לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-02-2005, 16:46
  גבעתי גבעתי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.05.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי גבעתי שמתחילה ב "גבעתי על פרופיל 72"

סליחה על ההקפצה של האשכול אבל זה ממש חשוב לי מצטער מראש...
אני אישית לא מתכוון להתפנות לא משנה מה מצידי להיות בכלא כל השירות
דבר שני שמעתי שיש איזה פרוצדורה שאחרי 100 יום בכלא על אי התפנות מפעילים מין מדור שבא אלייך ונותן לך מה שביקשת והתעקשת עליו כי הוא לא רוצה להפסיד אותך כאילו שתצא על 21 או שלא יודע מה תחליט ותצא מצהל אז הם באים ונותנים חוות דעת לשבץ אותך איפה שאתה מבקש כל זאת בשביל שלא יהיה מצב שהצבא יפסיד אותך אני חושב הראשי תיבות של הדבר הזה זה טרמית או משו כזה ראשי תיבות.(שמעתי את זה פה בפורום או בפורום צבא וביטחון)בבקשה מי שיודע על זה משהו שיגיד לי אם שווה לי ואם אני יצליח לקבל בסוף אם אני יתעקש
מה גם שאני לא מסרב להתגייס ולתרום אני פשוט מאוד רוצה ספציפית לגבעתי זה לא אמור לשחק לטובתי בכלל?????בגלל כל המצב הקטסטרופלי שיש במדינה שכל בן אדם שני היום מסרב להתגייס לקרבי בגלל שאנחנו "צבא הכיבוש" ושאנחנו לא בני אדם ושאנחנו מתעללים בכפרות האלה שיושבים בשטחים הנשמות הטהורות אחינו הערבים
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-02-2005, 13:38
  מוזלמן מוזלמן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
גבעתי

שמע,עזוב את כל מה שאומרים לך פה לך עם מה שאתה רוצה,רוב הסיכווים שלא תקבל אבל תמיד שווה לנסות,למה לא?
אתה יכול להגיע לגבעתי אם פרופיל 72 כי יש דבר הנקרא חריג חיר,יכול להיות שהסעיף/ים שלך הם גבולים ואתה יכול להיות איתם בחי"ר,אבח חריג חי"ר אם 72 יכול להיות רק בגדודים,חוצמזה שאתה יכול לבקש ועדה רפואית ולנסות לעלות את הפרופיל שלך,ובקשר לזה שאתה מתגייס כמה ימים אחרי גיוס גבעתי אין אם זה שום בעיה אתה תוכל להגיע,שמה אין לך הרבה מה להפסיד ושווה לך לנסות,אבל קח בחשבון שגם שריון זה חיל מאוד איכותי ומענין,מה גם שעכשיו הם כבר עושים טירונות 05 והם יותר פועלים כחי"ר וגם החברה שם טובים מאוד,אז באמת שריון זה לא כמו מה שנראה לך
שיהיה לך בהצלחה

ישן 19-02-2005, 20:38
  גבעתי גבעתי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.05.04

לכוכב מלמעלה שאמר מה אני מתלהב מגבעתי אז בוא תקרא השורות הבאות מיועדות אליך:
הקו הכי חם היום בישראל נמצא בעזה וואלה נחש מי מחזיק אותו כבר 4 שנים?????צדקת טיפש!!!גבעתי!!!! אז בוא נגיד ככה עם כל הכבוד לשטחים האחרים, המלחמה ואני מדגיש מלחמה!!!! העיקרית נמצאת בעזה שגובלת במצרים עם כל מה שמשתמע מכך(אמצעי נשק בהישג יד ומנהרות וידע שמגיע אליהם) אגב לא רק גבעתי משרתים שם כל היחידות המובחרות של צהל נמצאות בשטח שייטת שלדג מטכל פלסרים (השבוע שמעתי על פלסר גולני שעשו שם קצת שמח) וכמובן סיירת גבעתי שהיא אולי הכי מקצועית היום וזה לא בגלל שהיא גבעתי זה פשוט הניסיון בשטח שיש לה יותר כמעט מלכל סיירת בגלל הקו הספציפי....אז ידידי שב בשקט ואל תקפוץ בראש כי חבל סתם לצאת טמבל
בקשר לתגובות של אנשים פה.... אני יש לי בעיית עודף משקל ומשקפיים על זה ירד לי פרופיל ל-72 אצל הקצין מיון אני שאלתי רבק מה הבעיה למה יש לי 72 הוא אמר לי יש לך רוב הפרופיל על בעיית משקל העיניים לא כל כך הורידו לך (יש לי צלקת ברשתית) אז אני אומר מי הבן זונה שהחליט שלהיות קרבי בשריון אני יכול ולהיות קרבי בגבעתי אני לא יכול שיבוא ויסביר לי ואני יהיה גבר ויאכל תחרא וילך לשריון אם הוא ישכנע אותי שאני לא מתאים אני יודע שבשריון יש טירונות ושאני ישרת בשטחים ושאני יקרא חיר לכל דבר אז מה ההבדל למה לייאש בן אדם ככה???בכל מקרה אני ביררתי תעניינים שלי אני לא אתפנה מהבקום לא משנה מה יקרה הצבא בסוף יתכופף לא יעזור בית דין כמה שאנשים חושבים פה שצבא זה ראש בקיר ושצבא זה גוף מטומטם אני מסכים איתם מאתיים אחוזים אבל אני יותר מפגר מהצבא ואני לא יוותר או גבעתי או כלום זה מה אני אומר שם ותאמינו לי אני ישב שם קצת בכלא קצת עבודות רסר קצת פה קצת שם בסוף הם ישתכנעו הריי אני לא מסרב להתגייס אני מסרב לשרת בשריון אני דורש יותר קרבי זה הרעיון ועוד יבוא איזה קצין עם ראש פתוח ויבין שאני לא אמור לקבל עונש אלא פרס אז קיצור יש אלוהים בשמיים ואני עוד יכתוב לכם פה באותו ניק כשאני יהיה עם סיכת פלסרון על החזה(לא מבטיח אבל מה שבטוח אני יכתוב לכם גם מהגדודים)
תודה על התגובות ובהצלחה לכל המלשב"ים החודש

"מי שחלם גבעתי................סופו להיות שם נקודה"!!!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:53

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר