לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-11-2007, 12:12
  druker2005 druker2005 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.05
מה אתם אומרים על זה? עוד פאשלה של אורנג'!

היה לי מכשיר 6280 בבעלות אורנג' והנה הסיפור -

ביום שישי החזקתי את הפלאפון וחטפתי יחד איתו שפירץ רציני של מים. המים נכנסו קצת מתחת למקשים אבל הפלאפון עוד החזיק ל10 דקות.. ניסיתי לייבש אותו קצת ולא הלך.. הוא כבהה..
אבא שלי נסע ביום ראשון לת"א אז הוא עבר במשרדים של ארונג' כדי לתת אותו לתיקון (יש לי אחריות יצרן עליו). הם אמרו שאין בעיה שלחו אותו למעבדה והביאו לי אפילו מכשיר חלופי!! אך לאחר מספר שעות התקשרו שוב לאבא שלי והודיעו לו שהמגעים ממש רטובים וזה עסק יקר לתקן את זה.. ולכן הם הלבישו עליו תוכנית ל36 חודשים של ה6288... (עד כאן אין לי שום בעיה איתם.. למרות שלפי דעתי זה חלק מהתרגיל שלהם להלביש עלייך עוד מכשיר שתשתלם גם כשהמצב הוא לא באמת בלתי הפיך.. באמת שלא נכנסו הרבה מים).

אבא שלי חזר הביתה הביא לי את המכשיר ואני שואל אותו "איפה הכרטיס זיכרון של ה6280.. ה1 ג'יגה שלי?" (שהיה לי בו - מספרי טלפון, סרטונים חשובים ועוד כמה דברים שהם ממש חשובים לי). הוא חזר יום למחרת(היום) לשם והפקידה שטיפלה בו (אתמול והיום) אמרה לו משהו בסגנון "אני זוכרת שהשארתי את זה ליד השולחן אבל היום אני כבר לא רואה את זה.. אני אמשיך לחפש אבל אני לא מאמינה שאני אמצא אותו.. אני אתן לך כרטיס 1 ג'יגה חדש..".

עכשיו זה עוגמת נפש.. היה לי שם הרבה זכרונות ועל ה*** שלי שאני אשתוק להם על דבר כזה..

מה יש לכם להגיד על זה?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-11-2007, 21:25
צלמית המשתמש של ssehs
  ssehs ssehs אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.05.04
שלח הודעה דרך ICQ אל ssehs
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ilane שמתחילה ב "אני רואה פה כמה פאשלות..."

זה לא פאשלה שלו שהכרטיס זכרון היה בתוכו!!

כשמוסרים מכשיר מסוג נוקיה כזה הפקידה מחויבת!
לתת לך עם המכשיר חלופי שהסים שלך בפנים ואיתו גם שקית עם הפאנל האחורי של הנוקיה עם הכרטיס זכרון
ועם הטופס של מסירת המכשיר.

ככה שהפקידה פישלה.. ואורנג' יואשמו לא רק בגניבה אלא גם בעוגמת נפש...

תתבע אותם!!

אבל לפני זה תלך אליהם לסניף שבו תוקן המכשיר דבר עם המנהל תגיד לו
אני תובע אותכם.. אם אתה לא מקשר אותי עם אחד מהמנהלים הגבוהים שמתחייב לתת לי פיצוי הולם
עבור עוגמת הנפש.. והעלמת כרטיס הזכרון..עם התכנים החשובים והאישיים בתוכו.

אם לא יעשו משהו וינקטו צעדים הולמים בנדון ויפצו אותך
לך לעו"ד תתבע אותם.. עו"ד טוב יידע כבר מה לעשות..
יוציא לך מהם סכום של כרטיס זכרון+סכום טוב לפיצוי עבור אבדון הפרטים האישיים שנמצאו בו+הוצאות משפט.

מקווה שעזרתי , לילה טוב!

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.fresh.co.il/vBulletin/image.php?u=30777&dateline=1238685249]

ישן 07-11-2007, 22:35
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
...
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ssehs שמתחילה ב "זה לא פאשלה שלו שהכרטיס זכרון..."

אל תגזים... עו"ד עולה כסף...
בחלק גדול מהמקרים לא מגיעים למשפט כי יש עסקת טיעון. ולכן לא תהיה החלטה של בית הדין שאורנג' ישלמו על הוצאות המשפט.
זה סה"כ כרטיס זיכרון, דברים כאלה נחשבים עבור בית המשפט כזוטות. אם בכל זאת יגיעו למשפט יכול לקחת המון זמן עד שיהיה זמן בשביל המשפט שלו. זה לא שתוך שנייה יש שופט ומקום וזמן והכול מסודר. זה לא פשוט כמו שאתה חושב.
אני חושב שאין טעם שייכנס לזה. נכון, אתה צודק בעניין שזה הפאשלה שלהם. לפני כמה זמן הלכתי עם חבר שלי לסניף המרכזי של אורנג' בבאר-שבע (בביג) ושם הוא נתן בדיוק מכשיר כזה, אותו אדם אמר לנו להיכנס למשרד שלו (ואנחנו בני 15-16 ככה שיפה מאוד מזה שהם מכבדים את כולם) ישבנו הסברנו לו מה העניין. הוא הכניס את המכשיר למעבדה ואפילו הציע מכשיר חלופי, חבר שלי לא רצה. הוא קיבל את החלק האחורי של הפאנל, כרטיס זיכרון וכרטיס SIM ועותק של הטופס שהמכשיר בתיקון. עותק אחד אצל הנציג ועותק אחד אצלנו.

בכל מקרה... נחזור לעניינו...
הוא יכול לקבל פיצוי הולם, א' הוא יקבל כרטיס זיכרון חדש.
ב' אם הוא ידרוש יכול להיות שייתנו לו פטור מתשלומים לתקופה קטנה. או איזושהי הטבה כספית. או אפילו שדרוג מכשיר ללא התחייבות במחיר זול אם הם נחמדים.

אז אל תפריז, למשפט זה לא יגיע. זה לא צריך להגיע.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:53

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר