לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-10-2007, 13:31
  senesh senesh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.06
שלח הודעה דרך ICQ אל senesh שלח הודעה דרך MSN אל senesh
עזרה בעייה בהפעלת המחשב עקב מחיקת וירוסים.. פרטים בפנים

בהמשך לאשכול הזה: http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...471#post2504968 שפתחתי בפורום תוכנה ושם לא הצליחו לעזור לי, חשבתי אולי אתם תוכלו למצוא לי פתרון לבעייה.
אני אסביר בקצרה: הורדתי את תוכנת האנטיוירוס קספרסקי לאחר שלא היה לי אנטיוירוס רציני מספר חודשים, עשיתי סריקה עם התוכנה ומחקתי את כל הוירוסים שהיא מmאה ומאז החלו הבעיות.
זה התחיל בכך שמסך המשתמשים של הווינדווס שונה לחלון ולא למסך המלא והרגיל [פרטים נוספים באשכול] וזה המשיך בכך שבסופו של דבר אני לא יכול להכנס לאף אחד מן המשתמשים שעל המחשב מכיוון שהמחשב עושה log off אוטומטית כאשר אני מנסה להכנס לאחד המשתמשים וגם בsafe mode הבעייה נשארת..
לפי מה שהבנתי, הבעייה היא שהאנטיוירוס מחק את כל הקבצים שהיו נגועים בוירוס וחלק מהם היו קבצי ההפעלה של ווינדווס ולכן המחשב לא עולה..
בינתיים הפעלתי את recovery console ע"י דיסק מקורי של windows xp ועשיתי repair ומשם אני לא יודע מה לעשות.. מופיע לי החלון השחור ואני צריך לתת לו פקודות אבל אני לא יודע איזה פקודות לתת לו על מנת להחזיר את הקבצים שנמחקו וכאן אני צריך את עזרתכם.
אשמח אם מישהו ייתן לי הצעות לפתרון הבעייה ואם יש לכם שאלות נוספות אז אנא שאלו כי המידע שהיה על הHD מאוד חשוב לי.

בתודה רבה מראש
Senesh
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-10-2007, 23:31
  senesh senesh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.06
שלח הודעה דרך ICQ אל senesh שלח הודעה דרך MSN אל senesh
לא לזה התכוונתי..
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי The IceMan שמתחילה ב "DISK ON KEY ?! גיבוי למחיצה..."

התכוונתי איך אני יכול לגשת אל המידע ולהעתיק אותו אם המחשב לא עולה למעשה..

בכל אופן, תודה לכל מי שניסה לעזור, בסופו של דבר התייעצתי בבעל מקצוע ומבין בתחום ובסוף החלטתי להחליף את כל קבצי הווינדווס דרך התקנת ווינדווס מחדש במסך הכחול ומשם תיקון הווינדווס הקיים.. אמנם יימחקו לי דרייברים ודברים מעצבנים כאלה ואחרים אבל לא יהיה חשש לוירוסים נוספים במחשב ואני מקווה, שלא יהיה צורך בפרמוט..
עכשיו אני בבעייה אחרת.
לאחר שהתחלתי בהליך של תיקון הווינדווס הכל עבר בהצלחה בהתחלה, הותקנו הדריברים מחדש וכו' אבל ישנה בעייה עיקרית אחת: אני לא מוצא את הcd-key של הווינדווס..
לכן, אם מישהו יוכל לעזור לי להתגבר על הבעייה בדרכים חוקיות, אשמח לשמע ואם בדרכים פחות חוקיות בבקשה שיפנה אליי לפרטי כי יש לי ווינדווס חוקי אבל פשוט אבד לי המספר..
בין היתר, חשבתי להתקין על המחשב, במקום הווינדווס הקיים, ווינדווס ויסטה שקנה מישהו שאני מכיר ויכול להתקין אצלי במחשב בחינם [כל ויסטא יכול להיות מותקן על 3 מחשבים בו זמנית].
מה אתם אומרים? כדאי להשתדרג או למצוא פתרון ולהשאר עם הXP?

שוב, תודה למי שעזר עד כה,
Senesh

נערך לאחרונה ע"י senesh בתאריך 30-10-2007 בשעה 23:33.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:05

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר