לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-11-2007, 12:21
  druker2005 druker2005 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.05
מה אתם אומרים על זה? עוד פאשלה של אורנג'!

היה לי מכשיר 6280 בבעלות אורנג' והנה הסיפור -

ביום שישי החזקתי את הפלאפון וחטפתי יחד איתו שפירץ רציני של מים. המים נכנסו קצת מתחת למקשים אבל הפלאפון עוד החזיק ל10 דקות.. ניסיתי לייבש אותו קצת ולא הלך.. הוא כבהה..
אבא שלי נסע ביום ראשון לת"א אז הוא עבר במשרדים של ארונג' כדי לתת אותו לתיקון (יש לי אחריות יצרן עליו). הם אמרו שאין בעיה שלחו אותו למעבדה והביאו לי אפילו מכשיר חלופי!! אך לאחר מספר שעות התקשרו שוב לאבא שלי והודיעו לו שהמגעים ממש רטובים וזה עסק יקר לתקן את זה.. ולכן הם הלבישו עליו תוכנית ל36 חודשים של ה6288... (עד כאן אין לי שום בעיה איתם.. למרות שלפי דעתי זה חלק מהתרגיל שלהם להלביש עלייך עוד מכשיר שתשתלם גם כשהמצב הוא לא באמת בלתי הפיך.. באמת שלא נכנסו הרבה מים).

אבא שלי חזר הביתה הביא לי את המכשיר ואני שואל אותו "איפה הכרטיס זיכרון של ה6280.. ה1 ג'יגה שלי?" (שהיה לי בו - מספרי טלפון, סרטונים חשובים ועוד כמה דברים שהם ממש חשובים לי). הוא חזר יום למחרת(היום) לשם והפקידה שטיפלה בו (אתמול והיום) אמרה לו משהו בסגנון "אני זוכרת שהשארתי את זה ליד השולחן אבל היום אני כבר לא רואה את זה.. אני אמשיך לחפש אבל אני לא מאמינה שאני אמצא אותו.. אני אתן לך כרטיס 1 ג'יגה חדש..".

עכשיו זה עוגמת נפש.. היה לי שם הרבה זכרונות ועל ה*** שלי שאני אשתוק להם על דבר כזה..

מה יש לכם להגיד על זה?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-11-2007, 13:15
צלמית המשתמש של Jeanne D'Arc
  Jeanne D'Arc Jeanne D'Arc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.05.07
שלח הודעה דרך ICQ אל Jeanne D'Arc Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי druker2005 שמתחילה ב "מה אתם אומרים על זה? עוד פאשלה של אורנג'!"

דבר ראשון אני מופתעת שהם בכלל לקחו את הטלפון לתיקון.
כשאתה קונה מכשיר חדש לא משנה באיזו חברה, יש סעיף שלפיו אם המחשיר נרטב או משהו אז הם לא אחריים על תיקונו.
דבר שני, לפני שנותנים את המכשיר הפקידה אומרת שתיקח את כל הדברים שיש במכשיר כלומר - הבטריה, כרוטיס זיכרון, סימ, כל מני שטויות שקשורים לפלאפון ואפילו הפנאל האחורי. כי הם לא רוצים להיות אחריים לכל החלקים האלו.

ובעצם בכל הסיפור הזה למרות שאתה לקחו, ולקוח תמיד צודק, אתה הוא האשם המרכזי. ואורנג' באמת שלא חייבת לך שום דבר.
ולא צריך להתחיל להגיד שאורנג' אשמים ובלה בלה בלה...
אם היית בכל חברה סלולרית אחרת גם הם היו אומרים לך את אותו הדבר.
האם ניסית לפתוח חשבון בשקית לפני שפנית לבנק? זה בלי עמלות ובלי הגבלות על המשיכה.

ישן 05-11-2007, 14:31
צלמית המשתמש של RedHunter
  משתמש זכר RedHunter RedHunter אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל RedHunter שלח הודעה דרך MSN אל RedHunter Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי druker2005 שמתחילה ב "מה אתם אומרים על זה? עוד פאשלה של אורנג'!"

זה מוזר לי לשמוע כי אני הייתי בטיפול עם אותו מכשיר באותו סניף (אני מניח) וכאשר הפקדתי להם את הפלאפון הוציאו את הבטריה, את הSIM, את הכרטיס זיכרון ואפילו את החלק האחורי של הפלאפון (זה שמכסה את הבטריה) ושמו לי אותו בשקית עם סגירת וואקום כזאת (בע, אין מושג איך קוראים לזה) ביחד עם הקבלה.. חוץ מזה, שהשירות שם היה נורא מהיר וטוב :| ועוד חוץ מזה אחד, מוזר לי שהם בכלל רצו לטפל לך בפלאפון על עיניין של רטיבות כי זה בערך הסעיף היחיד שהאחריות לא מכסה.. :|

www.talnitzan.co.il

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:11

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר