לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-10-2007, 15:34
  giorashe giorashe אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.07
שלום לכם, שאלה v3x

יש לי את המכשיר motorola v3x כבר קצת יותר משנה, והוא במצב טוב לגמרי, שמרתי עליו ולא הפלתי אותו ודברים דומים.
הייתה לי בעיה עם המכשיר כבר הרבה חודשים; כאשר הייתי מדבר בטלפון, כשאני התקשרתי או כשהתקשרו אליי, אחרי כמה דקות שיחה הטלפון היה מתחמם ופשוט מתנתק. זה היה קורה בכל מיני אזורים, כך שאני לא חושב שזו בעיה של קליטה.
חוץ מהבעיה המפריעה והנוראית הזו, הטלפון מעולה.
לפני שבוע סוף סוף היה לי זמן פנוי והלכתי לאורנג' (מרכז תמיכה בפולג סנטר). הם אמרו שהם יבדקו ולקחו את המכשיר.
קיבלתי את המכשיר חזרה אחרי שעה, ונאמר לי שהם לא מצאו איזושהי בעיה מסוימת, לפי התיאור שלי, ומה שהם עשו זה עדכנו את הגרסה של המכשיר לגרסה האחרונה, שבין היתר גם עונה על בעיות קליטה. הדבר עלה 50 שקלים, וקיבלתי שלושה חודשי אחרויות. הייתי מאושר ושמח וקיוויתי שהבעיה מאחורי. אבל כבר במהלך השבוע האחרון הבעיה חזרה על עצמה מספר פעמים ובקיצור, שום דבר לא נפתר. הטלפון ממשיך להתנתק ואני כל הזמן צריך לחזור ולהתקשר שוב.
לפי הניסיון שלכם, מה עליי לעשות?
והרבה זמן שלא הסתכלתי באינטרנט, אולי זו בעצם בעיה ידועה במכשיר הזה ויש דרכים להתמודד עם הבעיה?
אשמח לתשובה מלומדת [:

אציין שחוץ מהבעיה הזו אני מרוצה מהמכשיר, כך שלא באתי אליהם שיחליפו לי מכשיר, אך אם אין פיתרון לבעיה המעצבנת הזו, האם אני יכול לדרוש שיחליפו לי למכשיר אחר במקום זה, שלא עושה בעיות? (חבל רק שניגשתי לאורנג' כל כך מאוחר, אולי בתוך מסגרת השנה לקנית המכשיר הייתי יכול להשיג יותר).

תודה רבה לכם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:58

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר