לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-10-2007, 11:05
  moshe18 moshe18 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.01.07
קב"ן-לא מה שחושבים

בס"ד

שבוע טוב לכולם !

אני צריך כמה עצות בנוגע מה לומר לקב"ן מאנשים שעברו את זה,שואלים למה ? אומרים שאני משתמט ? נכון זה בדיוק מה שאני אמרתי פעם,אבל הצבא שם עליי זין ענקקק ואני לא מתכוון לבלוע אותו !
התגייסתי לקרבי למרות שאני משפחה שכולה(אח) ההורים משכו חתימה אז הצבא במקום לבוא לקראתי ולהביא לי איזה קורס איכותי (יש לי נתונים גבוהים) החליט לדפוק אותי מש"ק שלישות בלי שום אפשרות אחרת...אמרו לי או מש"ק שלישות או לכלא...תחליט !
לא רוצים לתת לי תפקיד במודיעין,לא לעבור חיל,לא קצין מיון בבקום-->כלום !! רק מש"ק שלישות !

לא נראה לי הגיוני שהלכתי לתרום ובסוף אני ייענש על משהו שלא אני עשיתי..ומה שמרגיז שאני רואה את כל החברים מסביב שצחקו עליי בהתחלה שאני הולך להיטחן שהם עכשיו סיימו תקרוסים שלהם כל אחד במה שהוא עשה ונהנים בסדיר שלהם..זה מה שמתסכל שמי שרוצה לא נותנים לו !

אז עכשיו כל מי שיודע מה אני יכול להגיד לקב"ן אני רוצה להוציא 5 9 לא שבוע שבוע ולא כלום !!! יש לי ת"ש 3 בגלל שאני אח שכול ולא מתאים לי להיות פקידה בשלישות למשך 3 שנים.כל מי שיכול לעזור תודה ! ד"א יש לי גם בעיות קשות בבית אמא מטופלת על ידי פסיכולוג ופסיכיאטר בעקבות מה שקרה לאחי והצבא יודע מזה היא נתמכת מהמדינה..

תודה לכולם !
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-10-2007, 12:52
  moshe18 moshe18 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.01.07
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי David_STI שמתחילה ב "עם כל הכבוד לצבא אתה באמת..."

בס"ד

אני בחיים לא יגיד להם או ___ או שאני יוצא מהצבא כי לצאת אני לא רוצה לצאת ! ונכון אני לא ה-1 שנדפק אבל תיהיו בטוחים שאני לא יאכל תזין שהם נותנים לי !! כי ראסמי אם מההתחלה לא הייתי הולך לקרבי הייתי מקבל את כל מה שאני רוצה אבל בגלל שהייתי בגבעתי אז אני נקרא תומך לחימה אז אני לא מקבל כלום !
אח"כ לא מבינים איך זה ש-1 מ4 משתמט ! כי לא היה בן אדם יותר מורעל ממני וסתכלו מה נהיה ממני.. אחד שרוצה ללכת לקב"ן...

אז בכל זאת אם יש פה חבר'ה שעברו משהו כזה/דומה או חושבים שהם יכולים לתת איזה עצה אז תרשמו כי מחר אני הולך לבסיס החדש שלי ואני רוצה לעוף מהתפקיד הזה כמה שיותר מהר !!

תודה לכולם...

אני יודע מה זה מש"ק שלישות אבל יש פה כמה כאלה שיכולים להגיד מה התפקיד ? או כאלה שממש יודעים מה זה...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:44

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר