לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-02-2005, 13:45
  solymarraistlin solymarraistlin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.11.04
עזרה נדפקו לי החיים!!!

כמה זמן אחרי הצו הראשון הגעתי למסקנה שאין לי קב"א גבוה במיוחד אני מתכוון מתחת ל 54 ...לא קיבלתי זימון לשום דבר איכותי כלומר טיס וחובלים שדורשים קב"א גבוהה.....טוב נו...מילא כנראה שיש לי 52 או 53...
אבל אז אני מתקשר ללשכת הגיוס כדי לברר אם אני יכול להתמיין לעתודה...........ניחשתם נכון...לא! "אינך מתאים מבחינת נתונים אישיים או צורכי הצבא"... לא ייתכן אני לא עד כדי כך אידיוט...בסדר לא הלך לי מצויין בפסיכוטכני וואלה אמרתי לעצמי דפ"ר מינימום 70 ...הראיון היה אחלה הראתי מוטיבציה לשירות קרבי והכל... אבל איך קב"א שלא מתאימה לעתודה? וזה ההסבר היחיד... איך????
אני לומד אלקטרוניקה ופיזיקה...הכל 5 יחידות אני פשוט לא יכול להאמין על עצמי!!!!

מצטער שאני שופך פה את הלב פשוט אני מייואש לגמרי כל המוטיבציה שהייתה לי הלכה קיבינימאת!!
עכשיו השאלה שלי אם יש איזושהי אפשרות להגיע בכל זאת לעתודה להיות חריג ? משהו?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-02-2005, 14:13
  Enderin Enderin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
יש לי אותה בעייה אבל לא מהסיבות שלך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי solymarraistlin שמתחילה ב "נדפקו לי החיים!!!"

אני פשוט הייתי ממש מפגר בראיון האישי
עכשיו אני הרבה יותר חכם מזה, אבל זה דפק לי את הקב"א קשות (53)

זה היה משהו כמו
מאבחנת: "אתה רוצה להיות קרבי?"
אני: "כן, למה לא"
מאבחנת: "טוב סבבה, אם תגוייס לגבעתי\גולני\נח"ל\תותחנים\שריון\חירמ"כ\הנדסה\מג"ב\וכו' מה תעשה?"
אני: "אני אתייצב לגיוס, אבל אנסה לצאת כמה שיותר מהר"
מאבחנת: "אבל אתה רוצה להיות קרבי כן?"
אני: "*מהנהן* כן כן"

מאבחנת רושמת "אני לא מאמינה איזה אדיוט הבנאדם הזה ~_~ קח צד"כ 25 מתוך 40 י'אידיוט"

וככה אני עם קב"א 53 ^_^
וגם אני לא מתמיין לכלום (שאני יודע עליו בכל אופן)
אבל לא נורא, אני שמח בחלקי

בקיצור מה שאני רוצה להגיד, אל תדאג
לא כולם מתמיינים לכל דבר
ישן 22-02-2005, 19:53
צלמית המשתמש של Senda R
  Senda R Senda R אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי solymarraistlin שמתחילה ב "נדפקו לי החיים!!!"

אחי קח את זה באיזי.
תראה מה תעשה
תציף אותם בלפחות 55 מכתבים על כמה אתה אוהב את המדינה ורוצה להיות ביחידה מובחרת ואיך ביום של הצו התרגשת ולא היית במיטבך וכמה שאתה יודע שאתה מצליח פעם הבאה הרבה יותר טוב ואולי יתנו לך עוד פעם לעשות פסיכוטכני.

אבל לפני כל זה תשיג מישהו שיברר את כלללל הנתונים שלך - צדכ, דפר קבא כללי תראה במה לא הלך לך טוב ותנסה להציף אותם.
רשמו פה כבר כמה אנשים שזה הצליח להם אז תחזיק אצבעות גבר.
אגב תן גם המלצות מהמורים לפיסיקה,מתמטיקה,אלקטרוניקה,מחכנת,מנהלת הכלל
ותרשום כמה אתה חושב שאתה מתאים לטיס\חובלים וכמה אתה יודע שתתרום

ישן 23-02-2005, 11:09
  Niro1985 Niro1985 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.04
אתה יכול להתקבל לכל מקום חוץ מ:
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי -OhaD- שמתחילה ב "לא הבנתי מה הבעיה? לאן אי..."

טייס\פרויקטים מובחרים של מודיעין\חובלים.

תתפלא לדעת אבל ניתן להגיע לעתודה עם קב"א 52+ כנ"ל לקצונה ייעודית.

אם יש לך לפחות 52 או מעל אתה תקבל גם יום סיירות{שלשם אתה יכול להתמיין לשייטת או סיירת מטכ"ל}
מה שגם גם בשירותך הצבאי אתה תתאים לקצונה{צריך לפחות 52 לקצונה}.

הקיצר הנתונים שלך לא כאלה גרועים,אתה לא היחידי בארץ שקיבל פחות מ54,ואם אפשר לנחם אותך אז אני מכיר לא מעט ילדים מהעיר שלי שיש להם קב"א לא מהעולם הזה{55\56}שהתמיינו לטייס ופרויקטים שונים במודיעין ואחרי מספר חודשים\שנים נפלו מהקורס,ועכשיו הם בחיל השלישות\חימוש באיזה תפקיד מסריח.

ככה שלא כל הנוצץ זהב בטייס רק %נורא קטן מכל מחזור גיוס מסיימים,השאר נזרקים לאיזה חור בצבא,כנ"ל עם מודיעין.

וחוצמזה אם החלום שלך להיות טייס תמיד אפשר לעשות אחרי צבא קורס טיס אזרחי בארה"ב או משהו{ששם יש ביה"ס שמכשיר טייסים למטוסי בואינג ענקיים}רק קח בחשבון שתצטרך לחתום משכנתא לפני תחילת הקורס :-)

נערך לאחרונה ע"י Niro1985 בתאריך 23-02-2005 בשעה 11:10. סיבה: כי בא ליייייי
ישן 23-02-2005, 23:48
  שולה מוקשים שולה מוקשים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.03
תקשיב גבר לא היה לי כ"כ הרבה זמן לכתוב פה בימים האחרונים אבל לא שכחתי אותך...

ככה..
תקשיב הקב"א והמבחנים הפסיכוטכניים זה נתון פנימי של הצבא זה לא אומר עליך כלום זה לא קובע אם אתה טוב יותר או פחות זה פשוט אומר כמה הוצאת במבחן אחד ומסכן בלשכת הגיוס כשהיית צעיר פעור בי"א ...
זה לא משפיע עליך בהמשך החיים האזרחיים בשום צורה ככה שתירגע כי לא דפקת לעצמך את החיים גג דפקת לעצמך את הצבא וגם זה לא נכון כפי שאני אפרט לך בהמשך..

קודם כל תבין דבר אחד, זה לא התפקיד שעושה אותך זה אתה שעושה את התפקיד..
אם תבוא לגדודיים ותשאף למצויינות תראה דוגמא אישית יוזמה ומקוריות תאמין לי שזה לא יעלם מעיני המפקדים ואין לך מושג איזה גאווה זו להיות השפיץ של הגדוד...
ויש לי שתי חברים קרובים אחד בשריון, ואחד בהנדסה ושתיהם מקבלים מצטיין על ימין ועל שמאל מרגישים כמו בתוך משפחה ועושים חיים ולא פחות חשוב מרגישים סיפוק עצום מהתפקיד שהם עושים.
השאלה זה מה אתה מחפש ממה שהבנתי ממך אתה מחפש לתרום ואתה לא תורם בטיס או בסיירת מטכ"ל או בחובלים יותר מאשר אתה תורם בגולני או בממר"ם או במודיעין כולם פועלים למען אותה מטרה..

עזוב אותך יוקרה ודברים נוצצים..כי מנסיון קצר כל זה נעלם אחרי יום אחד...
תאמין לי שכשיטרטרו אותך ויעמידו אותך שלוש שעות ב הקשב או 100 דקות מצב 2 על אספלט הדבר האחרון שתחשוב עליו זה יוקרה..תחפש להיות הכי טוב כי מי שהוא הכי טוב בסופו של דבר יוצא לקורס קצינים ומשם השמים הם הגבול...

תחשוב על זה ככה..כל כישלון שלך אתה צריך לנצל כמקפצה הלאה כי אם תיכנס לרחמים עצמיים ותשקע בהם אתה לא תתקדם.
אם זה המצב ואין מה לעשות קח את עצמך ביידים ותמשיך הלאה
ושזה יתן לך מוטיבציה להמשך ...
ואתה תצליח, אני בטוח שתצליח...
בינתיים תנסה להעביר מעליך את רוע הגזירה..

בהצלחה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:07

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר