לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-11-2007, 21:18
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
ואחרי שגמרת 'להגעל מאתנו' - אולי תסביר למגעילים כמונו
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "מי שתומך ברצח רבין לא יבוא גם אם היה מדובר בהופעה של טוקיו הוטל."

מה אתה עושה ליד המקלדת ולא בככר?

ואם זו עצרת 'לזכר רבין' מה עושה שם פמפלט פוליטי ענקי של 'העבודה' על גבי כדור פורח?
מה הקשר בין זכרו של רבין לבין חה"כ מרציאנו ומורשת פרץ?

ואם לשיטתך כל מי שלא נוכח בכיכר שבה שלט בחירות של 'העבודה' בכדי להאזין לפוליטיקאים מלהגים ולמשתמטים מזמרים - הינו "תומך ברצח רבין" - מדוע שלא יהיה מי שיראה לעצמו לגיטימציה לעצור, להלום ולתקוף כל אדם שלא נוכח בכיכר? הרי יש להחשיב כתומך ברצח כל מי שלא חושב כמו שימון! [ברגע נתון כמובן שכן מחשבותיו של שימון משתנות ופורחות להן כמו הכדור הפורח הפוליטי ההוא].

הקשר בין רבין לבין 'שומרי זכרו הנאמנים' [שהיו יריביו המרים כל חייו] רחוק כמעט כמו המרחק בין המושג 'פרס נובל לשלום' לבין 'ראש המחבלים יאסר עראפת'.

"אתם מגעילים אותי" אמרת. אני מניח כי אם היה מביט רבין על חלק מהמשתמשים בזכרו בכדי לקדם את עסקיהם הפרטיים או בכדי לקיים הרפתקאות מדיניות ובטחוניות שיאפשרו להם גזירת קופון פוליטי או פיננסי או משפטי - היה משתמש בדיוק בבטוי הזה.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 03-11-2007 בשעה 21:26.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-11-2007, 22:24
  jumbo jumbo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.02
הם באו להנציח את מורשת רבין
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "הערכה: 100 אלף איש בכיכר רבין."

רבים בציבור אינם בקיאים ב"מורשת רבין" למעט האסון שהוריש לנו מאוסלו.
אחד הטוקבקיסטים בynet הואיל בטובו לפרט לנו חלק מאבני הדרך במורשת רבין:

1) אלטלנה - ירה על יהודים פליטי שואה שקפצו מהאוניה הבוערת ושחו לעבר חוף ימה של ת''א (ע''פי עדותו שלו עצמו כשכיהן כשגריר בוושינגטון).
2) מלחמת השחרור - הפקיר שיירת אספקה שהותקפה בשער הגיא, ברח למעלה החמישה ומשם נסע לירושלים כדי לישון (ע''פי עדותו של טבנקין המג''ד).
3) מלחמת השחרור - בהיותו מח''ט חטיבת הראל, התמוטט נפשית בקרב בלטרון ונטש את חייליו הפצועים.
4) מלחמת ששת הימים - לא תיפקד כרמטכ''ל, התמוטט ושכב המום מניקוטין בקריה בת''א לאחר שקיבל זריקות הרגעה (ע''פי עדותו של עזר ויצמן).
5) אוסלו - ההסכם השערורייתי והאוילי עליו חתם ושאת פירותיו הבאושים אנחנו אוכלים עד היום.
6) חימוש האוייב - סיפק רובים למחבלי ערפאת בתקווה שהם ישמרו עלינו.
7) פיגועים - תוצאת הסכם אוסלו הארור. למעלה מ 1000 הרוגים ואלפי פצועים.
8) 777 - שיכרות (ע''פי עדותו של עזר ויצמן).
9) המנטרה האוילית שלו בזמן הפיגועים הגדולים - ''נמשיך במו''מ עם הפלסטינים כאילו אין פיגועים ונילחם בפיגועים כאילו אין מו''מ''.
10) האימרה שהתקשורת ניסתה להצניע - ''אני סומך על ערפאת שיילחם בטרור בלי בג''צ ובלי בצלם''.
11) יחסו למתנחלים - ''אני ראש ממשלה רק ל 98% מהעם'' וכינויים ''חבורה של פרופלורים''.
12) התבטאותו הגזענית - ''אני לא אוהב את כל הבוחבוטים למיניהם''.
13) ראייתו המופלאה קדימה - ''לא יהיו קטיושות על אשקלון. אני אומר לכם, לא יהיו קטיושות. זה הכל הזיות של הימין הסהרורי''

ולטוקבקיסט תודה.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3466982,00.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:22

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר