לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-11-2007, 23:09
  alon9999 alon9999 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי orreut שמתחילה ב "פעם בסיום טקס היו שרים את "התקווה""

ציטוט:
במקור נכתב על ידי orreut
בעצרת של רבין שרו בסוף, אחר התקווה את "שיר לשלום".
הרי לדת החדשה שמ"ד (שלום, מוסר, דמוקרטיה) חייב להיות המנון שעולה בחשיבותו על ההמנון הישן של הפאשיסטים הימניים.

מזל שיש אחד כזה.

השמיעו את התקווה למה אתה כותב שטויות???
השיר לשלום שנוגן בסוף היה כבר אחרי הטקס שכולם החלו להתפזר ולא היה חלק מהטקס...חבל שאתה מנסה למצוא כל שני וחמישי תירוץ חדש למה אתה נגד העצרת...פשוט תודה...תודה אתה מתבייש, אתה מתבייש ליהיות במחנה של הרוצח...זה לא נורא, ואין בכך בושה...אולי תפסיקו להתבכיין ופשוט תבואו לטקס, תרימו שלטי ליכוד ושאר התנועות שלכם ותראו שגם לכם אכפת במקום לבכות כל הזמן כמה העצרת שמאלנית, ופסטיבל רבין,ושאר הבבל"ץ שאתם כבר חודש שופכים פה...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-11-2007, 16:45
צלמית המשתמש של ducklock
  ducklock ducklock אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.07
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אם יהיה מישהו שיגיע לעצרת ויניף שלט של הליכוד, יקרה לו אחת מהשתיים:"

[QUOTE=ori]או שיקרעו לו ת'שלט ובאותה הזדמנות יכניסו לו צ'אפחה לא-ידידותית, או שניים; או שיזעיקו משטרה
ותקשורת ולמחרת נקרא על "פרובוקטור ימני שבא להתגרות בהמונים האבלים בעצרת"...

איזה שטויות!

לא להניף דגל ליכוד.לא צריך...מדוע הימין אינו מגיע בשביל להזדהות עם השמאל בקשר לרצח,עזוב מה היו דעותיו של הנרצח?במקום להתלונן על פסטיבל השנאה...מדוע אין אנשים מהימין באים ואפילו נואמים?שהימין יוכיח שאין הוא רצה ברצח הזה או שלפחות אין הוא מזדהה עם הרוצח.

ישן 04-11-2007, 00:27
צלמית המשתמש של orreut
  orreut orreut אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.04.07
אני לא נגד העצרת, להפך
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי alon9999 שמתחילה ב "[QUOTE=orreut]בעצרת של רבין..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי alon9999
השמיעו את התקווה למה אתה כותב שטויות???
השיר לשלום שנוגן בסוף היה כבר אחרי הטקס שכולם החלו להתפזר ולא היה חלק מהטקס...חבל שאתה מנסה למצוא כל שני וחמישי תירוץ חדש למה אתה נגד העצרת...פשוט תודה...תודה אתה מתבייש, אתה מתבייש ליהיות במחנה של הרוצח...זה לא נורא, ואין בכך בושה...אולי תפסיקו להתבכיין ופשוט תבואו לטקס, תרימו שלטי ליכוד ושאר התנועות שלכם ותראו שגם לכם אכפת במקום לבכות כל הזמן כמה העצרת שמאלנית, ופסטיבל רבין,ושאר הבבל"ץ שאתם כבר חודש שופכים פה...

האנשים החלו להתפזר כי הם רגילים לסיום טקס ע"י שירת התקווה ולא שיר לשלום.
אני חושב שטוב שעושים עצרות שהן עקרונית בעד השלום (גם אם הפוליטיקה מצליחה להשתלט על העצרת)
והייתי משתתף אם לא הייתי בסכנת חיים, עצם בואי לשם (כיפה, יו נו).
ולא נורא אם כל העצרת היא בשביל רבין\ השלום\ הדמוקרטיה שנרצחה וכו', אין לי טענות.
הטענה היחידה היא שמדינת ישראל מבחינת המשתתפים היא משנית.
אנשים שמתו בתהליך השלום של רבין ושות' נקראו באכזריות של רחמני השלום כ"קורבנות השלום".
מבחינת מארגני הטקס ורוב משתתפיו, כל מי שלא תומך בשלום שהם תיכננו לנו, הוא בוגד.
מי שהוא קצת לאומי יתר על המידה או לחילופין חושב שהערבים הם לא החבר'ה הנחמדים הוא הזוי ומכשול לשלום.

משתתפי ומארגני העצרת הם אנשי שמ"ד (שלום מוסר דמוקרטיה) שהעקרונות שלהם חשובים מחיי אדם, למרות שהאידיאולוגיה היא למען האדם, זוהי אידיאולוגה אכזרית באיצטלת נאורות.
ולכן, למען הסר ספק- ספיקא דציונות, למען ידעו כולם כי הם "פוסט ציונים-פרו פלשתינאים" התקווה היתה מישנית ל"שיר לשלום"

לא היתי מתאונן ומתלונן במידה והשיר היה במקום הראוי לו- בהתחלה, או לפני התקווה.
במקומות מכובדים, למען הזכר של רגעיו האחרונים של רוה"מ רבין ז"ל.

העצרת היא עצרת פוליטית גרידא.

ישן 04-11-2007, 05:02
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
אני לא נגד העצרת, להפך אתה בעד עצרות רבות כאלו לזכר רצח המוליכים לכוון השלום
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי orreut שמתחילה ב "אני לא נגד העצרת, להפך"

"הייתי משתתף אם לא הייתי בסכנת חיים, עצם בואי לשם (כיפה, יו נו)" ממש דברי הבל ורעות רוח.
אין כל סכנה לאיש ימין ולבטח שלא לחובש כיפה בקרב אנשי השמאל. עד כה נרצחו והוכו אנשי שמאל בידי אנשי ימין.

"מבחינת מארגני הטקס ורוב משתתפיו, כל מי שלא תומך בשלום שהם תיכננו לנו, הוא בוגד.
מי שהוא קצת לאומי יתר על המידה או לחילופין חושב שהערבים הם לא החבר'ה הנחמדים הוא הזוי ומכשול לשלום" אכן, מי שאיננו תומך בשלום מי שיותר מדי לאומני (שלא ינכס הימין את הלאומיות לעצמו בלבד - הלאומיות היא נחלת כל החיים והיוצרים בארץ הזאת), מי שאיננו מוכן לפשרות כואבות - מקרב את קיצה של מדינת ישראל, שאם יבוא, מתוך עיקשותנו וחוסר סובלנותנו יבוא. איך אתה מכנה את מי שמקרב את קץ המדינה ?

לי דוקא הייתה חסרה שירת תחזקנה - אם אתה יודע בכלל מהי
אגב מדוע אינך מלין על אותם חובשי הכיפה והשטריימל, שאינם מעלים על דל שפתותיהם את שירת התקווה ועוד מזלזלים בהמנון כאשר הוא מושר ו/או נשמע ע"י אחרים.
ישן 04-11-2007, 07:40
צלמית המשתמש של orreut
  orreut orreut אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אני לא נגד העצרת, להפך אתה בעד עצרות רבות כאלו לזכר רצח המוליכים לכוון השלום"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
"הייתי משתתף אם לא הייתי בסכנת חיים, עצם בואי לשם (כיפה, יו נו)" ממש דברי הבל ורעות רוח.
אין כל סכנה לאיש ימין ולבטח שלא לחובש כיפה בקרב אנשי השמאל. עד כה נרצחו והוכו אנשי שמאל בידי אנשי ימין.

"מבחינת מארגני הטקס ורוב משתתפיו, כל מי שלא תומך בשלום שהם תיכננו לנו, הוא בוגד.
מי שהוא קצת לאומי יתר על המידה או לחילופין חושב שהערבים הם לא החבר'ה הנחמדים הוא הזוי ומכשול לשלום" אכן, מי שאיננו תומך בשלום מי שיותר מדי לאומני (שלא ינכס הימין את הלאומיות לעצמו בלבד - הלאומיות היא נחלת כל החיים והיוצרים בארץ הזאת), מי שאיננו מוכן לפשרות כואבות - מקרב את קיצה של מדינת ישראל, שאם יבוא, מתוך עיקשותנו וחוסר סובלנותנו יבוא. איך אתה מכנה את מי שמקרב את קץ המדינה ?

לי דוקא הייתה חסרה שירת תחזקנה - אם אתה יודע בכלל מהי
אגב מדוע אינך מלין על אותם חובשי הכיפה והשטריימל, שאינם מעלים על דל שפתותיהם את שירת התקווה ועוד מזלזלים בהמנון כאשר הוא מושר ו/או נשמע ע"י אחרים.

1. צודק. אולי הגזמתי קצת, אנחנו אחים ממש.
נרצח, רק אחד (ואני לא אביא ראיה מרחבעם זאבי ז"ל שהרצחו נגרם עקב ובגלל, כל קורבנות השלום שאתה מתייחס בהמשך).
הוכו משני הצדדים.

2. נראה אותך קורא למי מאנשי השמאל "לאומני", וחיים יבלעוך.
3. "פשרות כואבות" אני מוכן והוכחתי, אך לא כואבות בגוף- ע"ע התנתקות, אוסלו, פיגועים וכו'. ככל שנותנים יותר מתפוצצים עלינו יותר.
השמאל מקרב את קץ היהודים החיים בארץ ע"י מתן רשות ויכולת (רשות להכניס רוצחים מזויינים לשכם, למשל) לרוצחינו לטבוח בנו. אולי הוא הכוונות טובות, אבל הדרך לגיהנום...
4. (ממש הרמה לוולה אימתני מסובב לרשת "שמאל הזוי". כך אני מכנה את מי שבא לשים קץ למדינה.
מחלק את שטחי מדינתינו, את סמלי אהבתינו- את הר ביתינו, מקום מקדשינו, ההרים הסובבים לה,מחלק נשק לרצוח ילדינו נשינו וטפינו, מתאכזר לאחינו, עוקר ערינו, רומס מפעלינו, לועג לבנינו, שורף התנחלויותינו, מפקיר בנינו, מחבק אוייבינו.
השמאל שם קץ למדינה.

5. לא יודע מהי שירת תחזקנה. והחרדים לא ציונים, בריש גלי אומרים זאת. זה דיון אחר. אני מתנגד בכל תוקף לכל מעשייהם, הם נאלחים בעיניי אך אחים שלי כמו השמאל.

ישן 04-11-2007, 09:20
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
תגובה
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי orreut שמתחילה ב "[QUOTE=ישראל היפה]"הייתי..."

1. להבדיל אלפי הבדלות - רבין נרצח ע"י פושע נקלה מבני עמינו, בעידודם שם "יהודים טובים".
גנדי נרצח ע"י בני עוולה, כאשר פעל בניגוד לכל הוראות אנשי הבטחון וסכן את עצמו - גבר גבר.
2. כפי הנראה אינך מבחין בין לאומי ללאומני
אנשי השמאל הם לאומיים בלב ובנפש - הם בשום פנים ואופן אינם לאומניים, את ה"כבוד המפוקפק" הזה הם משאירים לימניים ולשליחי האלוהים.
3. "פשרות כואבות" - כמו כל פשרה הן כואבות נפשית ולעתים, עד שהמצב מתייצב, גם פיזית.
הימין מקרב את קץ מדינת ישראל, בעצם העודה, שאיננו מבין שתוך X שנים נהיה מעוט בשטח ארץ ישראל המערבית ואז אוי לנו ואבוי לנו.
4 פעולות השמאל הן: להבטיח את קיומה של מדינת ישראל לדורות; להבטיח אפשרות קיומו של פולחן בעבור כל המאמינים צבאשר הם; לסייע לשכנינו להלחם בטרור הנובע מקרבם ופוגע בהם הרבה הרבה יותר מאשר פוגע בנו; הוא זה שבעשר עצבעותיו הקים את מפעלנו ומקיים אותו; פועל למען שלטון החוק והסדר וכבוד החלטות ממשלה וכנסת נבחרת.השמאל הוא זה המחיה את המדינה..
ישן 04-11-2007, 09:38
צלמית המשתמש של orreut
  orreut orreut אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "תגובה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
1. להבדיל אלפי הבדלות - רבין נרצח ע"י פושע נקלה מבני עמינו, בעידודם שם "יהודים טובים".
גנדי נרצח ע"י בני עוולה, כאשר פעל בניגוד לכל הוראות אנשי הבטחון וסכן את עצמו - גבר גבר.
2. כפי הנראה אינך מבחין בין לאומי ללאומני
אנשי השמאל הם לאומיים בלב ובנפש - הם בשום פנים ואופן אינם לאומניים, את ה"כבוד המפוקפק" הזה הם משאירים לימניים ולשליחי האלוהים.
3. "פשרות כואבות" - כמו כל פשרה הן כואבות נפשית ולעתים, עד שהמצב מתייצב, גם פיזית.
הימין מקרב את קץ מדינת ישראל, בעצם העודה, שאיננו מבין שתוך X שנים נהיה מעוט בשטח ארץ ישראל המערבית ואז אוי לנו ואבוי לנו.
4 פעולות השמאל הן: להבטיח את קיומה של מדינת ישראל לדורות; להבטיח אפשרות קיומו של פולחן בעבור כל המאמינים צבאשר הם; לסייע לשכנינו להלחם בטרור הנובע מקרבם ופוגע בהם הרבה הרבה יותר מאשר פוגע בנו; הוא זה שבעשר עצבעותיו הקים את מפעלנו ומקיים אותו; פועל למען שלטון החוק והסדר וכבוד החלטות ממשלה וכנסת נבחרת.השמאל הוא זה המחיה את המדינה..

1. כתבתי שזוהי תוצאה של מעשים, וזהו דיון בעלמא שלא יגמר כי הכל בגדר "אילו".
-שאילו רבין לא היה מכניס את הרוצחים לגבולות ארצינו ומחמש אותם, לא רק גנדי לא היה נרצח אלא אלפים אחרים.
2. מבדיל, ובכוונה כתבתי לאומני.
3. אילו שטויות! לא מעניין אותי בעיות נפשיות שלנו הדתיים לגבי א"י השלמה במידה ונמסור את השטחים ונוכל להסתובב בהם כאוות נפשינו עם ילדינו ללא חשש פגיעה בגופינו. אתה ושכמותך מסכימים לכך שעם ישראל יפגע פיסית! זהו אבסורד! אתה שהיד? האמן לי, לא מחכות לך 72 בתולות עקב מסירותך לשלום ונכונותך לפגוע בעמינו (מה שנכון אצל הערבים).
השלום צריך להיות ללא נפגעים בגוף. אתם, שמקדשים את זכויות האדם, מעפעפים קלות מרצח ערבי במתנחל ב"שטחים הכבושים", וממלמלים מתחת לסושי "קורבן שלום".
מי שרוצה שלום צריך להניח את הנשק. הערבים לא מעוניינים בשלום. אנחנו הנחנו את הנשק ועובדים בצורה נקודתית שחושפת את חיילינו למוות בטוח. הם יורים קאסמים ללא הבחנה ע"מ לפגוע בכמה שיותר אזרחים. מתי מישהו מהם התנצל על פגיעה באזרחים ופתח ועידת חקירה על מקרה כזה?

אין סיכוי שנהיה מיעוט. הם מונים כיום כמליון וחצי, אנו מונים כשישה וחצי מליון.
הסיכוי היחיד הוא במידה ותותר כניסת מאות אלפי ומליוני "פליטים".

5. בינתיים הדבר היחיד שאתה צודק זהו בתחילת המדינה. השמאל הקים את המדינה.
הבעיה היא שמעצם עובדה זו הוא חושב שמותר לו לעשות במדינה כבשלו. לחלק, לתת, למסור וכו'.

מעניין שהרב אברהם יצחק הכהן קוק זצ"ל כתב את זה לפני מאה שנים.

השמאל לא מבין שהערבים לא רוצים אותנו פה. הם רוצים שנמות. הפגיעה ההולכת ומתמשכת בעצמם היא בידיעה שזה יעזור להם להשתלט אח"כ על ישראל. לאט ובטוח.

ישן 04-11-2007, 09:47
צלמית המשתמש של crazygamer
  crazygamer crazygamer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.05
יש הבדל בין השלום של השמאל,לשלום אמיתי
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אני לא נגד העצרת, להפך אתה בעד עצרות רבות כאלו לזכר רצח המוליכים לכוון השלום"

אתה באמת מצפה מימנים לבוא עם שלטים להופעה שתוכננה כולו רק בשביל השמאל?

גם אם לא יתנפלו עליהם,יקראו להם בשמות גנאי או יעצרו אותם, בהחלט לא מצפים שיבואו לשם ימניים כאשר בתכנון נמצאים שמעון פרס,אהוד ברק והשיא:אביב גפן(הזמר הלאומי כידוע) שר לכבודו של רבין(בושה למדינה שגפן שר לזכר רבין,איש שמידותיו המוסריות גדולות בהרבה מגפן המשתמט).

בנוסף לזאת,האומנם אנשי השמאל לא אלימים? האומנם אין הם מכים אנשים?

אתה צודק,בכיכר רבין עם עוד מאה אלף שמאלנים קשה להיות אלים,
אבל באיו"ש מול מילואימניקים קשי יום,פתאום המילים "נאצי" ואבנים נזרקות החוצה בקלות.....

ישן 04-11-2007, 16:47
צלמית המשתמש של ducklock
  ducklock ducklock אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.07
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי orreut שמתחילה ב "אני לא נגד העצרת, להפך"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי orreut
האנשים החלו להתפזר כי הם רגילים לסיום טקס ע"י שירת התקווה ולא שיר לשלום.
אני חושב שטוב שעושים עצרות שהן עקרונית בעד השלום (גם אם הפוליטיקה מצליחה להשתלט על העצרת)
והייתי משתתף אם לא הייתי בסכנת חיים, עצם בואי לשם (כיפה, יו נו).
ולא נורא אם כל העצרת היא בשביל רבין\ השלום\ הדמוקרטיה שנרצחה וכו', אין לי טענות.
הטענה היחידה היא שמדינת ישראל מבחינת המשתתפים היא משנית.
אנשים שמתו בתהליך השלום של רבין ושות' נקראו באכזריות של רחמני השלום כ"קורבנות השלום".
מבחינת מארגני הטקס ורוב משתתפיו, כל מי שלא תומך בשלום שהם תיכננו לנו, הוא בוגד.
מי שהוא קצת לאומי יתר על המידה או לחילופין חושב שהערבים הם לא החבר'ה הנחמדים הוא הזוי ומכשול לשלום.

משתתפי ומארגני העצרת הם אנשי שמ"ד (שלום מוסר דמוקרטיה) שהעקרונות שלהם חשובים מחיי אדם, למרות שהאידיאולוגיה היא למען האדם, זוהי אידיאולוגה אכזרית באיצטלת נאורות.
ולכן, למען הסר ספק- ספיקא דציונות, למען ידעו כולם כי הם "פוסט ציונים-פרו פלשתינאים" התקווה היתה מישנית ל"שיר לשלום"

לא היתי מתאונן ומתלונן במידה והשיר היה במקום הראוי לו- בהתחלה, או לפני התקווה.
במקומות מכובדים, למען הזכר של רגעיו האחרונים של רוה"מ רבין ז"ל.

העצרת היא עצרת פוליטית גרידא.

גם לגבייך ולגבי העצרת-אחרי הרצח היו דתיים שבאו גם כן וה"שד השמאלני" לא עשה להם כלום.
זה סתם תירוץ לדעתי...כל אחד,ואתה בפרט,יודע טוב מאוד שאם תבוא עם כיפה לא יקרה לך כלום...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:36

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר