לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-10-2007, 08:50
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי pyro__man שמתחילה ב "[font=Verdana]למה זה נראה..."

אני אסביר לך את זה (אישית לך אולי בפעם הראשונה, אבל מעל דפי הפורום בפעם ה[לפחות] 256 אלף:
הפורום הזה הוא פורום צילום, ולא פורום "תמונות".
אמנם עולות תמונות לביקורת, אבל אנחנו משתפים ידע צילומי האחד עם השני.
המטרה של הפורום היא להצליח לצלם תמונות יפות, ולשתף את הידע עם החברים מצד אחד, וגם לקבל ביקורת לשיפור ושימור מצד שני.

במידה וצילום עבר מניפולציה מסויימת שבלתי אפשרית באמצעות צילום, זה פוגע באותנטיות של התמונה (בערכה הצילומי ליתר דיוק). נניח שאני התלהבתי מההילה שמסביב למודלית בצילום הזה, ואני רוצה לייצר סצינה זהה לזה, בסטודיו שלי. במידה ויניב יסביר בצורה ברורה ופשוטה איך יצר בעזרת אור את ההילה הזו, אוכל לנסות ליישם בעצמי בסטודיו.
כל עוד הוא לא יסביר איך הוא עשה את זה - לא אוכל לעשות כן.

המטרה איננה ליצור תמונה יפה וויזואלית, אלא ליצור צילום יפה וויזואלית.
גלשתי בפורום השכן וראיתי אשכול מאוד מעניין:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=278605
שים לב איזה יופי העבודה של המומחה הזה (גלעד). שים לב לתמונת הרפרנס שבלינק, שעברה מניפולציה למין תמונה יפהפיה ומושקעת. לפי השיטה שלך, מדובר בעיבוד פוטושופי כלשהו לצילום אמיתי, ולכן היה אפשר לפרסם פה בפורום. האין אני צודק?

אני לא מחפש איפה מישהו ערך, ולא מחכה לאף אחד בסיבוב. בין 18,000 ומשהו ההודעות שלי, יש לא מעט תגובות מפורטות, בונות, איכותיות ואפילו סתם מפרגנות - תרגיש חופשי לחפש.
במקרה הזה, אני מרגיש 'רמאות' מסויימת בכך שיניב מנסה להציג צילום בצורה שאיננה התבצעה בפועל (ייתכן כי אני טועה, אבל בינתיים אני לא רואה את יניב מגיב פה ומוכיח אותי על טעותי).

אתה מבין?
הפורום בה לשתף ידע צילומי. טכניקות צילום.
אז אם יניב יערוך את הרקעים שלו בצורה שלא יכל היה לצלם בפועל - הוא מרמה (כביכול) את החברים בפורום, ולא מסביר שאי אפשר ליצור הילה מסביב לדמות ע"י הארת הרקע בלבד.

ההתייחסות של יניב (בד"כ) בפורום היא "אני שם הודעה, שלחו לי תגובות של "וואו" וסגרו עניין".
כמעט ואין התייחסות לשאלות שנשאלות באשכולות שלו, אם מתפתחים דיונים הוא לא מגיב בהן, וגם הגישה עצמה בזמן העלאת האשכול היא "תהנו" (משתמע "אין צורך בביקורת אמיתית, בלאו הכי אני לא אגיב, הצילום שלי טוב ואני נותן לך טעימה כדי שתהנו לכם מלצפות בו").

כך אני מבין ומרגיש באשכולות הללו.
לכל שאר החברים אני ממליץ כן לפרט כמה שיותר בנוגע לדרכי הצילום והשגת המטרה. זה יקדם את הפורום שלנו ברמתו, וגם יזכה את אותם אשכולות בכוכבים צהובים נפלאים
לא שווה?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:57

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר