לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-10-2007, 15:56
  xyzzz xyzzz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי POWER69 שמתחילה ב "הנאציזם בשיראל."

הפעם אני באמת מסכים איתך
תראה את ההודעה שלי :
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...74&postcount=25

שפורסמה לפני שהתקשורת פרסמה על הנאצים מפתח תקווה
זה ידוע שאחוז גדול אם לא הרוב מ "עולי ברית המועצות" הם לא יהודיים
והם אלו שהביאו לפה תופעות כאלו ותופעות שליליות אחרות
ולכן אני קורא להקמת משטרת בדיקה מי רימה את מדינת ישראל שעלה לפה
תפקיד של המשטרה הזאת יהיה ללכת בהפתעה לבתים של "עולי ברית המועצות"
שעלו לפה בתירוץ שהם יהודיים ולראות אם הם חוגגים את החגים של הנוצרים ואם
הם חוגגים חגים של נוצרים לזרוק אותם לים,כנ"ל גם כל מי מהם שיורשע בהיותו נאצי
לזרוק אותו ואת המשפחה שלו לים

חייבים לפקח ולבדוק טוב את ה"עולים מברית המועצות" אפילו על ידי בלשים סמויים שיבדקו
מי מהם רימה את המדינה שאמר לסוכנות היהודית שהוא יהודי,מי ששיקר לזרוק אותו לעזאזל
ולקחת את כל הנכסים שצבר מאז שהגיע לפה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-10-2007, 16:43
  POWER69 POWER69 אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 15.09.07
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי xyzzz שמתחילה ב "הפעם אני באמת מסכים איתך תראה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי xyzzz
הפעם אני באמת מסכים איתך
תראה את ההודעה שלי :
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...74&postcount=25

שפורסמה לפני שהתקשורת פרסמה על הנאצים מפתח תקווה
זה ידוע שאחוז גדול אם לא הרוב מ "עולי ברית המועצות" הם לא יהודיים
והם אלו שהביאו לפה תופעות כאלו ותופעות שליליות אחרות
ולכן אני קורא להקמת משטרת בדיקה מי רימה את מדינת ישראל שעלה לפה
תפקיד של המשטרה הזאת יהיה ללכת בהפתעה לבתים של "עולי ברית המועצות"
שעלו לפה בתירוץ שהם יהודיים ולראות אם הם חוגגים את החגים של הנוצרים ואם
הם חוגגים חגים של נוצרים לזרוק אותם לים,כנ"ל גם כל מי מהם שיורשע בהיותו נאצי
לזרוק אותו ואת המשפחה שלו לים

חייבים לפקח ולבדוק טוב את ה"עולים מברית המועצות" אפילו על ידי בלשים סמויים שיבדקו
מי מהם רימה את המדינה שאמר לסוכנות היהודית שהוא יהודי,מי ששיקר לזרוק אותו לעזאזל
ולקחת את כל הנכסים שצבר מאז שהגיע לפה

ניאו נאצים בפעולה ,
אני מזהיר מראש את כל הרכרוכים,
שהתמונות הבאות מיועדות לבעלי לב חזק ,
בתמונות הבאות רואים אדם אשר עקרו לו את הראש,
ועוד דברים :

http://www.nfc.co.il/Archive/001-D-138309-00.html?tag=17-40-38
ישן 10-10-2007, 21:20
  xyzzz xyzzz אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ציוני מהצפון שמתחילה ב "אתה לא עקבי"

הבעיה שלי איתם זה שחלק גדול מהם פשוט רימה את המדינה
והמיסים שלי הולכים לכיס שלהם,יש לממשלה פה קרטריונים למי
שיכול להעלות לפה ומי שיקבל סל קליטה וחלק גדול מהם במודע שיקרו
לממשלה פה כדאי לקבל הטבות ולהעלות לפה,אם היו עולים לפה מהם
ולפחות הייתי רואה שחלק מהם באמת עלו לפה בגלל שהם רוצים לחיות
במדינה יהודית או משהו כזה אז לא היה לי בעיה(תראה למשל את אלו
שעולים לפה מארצות הברית \ צרפת \ דרום אמריקה) אבל הם באו לפה
ואפילו טיפה קטנה של קשר לעם היהודי לא ראיתי מהם,לא שמעתי אף פעם
על בית כנסת של רוסים (לעומת בתי כנסת של כל עדה אחרת במדינה)
תראה למשל את האתיופים,האתיופים באו לפה הם מקימים לעצמם בתי כנסת
הם שמים כיפה הם קוראים לילדים שלהם בשמות עבריים והצעירים שבינהם מדברים
עברית בן עצמם,לעומת הרוסים שהם ההפך המוחלט,ולפי דעתי צריך לעשות צדק
עם כל אלו שרימו את המדינה בזה שהם לא יהודים בכלל והצהירו בכניסה למדינה
שהם יהודים רק בשביל ההטבות הכלכליות שהם ידעו שהם יקבלו כל אותם אנשים
צריך לזרוק לים ולקחת להם את כל הנכסים אני לא אומר שכל הרוסים הם כאלו
אבל לפי דעתי רובם לא יהודים או באו לפה רק בשביל הטבות כלכליות ושום דבר לא יותר
עכשיו בטח יקומו לי פה כל אלו שאומרים "הם תורמים למדינה" אז ככה זה לא ממש מעניין
אותי גם העובדים התאילנדים תורמים למדינה ולפי דעתי הם תורמים יותר מרוב "העליה הרוסית"
שבאה לפה רק ממניעים כלכליים תוך כדאי רמאות של הסוכנות היהודית והתחזות ליהודים
בידיעה ובכוונת זדון,את המיסים שלי אני הייתי מעדיף לשלם לעובד תאילנדי או פליפינית שבאו
לפה והצהירו שהם באים לפה בשביל לעבוד ולא באו לפה והצהירו שהם יהודים כדאי לסחוט את
הממשלה
ישן 11-10-2007, 03:49
צלמית המשתמש של קול האמת
  קול האמת קול האמת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.08.07
המדינה "רימתה" את עצמה בזדון
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי xyzzz שמתחילה ב "הבעיה שלי איתם זה שחלק גדול..."

השמאלנים הביאו לכאן גויים בכוונה תחילה ביודעם שהגויים הללו
הם מאגר מצביעים אנטי-דתי שניתן למושכו לשמאל.
אנשי הסוכנות הסיתו גויים לעלות לישראל ואף עבדו בשבילם קשה מאד
על מנת למצוא בעברם איזשהו שריד יהודי שיאפשר את עלייתם.

השר פרץ מש"ס התפטר באותה תקופה מהממשלה לאחר שבג"ץ השמאלני והאנטי יהודי
חייב אותו לרשום גויים כיהודים.
השר פרץ טען באותה התקופה ש-50 אחוז מעולי רוסיה הם גויים !!

השמאל מחריב את המדינה בכוונה תחילה.
מביא גויים, רודף יהודים, מסייע לטרור הערבי, מסייע לפורעי חוק ערבים,
מפיץ עלילות דם ואנטישמיות.

המחנה ההזוי אליו אתה שייך הוא האשם הבלעדי בפשע של הבאת הגויים.

.
.
ישן 11-10-2007, 09:50
  xyzzz xyzzz אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי 4ainik שמתחילה ב "נכון, כשקורה משהו ה"רוסים"..."

ומה הקשר ?

לא אכפת לי אם הרוסים יבנו לי פה ארמונות מזהב באמת שלא,הדבר שהכי מעניין אותי
הוא מה האחוז מהם שבמודע שיקרו למדינה שאמרו למדינה שהם יהודים בכדאי להגיע
לפה ולקחת כל מיני הטבות,תאמין לי שאם הייתי מביא לפה את התאילנדים הם היו מסכימים
לשרת בצבא ולעשות את כל השאר גם בלי ההטבות המיוחדות שרוסים קיבלו אז תסביר לי מה
ההבדל בין הרוסים לתאילנדים ?
לכל עליה יש את הבעיות שלה אבל אצל הרוסים יש בעיה אחת פשוטה שחלק גדול מהם פשוט מאוד
לא קשורים לפה בכלל והגיעו לפה במטרה אחת ויחידה שהיא למצוא מקום יותר טוב לגור מרוסיה
אני בטוח שאם אחת ממדינות סקנדינביה הייתה מגיעה לרוסיה ומציעה לתושבים שמה אפשרות לעלות
לשוודיה או דנמרק אז היו מאות אלפי רוסים מהגרים לשוודיה ודנמרק
זה שאתה אזרח טוב לא אומר שאתה שייך למדינה פה,אני יכול להביא לפה מלא נוצרים מארצות הברית
שישמחו לגור פה ויהיו אזרחים טובים אפילו יותר מהרוסים (להם אין "תרבות שתיה")
אתה שואל "מה הקשר בין דת וחגים" יש קשר פשוט,הזכות לעלות למדינה ניתנת למי שהוא יהודי
המשמעות היא מי שמקיים את הדת היהודית אתם לא מקיימים את הדת היהודית להפך חלק גדול
ממכם מקיים דת אחרת - הנצרות (כן כבר ראיתי בבתים של רוסים עץ אשוח בחג המולד שלהם)
אני בטוח באלפי אחוזים שגם אם אני היום ילך לאיזורים העניים ברוסיה ויבחר אנשים רנדומלית
ברחוב ויציע להם לבוא למדינה חדשה ולקבל מלא הטבות כלכליות הם יסכימו לומר הכל בשביל
להגיע למדינה פה
אז נכון כמו שרשמו לי פה מי שגרם לטעות של להביא לפה מאות אלפי לא יהודים ולא קשורים למדינה
עשה כבר את הטעות שלו,ולכן אני קורא לתקן את הטעות על ידי הקמת משטרת גירוש מתחזים
ושקרנים וכל מי שהצהיר שהוא יהודי ואין לו קשר אפילו אפסי ליהדות
http://www.keshet-tv.com/VideoPage....urrentCatID=330
הנה לדוגמא הכתבה הזאת,ראיתי אותה ושמחתי,תראה איך כל המשפחה של הילדה הזאת לא
יודעים לדבר מילה אחת בעברית,אם הילדה היא דור חמישי אז הם דור רביעי כלומר אחד מאבותיהם
מתחילת המאה הקודמת היה יהודי ומאז אין למשפחה קשר בכלל לעם היהודי עד שבאו והציעו להם
לבוא לפה ואז פתאום ההטבות הכלכליות חידשו את הקשר
ישן 11-10-2007, 10:40
  4ainik 4ainik אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.10.07
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי xyzzz שמתחילה ב "ומה הקשר ? לא אכפת לי אם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי xyzzz
ומה הקשר ?

לא אכפת לי אם הרוסים יבנו לי פה ארמונות מזהב באמת שלא,הדבר שהכי מעניין אותי
הוא מה האחוז מהם שבמודע שיקרו למדינה שאמרו למדינה שהם יהודים בכדאי להגיע
לפה ולקחת כל מיני הטבות,תאמין לי שאם הייתי מביא לפה את התאילנדים הם היו מסכימים
לשרת בצבא ולעשות את כל השאר גם בלי ההטבות המיוחדות שרוסים קיבלו אז תסביר לי מה
ההבדל בין הרוסים לתאילנדים ?
לכל עליה יש את הבעיות שלה אבל אצל הרוסים יש בעיה אחת פשוטה שחלק גדול מהם פשוט מאוד
לא קשורים לפה בכלל והגיעו לפה במטרה אחת ויחידה שהיא למצוא מקום יותר טוב לגור מרוסיה
אני בטוח שאם אחת ממדינות סקנדינביה הייתה מגיעה לרוסיה ומציעה לתושבים שמה אפשרות לעלות
לשוודיה או דנמרק אז היו מאות אלפי רוסים מהגרים לשוודיה ודנמרק
זה שאתה אזרח טוב לא אומר שאתה שייך למדינה פה,אני יכול להביא לפה מלא נוצרים מארצות הברית
שישמחו לגור פה ויהיו אזרחים טובים אפילו יותר מהרוסים (להם אין "תרבות שתיה")
אתה שואל "מה הקשר בין דת וחגים" יש קשר פשוט,הזכות לעלות למדינה ניתנת למי שהוא יהודי
המשמעות היא מי שמקיים את הדת היהודית אתם לא מקיימים את הדת היהודית להפך חלק גדול
ממכם מקיים דת אחרת - הנצרות (כן כבר ראיתי בבתים של רוסים עץ אשוח בחג המולד שלהם)
אני בטוח באלפי אחוזים שגם אם אני היום ילך לאיזורים העניים ברוסיה ויבחר אנשים רנדומלית
ברחוב ויציע להם לבוא למדינה חדשה ולקבל מלא הטבות כלכליות הם יסכימו לומר הכל בשביל
להגיע למדינה פה
אז נכון כמו שרשמו לי פה מי שגרם לטעות של להביא לפה מאות אלפי לא יהודים ולא קשורים למדינה
עשה כבר את הטעות שלו,ולכן אני קורא לתקן את הטעות על ידי הקמת משטרת גירוש מתחזים
ושקרנים וכל מי שהצהיר שהוא יהודי ואין לו קשר אפילו אפסי ליהדות
http://www.keshet-tv.com/VideoPage....urrentCatID=330
הנה לדוגמא הכתבה הזאת,ראיתי אותה ושמחתי,תראה איך כל המשפחה של הילדה הזאת לא
יודעים לדבר מילה אחת בעברית,אם הילדה היא דור חמישי אז הם דור רביעי כלומר אחד מאבותיהם
מתחילת המאה הקודמת היה יהודי ומאז אין למשפחה קשר בכלל לעם היהודי עד שבאו והציעו להם
לבוא לפה ואז פתאום ההטבות הכלכליות חידשו את הקשר

אני יהודי. אם לדוגמא אני לא יודע עברית זה הופך אותי ללא יהודי?
אם אני נוסע בשבת זה הופך אותי ללא יהודי?
אני רוצה שתספר איפה שירתת בצבא (אם בכלל)
ציטוט:

הזכות לעלות ארצה ניתנת למי שהלאום שלו יהודי, ולא למי שלא נוסע בשבת ושומר כשרות.

נערך לאחרונה ע"י 4ainik בתאריך 11-10-2007 בשעה 10:49.
ישן 11-10-2007, 11:40
  xyzzz xyzzz אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי 4ainik שמתחילה ב "[QUOTE=xyzzz]ומה הקשר ? לא..."

רגע יהודי זה מי שלא עושה ברית מילה,מי שחלק גדול מהמשפחה שלו נוצריים
שלא מכיר שום מצווה יהודית,שלא מכיר שום מילה מהתנ"ך,שלא יודע לדבר עברית
שאוכל חזיר ושנוסע בשבת,מי שלא מכיר אפילו חג יהודי אחד,מי שלא טורח אפילו ללמוד
את השפה העברית אחרי שהגיע למדינה פה,מי שקורא לילדים שלו בשמות של כל מיני
נוצרים למינהם (לא ראיתי רוסי אחד שיש לו שם תנ"כי)

וואלה אז אם זה יהודי תוכל בבקשה להסביר לי מי הוא גוי ?
או איך קובעים שמישהו הוא מהלאום היהודי ?
או בכלל איזה מאפיין יהודי יש לרוב עולי רוסיה חוץ מלהכריז במשרדי הממשלה למינהם
שהם יהודיים כדאי לקבל כסף
אם הייתי שולח אותך לארצות הברית או לגרמניה או לצרפת תוכל להסביר לי איך הייתי מבדיל
בין האמריקאים\הצרפתים\הגרמנים ואתה ?,יש משהו שעושה אותכם שונים ?
תסביר לי אם אני הולך עכשיו לרוסיה ביחד איתך איך אני יודע שאתה ושאר האוכלוסיה שמה בעצם
לא אותו דבר,אלא שלך ולאחרים הייתה את החוצפה לשקר לסוכנות היהודית ?
ישן 11-10-2007, 12:18
  4ainik 4ainik אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי xyzzz שמתחילה ב "רגע יהודי זה מי שלא עושה ברית..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי xyzzz

וואלה אז אם זה יהודי תוכל בבקשה להסביר לי מי הוא גוי ?
או איך קובעים שמישהו הוא מהלאום היהודי ?
או בכלל איזה מאפיין יהודי יש לרוב עולי רוסיה חוץ מלהכריז במשרדי הממשלה למינהם
שהם יהודיים כדאי לקבל כסף
אם הייתי שולח אותך לארצות הברית או לגרמניה או לצרפת תוכל להסביר לי איך הייתי מבדיל
בין האמריקאים\הצרפתים\הגרמנים ואתה ?,יש משהו שעושה אותכם שונים ?
תסביר לי אם אני הולך עכשיו לרוסיה ביחד איתך איך אני יודע שאתה ושאר האוכלוסיה שמה בעצם
לא אותו דבר,אלא שלך ולאחרים הייתה את החוצפה לשקר לסוכנות היהודית ?

חחחחחחחחח
אני קורא את התגובה שלך ונופל מהכסא ....
גם שמאלני
גם מפגר
וגם לא הקשיב למורה בשיעור האזרחות...
ציטוט:
פה,מי שקורא לילדים שלו בשמות של כל מיני
תן לי דוגמא אחת לשם נוצרי.

~עריכה~
בוא תראה מה מצאתי:
ציטוט:
אין דבר כזה אלוהים

זה לא תגובה שלך במקרה??
סחתיין אחי, חומר חזק אתה מעשן

נערך לאחרונה ע"י 4ainik בתאריך 11-10-2007 בשעה 12:35.
ישן 11-10-2007, 12:49
  ציוני מהצפון ציוני מהצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.06.07
לאדון xyzzzz הדואג
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי xyzzz שמתחילה ב "רגע יהודי זה מי שלא עושה ברית..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי xyzzz

לפי התגובות שלך מאשכולות אחרים אני סבור שאתה איש שמאל ובז לדת. אבל מה? כשאתה יוצא נגד משהו או מישהו, מיד אתה מוציא את התותח הכבד שאתה זקוק לו, שבמקרים אחרים אתה מטיף נגדו. מה שאומר עליך שאתה בן אדם צבוע. מילא.

עכשיו לגבי העלייה הרוסית, לה אתה מתנגד כ"כ (איזשהו רוסי פגע בך?). ראשית, אתה מצביע על מספר עובדות שאפשר לגזור מכל הבבל"ת שאמרת:

1. בין העלייה הרוסית ישנם אנשים שע"פ ההלכה לא נחשבים יהודים.

2. גם מי שנחשב יהודי ע"פ ההלכה, לא עושה רושם של רצון השתלבות בארץ ובעם.

3. העלייה הרוסית מומנה וגם הרוסים כיום ממומנים ישירות ובאי צדק ע"י משלמי המיסים - אוך איך שאתה קורא לזה - סוג של טפילים.

4. העלייה לא הייתה ממניעים ציוניים.

הבה נטפל בכל טענה.

1. ע"פ חוק השבות וחוק האזרחות, בן אדם (יהודי, לא יהודי) שיש לו זיקה יהודית עד לסבא - הוא ובני משפחתו רשאים לעלות לארץ. מדוע זיקה עד לסבא? תשאל את הנאצים למה הם קבעו כי כל בר השמדה צריך זיקה כזו. אם כן, הסיבה היא היסטורית.

זאת ועוד, לאנשים אלו ובני משפחותיהם ישנו עדיין זיק יהדות, ובוודאי שאם הם ישובו לארץ ישראל לא תאבד התקווה כי הם יתגיירו (או בניהם) בעתיד, לעומת אם יישארו בניכר. הרי תראה את המצב בארה"ב, על נישואי התערובת וההתרחקות מהקהילה היהודית הגדלים בקצב מפחיד (ירידה במספר היהודים בארה"ב מדי שנה).

לעומת ארה"ב הליברלית, בה תוכל להיות מה שאתה רוצה, בברה"מ הקומוניסטית והאנטי-דתית לא יכולת לקיים כמעט שום מנהג יהודי (רק אל תקשקש לי על קידוש השם, כי בטרור אנטי דתי סובייטי אף אחד לא רצה ליטול חלק - גם הדתיים ביותר). ברה"מ שרדה כ-70 שנה, ועל כן ההשלכות. רוב האוכ' חילונית, מקרי נישואי התערובת התרבו (ע"פ ההערכות המוגזמות ביותר עד 30%, לא יותר).

כעת, ברה"מ מתפרקת, ארה"ב כמובן נועלת שעריה וגם מדינות מערב אירופה, נותר רק יעד אחד - ארץ ישראל. פה אתה מלין על חוסר הציונות. לגלות לך משהו? מלבד העלייה הראושנה והשנייה, וכן עליות מארצות רווחה (ומקרים מועטים מארצות מצוקה) - כמעט אף עלייה לא התבססה על מניעים ציוניים. על זאת ארחיב בסעיף ה-4.

2. כאן אתה מלין על חוסר ההשתלבות. שמעת על מושג כזה בשם "דור המדבר"? ובכן, כל בני עלייה מסויימת היוו בשלב מסויים את דור המדבר. לפני שעולה חדש רץ להיטבל במקווה, להתפלל 3 תפילות ביום ולומר קדיש דרבנן, עליו ראשית לדאוג להיקלט כלכלית וחברתית. לעומת עליות אחרות, בני העלייה הרוסית לא עברו שלב קליטה של מוסדות שונים. נתנו סל קליטה, ת.ז., מפתחות לקרוואן/דירת עמידר בפריפריה ותשתלב בכוחות עצמך. במבט כל כמעט 20 שנה אחרי תחילת העלייה הגדולה - ניתן לראות כי בני העלייה נטמעו היטב בארץ, השתלבו בכל מגזרי המשק, בתקשורת (חוץ ממדיה טלויזיונית עברית. שם רק אחול"סים), באקדמיה ועוד. עוד לא ראיתי בארץ שכונות עוני בגדלים עצומים המאכלסות רוסים ומשפחות פשע רוסיות. מקרים בודדים אמנם קיימים, אבל יחסית לגודל, הם מזעריים.

כעת אתה מלין על כך שרוסים רבים, גם יהודים, לא מקיימים את ההלכה. עד שלא תהיה פה מדינת הלכה, לרוסים וגם לאחרים יש את הזכות הדמוקרטית לחופש דת וחופש מדת. בינינו, אתה לא המר"ן.

3. לגבי היותם של רוסים טפילים שחיים על קצבאות משלמי המיסים. שנינו ואחרים יודעים טוב מאוד במדינה מי נכנס לקטגוריה הזו. אחוז ההשתלבות של בני העלייה במשק הוא גבוה ביותר, וכן מבחינת תשלומי המיסים.

4. העליות לאורך 120 השנים לא"י החל מהעלייה הראשונה, מיעוט קטן מהן נבע ממניעים ציוניים. העליות הראשונה והשנייה נבעו ממניעים ציוניים (כל שאר האוסט-יודן פשוט היגרו לארה"ב. יחס של 10%-90% לרעת היהודים שעלו לא"י). שאר העליות, נבעו בעיקר מרדיפות בארצות האם ומצוקות כלכליות.

האם עם עליית היטלר לשלטון היית בודק לכל היקים שעלו (בהם גם בני נישואי תערבות - הרי הם, עוד יותר מהיהודים מבארה"ב, נטמעו בחברה הגרמנית) בציציות ומונע את עלייתם מכך שאינם יהודים ורחמנא ליצלן לא ציוניים?

האם היית מונע מעולי ארצות המזרח לעלות כי הם לא מכירים דיים את מורשת הרצל, ומגרש אותם חזרה כי דור המדבר שלהם חי יותר מהאחול"סים על קצבאות? ושמצידך הערבים שם היו שוחטים אותם?

האם תמנע עלייה מארה"ב ומצרפת, רק בגלל ספק יהדות, או חס ושלום יהדות רפורמית? מה קרה, יש מספיק יהודים בעולם ובמדינה ואפשר להיות סלקטיבי?

וכיום, אתה רואה, רוב האוכ' הרוסית משתייכת למחנה הלאומי, שנלחם עבור המדינה (בשדה הקרב) ולא נלחם במדינה (כמוף, בדפי האינטרנט). תעבור על רשימת הרוגי מלחמת לבנון השנייה, הרוגי האינתיפאדה השנייה ותראה עד כמה אתה טועה.

"לא ראיתי רוסי אחד עם שם תנכי" - זו אמירה ממש מפגרת מצדך, שרק מצביעה על הבורות שלך. דרך אגב, מיכאל (שם נפוץ בקרב רוסים) הינו שם תנכי. ורק שתדע, לילדים שנולדו בארץ לבני העלייה כבר יש שמות עבריים, אפילו כמו שלך
ישן 11-10-2007, 15:03
  xyzzz xyzzz אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי ציוני מהצפון שמתחילה ב "לאדון xyzzzz הדואג"

1) יש עליות שלא עלו לפה ממניעים ציונים זה אמת,כמו העליה שיש פה מארגנטינה ב5 שנים האחרונות ההבדל בינם לבין העליה הרוסית היא שהעליה הרוסית כוללת המון צבועים ושקרנים שיודעים שהם לא יהודיים אבל הצהירו שהם יהודיים

2)נכון שתופעת דור המדבר קיימת בכל עליה,אני לא מצפה מאנשים שישתלבו ישר אבל אני גם לא מצפה מהם להביא לפה תופעות של שתיינות,זנות,נאי נאציזם,פשע מאורגן,חוליגניזם
ואתה יודע מה בו נגיד ואני לא רוצה שהם יהיו חרדים ולובשי כיפות בגלל שאין פה מדינת הלכה
אז לפחות שלא ימכרו פה חזיר וילכו נגד הדת היהודית,מי לפי דעתך הם הרוב של כת השטן בארץ ?

3)יופי על ההשתלבות שלהם במשק,תוכל לספר לי על אחוז המשפחות החד הוריות שלהם ?
או על אחוז הרוסים שמנסים ללמוד עברית ?

4)אין לי בעיה שיעלו לפה כל הרוסים שטוענים שהם יהודיים בתנאי אחד שיפעילו פה משטרת הגירה
שתבדוק מי מהם שיקר ותזרוק אותו בחזרה לרוסיה

לגבי השמות התנכ"ים מיכאל זה שם שנפוץ ברוסיה והוא נחשב גם שם נוצרי,יצא לך פעם לפגוש רוסי
שקוראים לו אברהם,יצחק,יעקב או שם בסגנון ? לי לא יצא,יצא לי רק לפגוש בוריס\ולדימיר\רומן זדורוב וכאלו
ישן 11-10-2007, 15:22

תגובה לדברי הבלע
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי xyzzz שמתחילה ב "1) יש עליות שלא עלו לפה..."

1) שוב, אף אחד לא מצהיר שהוא יהודי כדי לעלות. ע"פ חוק השבות הם רשאים לעלות, גם מי שלא יהודי ע"פ ההלכה. לא אוהב את חוק השבות - אל תאהב, אבל קשה לעבוד על המדינה.

2) אני לא מבין. אתה בעצמך יוצא נגד הדת היהודית, ועוד בתוקפנות, שחור על גבי לבן ברשת. יש רוסים שלא שומרים מצוות וזו זכותם, אנחנו לא איראן.

לגבי ההכללה המטופשת של התופעות שציינת. כל עלייה הביאה איתה רעות חולות, אבל מה יש בדבריך מגמתיות לייחס ולהתייחס לאלה בלבד של העלייה הרוסית. כל התופעות היו כבר קיימות בארץ עוד לפני.

3) ריבוי של משפחות חד הוריות רוסיות לא שמעתי. ואני לא מבין, אתה קתולי או משהו בסגנון שמתנגד לקיומם של משפחות כאלה?

לרוסים ולכל בני עלייה אחרת אין ברירה אלא ללמוד עברית. הדור שעלה יידע פחות מאשר הדורות אחריו. אותו דבר לגבי כל העליות (אידיש, ערבית, מרוקאית ועוד)

4) משטרת הגירה זה עוד רעיון מנוסח הדמוקרטיה שאתה מנסה להפיץ. כל עלייה עלתה וקיבלה תושובת ואזרחות ע"פ חוק אחד בלבד - חוק השבות (וחוק האזרחות). לא אוהב אותו? שנה אותו.

מיכאל אינו שם נוצרי. שמות נוצרים מובהקים הם פטרוס, לוקס, חסוס (ישוע), פאולוס, סילבסטר ועוד כהנה וכהנה.

בכל עלייה ועלייה תפגוש שמות זרים ולא עבריים. פעם כשעלו ארצה חויבו לעברת את השם, כיום זוהי אינה חובה. רוצה להחזיר חובה זו? בבקשה.

ולגבי שמות אבותינו. שכחת שאמרתי לך שבברה"מ אי אפשר היה לשמור על ציביון יהודי, וזה כולל שמות. ניתן היה לעקוף את זה ע"י נתינת שמות רוסיים לשמות אלה (יאשה- יעקב, לזר - ישראל ועוד). גם הנדבן הצדיק שיבדל לחיים ארוכים לב לבייב, שמו הפרטי הוא שם רוסי (השמעות שלו אינו לב - heart, אלא лев-אריה).

אתה יוצא די פארש/גזען/קסנופוב/חשוך/צבוע מכל הדיון הזה.
ישן 11-10-2007, 15:40
  xyzzz xyzzz אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי ציוני מהצפון שמתחילה ב "תגובה לדברי הבלע"

1)מאוד קל לעבוד על המדינה תשאל את הכנופיה של הנאצים שתפסו בפתח תקווה
2)עד כמה שידוע לי אחוז גדול מהזונות \ כת השטן \ ניאו נאצים הם מ "העליה הרוסית"
בהשוואה לאחוז שלא מהם
3)שאני מתקשר למוקד תמיכה באינטרנט אין לי אפשרות בחירה באידיש\אתיופית\ספרדית או שפות אחרות
אבל משום מה יש לי רוסית,תוכל להסביר לי למה ?,אולי זה בגלל שמישהו לא רוצה ללמוד את השפה ?
4)משטרת ההגירה תעבוד הרבה אחרי שיתקנו את חוק השבות ויחוקקו חוק גירוש למי ששיקר למדינה

לגבי השמות אני מתכוון לשמות של ילדים שנולדים פה,לא כאלו שנולדו ברוסיה,אז הנה הם פה למה
הם לא נותנים לילדים שלהם שם ישראלי\יהודי ?,ואל תתן לי השוואת על לב לבייב ואחרים שהם באמת
יהודיים כי איתם אין לי שום בעיה ההודעות שלי מכוונות לכל אותם שהם לא יהודים ששיקרו למדינה
והם יודעים את זה
ישן 11-10-2007, 17:52
  4ainik 4ainik אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי xyzzz שמתחילה ב "1)מאוד קל לעבוד על המדינה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי xyzzz
1)מאוד קל לעבוד על המדינה תשאל את הכנופיה של הנאצים שתפסו בפתח תקווה
2)עד כמה שידוע לי אחוז גדול מהזונות \ כת השטן \ ניאו נאצים הם מ "העליה הרוסית"
בהשוואה לאחוז שלא מהם
3)שאני מתקשר למוקד תמיכה באינטרנט אין לי אפשרות בחירה באידיש\אתיופית\ספרדית או שפות אחרות
אבל משום מה יש לי רוסית,תוכל להסביר לי למה ?,אולי זה בגלל שמישהו לא רוצה ללמוד את השפה ?
4)משטרת ההגירה תעבוד הרבה אחרי שיתקנו את חוק השבות ויחוקקו חוק גירוש למי ששיקר למדינה

לגבי השמות אני מתכוון לשמות של ילדים שנולדים פה,לא כאלו שנולדו ברוסיה,אז הנה הם פה למה
הם לא נותנים לילדים שלהם שם ישראלי\יהודי ?,ואל תתן לי השוואת על לב לבייב ואחרים שהם באמת
יהודיים כי איתם אין לי שום בעיה ההודעות שלי מכוונות לכל אותם שהם לא יהודים ששיקרו למדינה
והם יודעים את זה

איפה הבעיה בחוק השבות?
אותם אנשים שמגיעים לפה ע"י קומבינות הם לא מגיעים לפה כי הם שיקרו למישהו. הם הגיעו לפה כי הם שיחדו מישהו. ולפני העלייה לא היה פשע? זונות?
~עריכה~
אם הבנתי אותך נכון, לדעתך כל מי שלא שומר מצוות והכל הוא לא יהודי, ופה אתה כותב בדיוק ההפך:

ציטוט:
במקור נכתב על ידי xyzz
ואל תתן לי השוואת על לב לבייב ואחרים שהם באמת
והם יודעים את זה

נערך לאחרונה ע"י 4ainik בתאריך 11-10-2007 בשעה 17:58.
ישן 11-10-2007, 21:41

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי xyzzz שמתחילה ב "הבעיה בחוק השבות היא שכל אדם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי xyzzz
הבעיה בחוק השבות היא שכל אדם במדינה מושחטת כמו רוסיה יכול ללכת
לפקיד ממשל ולהוציא רישום כוזב שסבא של סבא שלו היה יהודי,ואז לבוא לשגרירות
הישראלית או לסוכנות היהודית ולעלות לפה ואחרי שהוא עלה לפה אף אחד לא בודק
אותו והוא יכול לצחוק לכולם בפנים אחרי שקיבל את הכסף
כמו שאמרתי אני לא מצפה מהם להיות חרדים,אבל אני מצפה מהם לא להתנהג כמו
גויים גמורים בלי קשר בכלל למדינה - כת השטן,אכילת חזיר,ניאו נאציזם,דיבור בשפה זרה וכו...

מנין לך המידע על הבירוקרטיה הרוסית, ועל צורות העבודה שלה. רק שתדע לך, שהיו מקרים של יהודים שחיו כמו יהודים וידעו כי אבותיהם יהודים, רק מה - השלטונות דאגו לגנוז את המסמכים. כך נוצר מצב שאנשים לא יכולים לעלות למדינה כי רוסיה החליטה להתעמר בהם.

אתה טוען שהרוסי המפברק צוחק על כולם כשהוא מקבל את הכסף. כמה זה כבר מענק עלייה? גרושים לעומת כל המיסים, התשלומים, העמלות ושירות למדינה (כולל צבא), שהוא ובניו יצטרכו לעשות.

דיבור בשפה זרה קיים בכל עדה בדור העלייה, וזה קטן בדורות הבאים. מי שהנהיג את אכילת החזיר בארץ דווקא היה אחול"ס מקיבוץ מזרע (ולא רוסי). לגבי עבירות ההלכה, ראה את הפריצות והמינות בעיר מאוד מרכזית בארץ, שאינה באה בגלל עדה מסויימת שאינך מוקיר.

עכשוי לגבי הזבל שיש אצל הרוסים. ישנו כזה, אך הוא מתגמד לעומת כל גודל העדה. לכל עדה יש את הזבל שלה - כמו שאנחנו לא מייחסים לכל המזרחים את משפחת אברג'יל, אתה לא יכול לייחס סטיגמות לעדה שלמה רק בגלל סרח זעום שלא קיים כמעט. מה שטבוע בך זוהי קסנופוביה וגזענות כלפי האחר, שאתה לא מכיר בכלל.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:25

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר