לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-11-2007, 16:30
  moti89 moti89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.06
קונה אוטו בקרוב ומתלבט בין 3 מכוניות, כנסו

שלום לכולם אני קונה בקרוב אוטו ואני צריך שתגידו לי מה מבין ה3 האלו כדאי לקחת:

פיג'ו 205 שנת 1990 - יתרונות: האוטו נוסע טוב וחלק המוכר טוען שהמצב של המנוע מצוין והחליפו אותו לפני שנה וחצי... חסרונות: המוכר הוא רוסי ונראה עבריין, האוטו מבפנים די מבולגן ושבור (באיזור שהיה אמור להיות המזגן הכל שבור והרוס)... אין מזגן...

סיאט מלאגה שנת 1988 - יתרונות: האוטו מאוד מאוד (מאוד!) שמור וגם וידאתי את זה... המוכרים של האוטו אנשים מבוגרים ולא בני 20 כמו באוטו הקודם... כמו כן המוכר דיבר איתי בגובה העיניים ואמר שהוא מוכן לשלם חצי מהבדיקה! (במידה ואני אעשה..)... ויש מזגן... חסרונות: אמרו לי הרבה דברים רעים על האוטו הזה... וגם האוטו נמצא די רחוק ממני גאוגרפית...

פיג'ו 205 שנת 1992 - מה שהכי נראה לי עד עכשיו: יתרונות: הרבה דברים טובים שאמרו לי על האוטו הזה... המוכר הוא אדם מבוגר ורציני... האוטו בסה"כ יד שניה והמוכר טוען שהוא נמצא אצלו 7 שנים והבן שלו סטודנט השתמש בו והוא היה שמור מאוד ולא היו בו בעיות רציניות... חסרונות: אין מזגן... ואני לא ראיתי את האוטו נוסע ואני לא יודע אם הוא ייסע הרבה בלי לעשות בעיות...

בבקשה בבקשה חבר'ה תענו לי ותביעו את דעתכם זה נורא חשוב לי! זה די דחוף... אני חייב לדעת מה הכי כדאי לקנות... אגב כדאי בכלל לעשות בדיקה במוסך (400 ש"ח) למכוניות האלו? בבקשה תענו, תודה מראש....

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-11-2007, 23:16
  moti89 moti89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.06
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי yakir1111 שמתחילה ב "הרגת אותי בהודעה הראשונה שלך..."

חחחחחחח לא משהו אישי נגד רוסים דווקא חלק גדול מהרוסים הם בסדר פשוט ההוא לא נראה ממש אמין...

ה205 שנת 1992 נסעה 190-200 אלף קילומטר, המוכר אמר שהיא יד שניה סה"כ והיא הייתה אצל הבן שלו (סטודנט) והוא השתמש בה כל הזמן הזה בנסיעות ללימודים וכו'...

וכנראה אני אשלם על בדיקה אבל אחת יותר בסיסית ב240 שקל במקום ב400 שקל...

עכשיו לעניינו אני כמעט בטוח הולך על הפיג'ו 205 1992 אבל עדיין הסיאט מלאגה 1988 שדיברתי עליה ממש ממש עוקצת אותי, זוג המוכרים שלה הם אנשים מבוגרים אמינים ונחמדים, האוטו היה בירושה בתוך המשפחה !!!, הקילומטרז' שלו הוא פשוט בדיחה ביחס לשנה אני אפילו לא ירשום מהצחוק... כמו כן דיברתי עם המוכר שלה בגובה העיניים והוא בעצמו אמר שלא היו שום בעיות מיוחדים חוץ מאיזה משהו עם האגזוז שעלה 350 שקל.... ששאלתי אותו אם הוא מוכן לבוא לבדיקה הוא אמר יותר מזה: הוא מתחייב שאם יש בעיה במנוע הוא מוכן לשלם חצי מהעלות של הבדיקה!!

האם עדיין כדאי להתרחק מהסיאט מלאגה 1988 רק בגלל הדגם למרות שהאוטו שמור מאוד כמו שאמרתי? או שכדאי לשמור על זה כאופצייה?

נערך לאחרונה ע"י moti89 בתאריך 09-11-2007 בשעה 23:20.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:04

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר