היושב כאן בציון, בייחוד של דמות ציבורית המייצגת מגזר שלם בעם אינו ככל רצח. נקודה. אדם שאינו מצליח להבין זאת, סביר להניח שאינו מבין רבות בתמורות החברתיות שהתרחשו בישראל מימי ה"סזון"...

אני לא חושב שרבין היה אגדה חיה. מדובר לכל היותר באיש בינוני, אפור, רמטכ"ל כושל, שר ביטחון גרוע וייתכן שאף היה מושחת - ואת אותו האיש ביילין ופרס משכו באף לאוסלו. לא תכונותיו האישיות ולא הרזומה העשיר שלו באות לטובתו. אך זה לא נותן גושפנקא טובה מספיק להפרחת משפטים ותגובות נוראיות כפי שהובאו בשרשור הזה.
ישן 08-10-2007, 22:49
  Bimler Bimler אינו מחובר  

אני מזדהה עם הטענות שלך,
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "אני, במקומך..."

ובאם הן היו מובאות כפרובוקציה להוכחת הציבור הישראלי לרבות התקשורת ושאר מובילי דעת הקהל על הקלות שבה נותנים למרצח כדוגמת ברגותי להפוך לדמות ציבורית מובילה שתוכל "לעשות שלום" בעתיד עמנו. עם זאת, רבים כאן מאמינים באמונה שלמה שהרצח [רבין] לא היה נורא כל כך, ועל כן אף מרשים לעצמם להתבטא באופן מחפיר לחלוטין.

אין כל קשר בין רצח רבין לשחרור ברגותי, פרט לאלמנטים פרובוקטיביים שניתן לשתול בכך על מנת להאיר את עיני הציבור לכאורה. יותר מזה? אין כאן. איך תוכל בכלל להשוות בין יהודי רוצח ראש ממשלה, לבין ערבי רוצח יהודים? לא רק שהרקע לרצח שונה, אלא גם מהות הרצח שונה לחלוטין.

נכון, השלומיסטים עושים שימוש נלוז ביום הזיכרון לרצח רבין ובזכרונו. כאנשי ימין, זה כואב לנו. עם זאת, אין לקשור כל רעה חולה במדינה הזו כחופפת לצלו של רבין, ולגנותה יחד עם צילו.
ישן 08-10-2007, 23:01
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
הטענות שלי מובאות כאן...
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי Bimler שמתחילה ב "אני מזדהה עם הטענות שלך,"

ובהזדמנויות אחרות כמשקל נגד לכל המתלהמים המזדעקים בכל פעם שעולה הקריאה לחון את יגאל עמיר.
שוב, מה ההבדל בינו לבין ברגותי?
ברגותי אחראי למותם של ישראלים רבים - הרבה יותר מהחמישה שעליהם הורשע. ובכל זאת, הדבר לא מונע מפוליטיקאים ואנשי ציבור (לא כולם ערבים!) לפעול למען שחרורו ולהכתיר אותו כ"מנהיג" עוד כשהוא מרצה את עונשו!
וכל אותם הפועלים למען שחרורו של ברגותי מתחלחלים כשמועלית האפשרות לחון את עמיר. מה ההבדל?

"איך תוכל בכלל להשוות בין יהודי רוצח ראש ממשלה, לבין ערבי רוצח יהודים?" - האם דמו של רבין אדום יותר מדמם של היהודים שנרצחו ע"י ברגותי ובהוראתו? האם הם אינם נחשבים?
ברגותי חייב להינמק בכלא עד סוף ימיו - ואני מדגיש, להינמק, ולא לחיות בתנאים של 5 כוכבים כמו שהוא נהנה מהם היום. מחריד ומזעזע שמאפשרים לו לקבל שיחות טלפון, לקבל מבקרים ואף להתמודד בבחירות לרש"פ!

באשר לעמיר - המקרה פה מסובך הרבה יותר. מבחינתי, טרם הוכח בצורה משכנעת שיגאל עמיר בכלל ירה ברבין, ולפיכך, מבחינתי, הוא אינו רוצח, אלא קורבן.
גם אם נצא מנקודת ההנחה שיגאל עמיר ירה ברבין והביא למותו - מדוע פסול לקרוא לשחרורו בשעה שאחרים קוראים לשחרורו של רוצח אחר, והדבר מקובל ונאות וסביר?

אם לגיטימי לקרוא לשחרורו של ברגותי, לגיטימי לקרוא לשחרורו של עמיר. גם אם נניח שהוא רצח את רבין, הרי שהוא רצח אדם אחד בלבד. ידיו של ברגותי טבולות בדמם של יהודים רבים.

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 09-10-2007, 20:59
  Bimler Bimler אינו מחובר  

אני שמח שאתה מוצא זמן להביא את טענותיך על הכתב,
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "הטענות שלי מובאות כאן..."

אך עם זאת לא להגיב עניינית להודעה שלי.

ראשית, אין כל דרך בה ניתן להשוות על בסיס הגיוני בין ברגותי ליגאל עמיר וההיתממות הזו, אינה מוצאת חן בעיני. שנית, אכן. במובן מסוים, דמם של אנשי ציבור סמוק יותר מדמם של אזרחים אלמונים לציבור. רצח רבין ז"ל, היה עלול לגרור למלחמת אזרחים ושאר היתקלויות קטנות כאלה שהכהניסטים מפורום פוליטיקה השכן, אוגרים נשק בעבורן. ריצוץ ראשה של תינוקת בעזרת כדור שנורה מרובה צלפים, עם כל הצער שבדבר, אינו בר השפעה כמו רציחתו של מנהיג פלג כזה או אחר. בייחוד בתקופות בהן שוררת איבה ושכיח הניכור בין האגפים הפוליטיים היריבים במקום.

התנאים והיחס לו זוכה ברגותי הרוצח אכן מקוממים. מה הם קשורים לרצח רבין ולתנאיו של יגאל עמיר? מסכים איתך. למען האמת, אני לא חושב שברגותי צריך להינמק בכלא על חשבון משלם המיסים. אני בעד עונש חמור הרבה יותר הכולל גם הטלת מומים מסוגים שונים.

צר לי להודיעך, אך מבחינתך זה אינו קשור לדבר. עד כמה שנחמד זה למצוא בכל מקום קנוניות מרושעות של אי אלו גורמים בשמאל, שדופקים פעם אחר פעם את הימני\מזרחי התורן, ואז לזעוק כנגד העוול הזה, אבל לפעמים זה נועד רק ככסות על המציאות המשעממת של חיינו. התמונות, לא משקרות. עמיר ירה ברבין, אם הוא הביא למותו? על זה, לפי מה שהבנתי, שוחרי הקונספירציות חולקים.

מדוע זה פסול? כפי שכבר כתבתי, וגם מפני שקריאה כזו, רק מרחיבה את הקרע הקיים בעם המפולג והמבולבל הזה.
ישן 11-10-2007, 14:45
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
מי שמיתמם זה אתה, לא אני
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי Bimler שמתחילה ב "אני שמח שאתה מוצא זמן להביא את טענותיך על הכתב,"

אכן, לא ניתן להשוות בין יגאל עמיר לברגותי. ברגותי היה מנהיג של ארגון טרור, שרצח ישראלים רבים, הרבה יותר מהחמישה שעליהם הורשע. יגאל עמיר לא הנהיג שום ארגון (תפקיד זה היה שמור לסוכן השב"כ "שמפניה") והרג, כביכול, אדם אחד בלבד.
דמו של רבין לא אדום יותר מדמם של קורבנותיו של ברגותי. הנסיון הנואל לרומם אותו מעל לקורבנות הטרור הערבי הוא מגוחך. מה הופך אותו לנעלה מהם?

ולכן אשאל שוב: מדוע לגיטימי לקרוא לשחרורו של ראש ארגון טרור, שדם רבים על ידיו, בעוד שפסול לקרוא לשחרורו של אדם, שהורשע ברצח אדם אחד בלבד?
הטיעון שלך, כאילו הקריאה לשחרור יגאל עמיר מרחיבה את הקרע בעם, מגוחכת אף היא - כאילו הקריאות לשחרור ברגותי מובילות לאחדות נפלאה...

ובקשר לתמונות - התמונות לא משקרות. מי שעוצם את עיניו, כמוך, יכול לראות מה שהוא רוצה...

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 09-10-2007, 09:21
צלמית המשתמש של DeePee
  DeePee DeePee אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.03
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי zivbr שמתחילה ב "אני מנסה לומר שטוב שיש עדיין..."

אם למדוד עפ"י יחס התגובות בפורום נראה שההיפך הוא הנכון, אולי פחות מרבע מדינה שפויה...
לרדת לרמה שאפילו לדון בהסברי "קונספירציה" המטופשות שלכן זה יהיה מבחינת טימטום טוטאלי.
עצוב לדעת עד כמה אימבצילים יכולים להיות אנשים במדינה הזאת.

מה שכמה אנשים כאן אומרים שווה ערך לטענת הקונספירציה שבכלל ישראל יזמה את הפיגועים בתאומים כדי לזכות באהדה למלחמה בטרור, או שבן לאדן בכלל עובד בשביל הממשל האמריקני (הרי למה לא הצליחו לתפוס אותו), או לטענות של ידידנו אחמדינג'אד שטוען שלא הייתה שואה ומביא ממצאים כאלה ואחרים. בדיוק אותו דבר, אותם טענות דמגוגיות ומטופשות של אנשים המנסים לשכתב את ההיסטוריה, בדיוק כפי שהיו רוצים מכחישי שואה ושונאי ישראל למיניהם. אין הבדל. טמטום נטו.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:44

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר