לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-10-2007, 21:25
צלמית המשתמש של Mithrandir21
  משתמש זכר Mithrandir21 Mithrandir21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.07
ושוב חוזר הניגון: ערוץ AXN מפסיק לשדר את סטארגייט SG-1

לא יאומן כי יסופר. או שזה מזל רע שרודף אותי, או ש-AXN מקנאים בשיטות ההתעללות בצופים של החברה המניקה אותם, הוט (ע"ע "הפרקליטים"). אין שום דרך אחרת להסביר את העובדה שעל פי אתרי לוחות שידורי טלוויזיה שונים באינטרנט ביום רביעי הבא (7.11.2007) ברצועת השידור של 14:20, במקום שיהיה משודר פרק ראשון לעונה 5 ישודר הפרק הראשון לסדרה. ברצועת השידור של 18:10, שהיא נכון לעכשיו הרצועה של הש.ח. תשודר רוזוול מההתחלה, שלמי שזוכר סיימה את שידוריה בערוץ רק ביום ראשון האחרון. אני לא פשוט לא מסוגל להבין את ההתנהגות הזאת. הם מודעים שערוצי טלוויזיה נועדו בשביל שיצפו בהם? והם מודעים לכך שבערוץ שלהם יש צופים ואנשים שרואים את התוכניות שלהם? מתוך לוח שידורים ערוצי שגם ככה 95 אחוז ממנו הוא ש.ח. בוחרים לשדר את סדרה בש.ח. דווא על משבצת של סדרה שאינה בשידור חוזר אלא בשידור רגיל. למה?! מה זה הדבר הזה? שלחתי אימייל ל-AXN דרך האתר שלהם, אני מחכה לתשובה האם זה נכון או טעות ואני אעדכן.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-11-2007, 21:14
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
עדכון סטארגייט
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Mithrandir21 שמתחילה ב "ושוב חוזר הניגון: ערוץ AXN מפסיק לשדר את סטארגייט SG-1"

החל מה-7.11 סטארגייט אכן עוברת לשידור יומי ב-14:20 וב-21:15, ובמקביל, עונה 10 מדי יום חמישי ב-22:00.
אבל... לאחר השידור הנוסף של ארבעת העונות הראשונות ישודרו עונות 5-9 (עד כמה שידוע לי, באותן שעות ובאותה מתכונת).
אז, חבר'ה, לא צריך לעשות סוף העולם מכל דבר. מי שכבר ראה, יש לו הזדמנות נוספת (ועכשיו הסדרה משודרת מדי ערב בפריים-טיים, שעה יותר סבירה מאשר שש בערב..), ומי שלא, זו ההזדמנות. בנוסף, מי שכבר מכיר את עונות 1-9, יש לו את עונה 10 מדי יום חמישי (לא לזלזל...).
ההמתנה הזו לעונה 5 היא סבירה, מה עוד שהסדרה לא יורדת לגמרי (אלא עוברת לשידורים חוזרים).
אז, כן, היה עדיף שישדרו ברצף את עונות 1-9, והיה גם עדיף שיחכו עם עונה 10 לאחר סיום השידור של 9 העונות הראשונות, אבל לא תמיד מקבלים מצב מושלם. המצב הנוכחי הוא לא כזה גרוע.

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 03-11-2007, 02:39
צלמית המשתמש של Mithrandir21
  משתמש זכר Mithrandir21 Mithrandir21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.07
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "עדכון סטארגייט"

לא זה מה שמעצבן אותי, הפטריוט. הפרסומת הייתה ברורה: "כול העונות מההתחלה". מה הייתה הבעייה לומר "עונות 1-4"? תשובה ברורה: הם לא ציפו לדרישות לשידורים חוזרים, כפי שנכתב בתגובת צוות שירות הוט בפורום שירות שלהם. אבל העניין הוא כזה, ערוץ AXN, אם שמת לב, כ-95 אחוז מהתכנים שלו הם שידורים חוזרים. אני חושב, מן הכבוד הראוי לאלו שכן ראו עכשיו את 4 העונות הראשונות אם הם היו משבצים את השידורים החוזרים האלה במשבצת שידור אחרת. מה הבעייה, מה, יצטרכו להפסיק את השידור החוזר ה-200 של "פושעים בפעולה" או משהו כזה? נו בחייאת. אין שום דבר שהפריע לשים את זה במשבצת אחרת.
חלק מתגובת הוט למישהו ששאל בפורום שלהם:
כרגע אין מועד שידור סופי לעונות 5 עד 9 של סטארגייט

לוח השידורים נקבע לאחר עבודה מאומצת ולאחר שיקולים רבים

האם על זה אתה מבסס את התשובה? אני לא רואה שום הסבר הגיוני למהלך, ומכאן, בהוט נהנים מהתעללות חוזרת ונשנית בצופה, לאחר שכבר נעשה מהלך דומה עם "הפרקליטים" (אני שולל את אפשרות זכויות השידור, כי התשובה אומרת שזכויות השידור נמצאות אצלהם). שוב, איזה עבודה מאומצת? כ"כ הרבה משבצות שידור. פשוט סתם.
אני לא רוצה להעליב, אבל נראה שהוט הרגילו אותך שלא משנה מה הם יעשו, זה בסדר.במקום שיהיה פה מרד צרכנים על ההתנהגות הפושעת של החברה (לא רק ביטול/דחיית סדרות אלא גם הורדת ערוצים, CNN וכו'), אנשים פשוט שותקים וחבל. צריך להראות להם שאנחנו מחזיקים אותם בביצים ולא להיפך.

ישן 03-11-2007, 17:51
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
אני לא רואה את עצמי...
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Mithrandir21 שמתחילה ב "לא זה מה שמעצבן אותי,..."

כתלוי בהוט בכל הנוגע לתכנים - יש לי דרכים אחרות להשיג דברים שהוט לא משדרים (שלא אפרט כאן...). אבל נוח לי יותר שסדרה משודרת בטלוויזיה, כמו "סטארגייט" במקרה שלנו.
תראה, המצב ההפוך, שבו סטארגייט כלל לא משודרת אינו עדיף. גם מצב שבו משודרת רק העונה ה-10 בערוץ 1, אינו עדיף. גם כשהסדרה שודרה בערוץ 1 היו שידורים חוזרים, והיו רווחים ארוכים בין עונה לעונה. אז עכשיו נחכה עכשיו 4 חודשים עד עונה 5 - פרק זמן סביר להמתנה בין עונות, מה עוד שבין לבין יש שידורים חוזרים.
אז מה בדיוק הבעיה? כפי שטענת, ובצדק, רוב לוח השידורים של ערוץ AXN הוא שידורים חוזרים...
תראה את מה שבא לך, ואל תראה את הדברים האחרים.

הוט לא הרגילה אותי לדבר - למעט לדאוג לעצמאות בכל הנוגע לתכנים...

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:25

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר