לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-11-2007, 00:07
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
לנו? לא קרה "לנו" כלום. החילונים אינם מגזר, למרבה השמחה. זה היתרון "שלנו".
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ימני אמיתי שמתחילה ב "חילונים. מה קרה לנו ?"

מה שמבדל חילוניים מדתיים הוא היכולת שלהם לבחור בערכים שנראים להם חשובים, בעוד
שהמאמינים בדתות השונות, כפויים לאמץ את כל חבילת הערכים שהושתה עליהם בידי כהני הדת.
זה שיש חילוניים שבעיניהם צה"ל אינו ערך, לא רלוונטי לגבַּי ולא רלוונטי לגבֶּי רוב מוחץ של החילוניים
שאני מכיר, שכולם שירתו בצה"ל.
ל"חילונים" לא קרה כלום". לקבוצה קטנה בתוך החילונים קרה מה שהיה צפוי שיקרה לכל מי שהפך
את הקוסמופוליטיות לעקרון יסוד בחייו - הוא מאמין שמולדת אינה דבר ששווה להילחם למענו.
הקוסמופוליטי רואה בכל מקום בעולם בית פוטנציאלי, ומתייחס לישראל בתור דירה מקרית, שעיוות
גורל הפך אותו לתושב בה. אין לו שום רגש כלפי האג'נדה הציונית של קיום מדינה יהודית, ומבחינתו
האדם הבודד הוא הערך היחיד ששווה משהו. התוצאה היא השתמטות מהצבא, וזה רק יחריף.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-11-2007, 04:56
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
זכות הבחירה ויכולת הבחירה בערכים הנראים כחשובים - היא מותר האדם מן הבהמה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "לנו? לא קרה "לנו" כלום. החילונים אינם מגזר, למרבה השמחה. זה היתרון "שלנו"."

נכון שיש בקרב החילוניים כאלו שבעיניהם המלחמה איננה מהווה ערך - מלחמה חייבים לגנות בכל פה. יחד עם זאת המציאות הטופחת על פנינו, אינה מאפשרת את ה"לוכסוס", שלא להרתם כנגד התקפות ונסיונות לחסל את מדינת ישראל, שקיומה מהווה ערך עליון. אין מנוס מלהתגייס לצה"ל ולמלא את מלוא משימותיו, למרות שחלקן מצוייות במחלוקת מצפונית וערכית.

אכן הקוסמופוליטזם הוא ערך עליון, שחייבים לדבוק בו. יחד עם זאת אמוצו מחייב הסכמה טוטלית בינלאומית. לא ניתן להיות קוסמופוליט לבד - במיוחד כאשר "עדר זאבים" אופורטוניסטיים מחכה לטרוף כל "כבשה" שכושר וכולת ההגנה שלה נחלש ונמוג.

לצערי המצד דהיום מחייב להילחם למען המולדת ותדמיתה -, הן מפני אוייבים מהחוץ והן מפני אוייבים מבפנים. הדבקות בציונות האמיתית וחיזוק יציבותנו הבטחונית והכלכלית בתוך מדינת ישראל - היא צו השעה. כל מי שחושב אחרת, טועה ומחליש את מעמדנו בסביבה העוינת ובעולם כולו.

קיצוניות וחוסר יכולת לתפקוד בסביבה ראלית, איננה נחלתם של הדוגלים ב"קוסמופוליטזם עכשו" בלבד. גם אלו החושבים , שימורה של המולדת בגבולות ההבטחה ו/או אפילו בגבולות ארץ ישראל המערבית, היא מעל הכל, מובילים את המדינה שהם כל כך "סוגדים" לה לאבדון.

על הגוף המרכזי להתעשת ולהתלכד ולפעול בתחום הראליות למען מדינת ישראל - תוך כדי התעלמות ממקסמי שוא וממשיחיות בימינו. לכשיבוא המשיח הבא בתור, לבטח הקצוניים יפגשו וכדברי הנביא לא תהיה עוד מלחמה.
ישן 09-11-2007, 12:40
  ימני אמיתי ימני אמיתי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.07
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "לנו? לא קרה "לנו" כלום. החילונים אינם מגזר, למרבה השמחה. זה היתרון "שלנו"."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
מה שמבדל חילוניים מדתיים הוא היכולת שלהם לבחור בערכים שנראים להם חשובים, בעוד
שהמאמינים בדתות השונות, כפויים לאמץ את כל חבילת הערכים שהושתה עליהם בידי כהני הדת.
זה שיש חילוניים שבעיניהם צה"ל אינו ערך, לא רלוונטי לגבַּי ולא רלוונטי לגבֶּי רוב מוחץ של החילוניים
שאני מכיר, שכולם שירתו בצה"ל.
ל"חילונים" לא קרה כלום". לקבוצה קטנה בתוך החילונים קרה מה שהיה צפוי שיקרה לכל מי שהפך
את הקוסמופוליטיות לעקרון יסוד בחייו - הוא מאמין שמולדת אינה דבר ששווה להילחם למענו.
הקוסמופוליטי רואה בכל מקום בעולם בית פוטנציאלי, ומתייחס לישראל בתור דירה מקרית, שעיוות
גורל הפך אותו לתושב בה. אין לו שום רגש כלפי האג'נדה הציונית של קיום מדינה יהודית, ומבחינתו
האדם הבודד הוא הערך היחיד ששווה משהו. התוצאה היא השתמטות מהצבא, וזה רק יחריף.

השמאלנים רוצים להרוס את המונח "אהבת ישראל" עד הסוף.
אין להם שום ערך לאדמה, ולאומה הישראלית.

ולכן שיעור ההשתמטות עומד כמו שהוא.
ישן 09-11-2007, 06:56
  edi89 edi89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.06
שלח הודעה דרך ICQ אל edi89 שלח הודעה דרך MSN אל edi89
חינוך לקוי

החינוך בארץ לאמחנך לערכי לחימה למען העם והמדינה וגם לא לתחושת שייכות כלשהי הלך הרוח היום הוא תלמד , תרוויח הרבה כסף ותעשה מה שבא לך ללא כל התחשבות באחרים (גוד בלס אמריקה)

אמריקה איז היר לצערי והקפיטליזם שולט.

הפרט חשוב יותר מהכלל ולכן מי שלא רוצה לשרת לא חייב (פתטי).

רק סוציאליזם ומדינה סוציאל-דמוקרטית יכולה לשנות את המצב הנוכחי.(וגם זה יקח עשרות שנים)

ושאף אחד לא יגיד לי שאני קומוניסט קומוניזם היא שיטת שלטון סוציאליזם היא דרך חיים.

חוץ מהקוקה קולה והמזון המהיר זה מה שקיבלנו מארה"ב.

ישן 09-11-2007, 12:59
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.07
מה הכנסת את הקפיטליזם לצבא?
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי edi89 שמתחילה ב "חינוך לקוי"

בזכות הקפיטליזם ארה"ב היום היא מדינת עולם ראשון ומעצמה עם איכות חיים מנוגדת לחלוטין מזו
של אוגנדה וקונגו, בזכות קפיטליזם סין מתפתחת היום בקצב מטורף, קפיטליזם זו הדרך הנכונה, מה היא קשורה בדיוק לצבא?
אפשר להפריד לחלוטין בין הדברים, יש צבא ויש אזרחות, אל תערבב ביניהם, אם אדם נהנה מקפיטליזם
עד עכשיו אין שום בעיה להכניס אותו למסגרת צבאית שהיא לא קפיטליזם, הסוציאליזם שלך עד עכשיו מביא רק עוד כסף לאוכלי החינם ולא מביא שום התפתחות אלא רק מעודד את ההפוך.
הבעיה היא הקלות יתר שמשחררים אנשים מהצבא, גם אם היה לך סוציאליזם מלא במדינה (ומקווה מאוד שלא יהיה) תמיד ילדים בני 17-18 ידאגו לתחת הקטן שלהם ויגידו "לא מתחשק לי ללכת לצבא",
שזה ציטוט אמיתי שאמרה לי משתמטת לפני כמה ימים בתל אביב.
לא צריך להכניס שום מושגים ודרכים מנופחות שלא קשורות בכלל לקבנים בצבא, הצבא הוא זה שמשחרר, הבעיה היא בצבא עצמו, אם אתה טוען שהבעיה בחינוך אז אני יכול להגיד לך שבבית ספר ז***ו לנו תמוח בכל עת אפשרית על אהבת המולדת וכל החרטא, ובכל זאת חלק לא קטן מהשכבה שהייתי בה השתמטו מהצבא, את הנוער המפונק זה לא מעניין, נקודה, הם עושים מה שבא להם והצבא בא לקראתם, זו ה-בעיה.
ישן 09-11-2007, 19:55

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי edi89 שמתחילה ב "חינוך לקוי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי edi89
החינוך בארץ לאמחנך לערכי לחימה למען העם והמדינה וגם לא לתחושת שייכות כלשהי הלך הרוח היום הוא תלמד , תרוויח הרבה כסף ותעשה מה שבא לך ללא כל התחשבות באחרים (גוד בלס אמריקה)

אמריקה איז היר לצערי והקפיטליזם שולט.

הפרט חשוב יותר מהכלל ולכן מי שלא רוצה לשרת לא חייב (פתטי).

רק סוציאליזם ומדינה סוציאל-דמוקרטית יכולה לשנות את המצב הנוכחי.(וגם זה יקח עשרות שנים)

ושאף אחד לא יגיד לי שאני קומוניסט קומוניזם היא שיטת שלטון סוציאליזם היא דרך חיים.

חוץ מהקוקה קולה והמזון המהיר זה מה שקיבלנו מארה"ב.

איך קשור סוציאל דמוקרטיה לנחישות צבאית ?

תפרט לי את הסיבות.
ישן 10-11-2007, 08:42
  edi89 edi89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.06
שלח הודעה דרך ICQ אל edi89 שלח הודעה דרך MSN אל edi89
הקשר הוא
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי ימני אמיתי שמתחילה ב "[QUOTE=edi89]החינוך בארץ..."

שבחינוך במדינה סוציאל קמוקרטית או קמוניסטית (אני לא בעד קומינזם כי זו דיקטטורה אבל דוגמא טובה) החינוך לילדים מגיל קטן הוא נכונות להקריב למען האחים במדינה ולמען המדינה.

קומניזם זה רעיון יפה אך מועד לכישלון בגלל שזו דיקטטורה שבה שליט אחד נותן לעצמו את כל הבעלות על המדינה ומשאביה לא על זה אני מדבר.

אני מדבר על מדינה סוציאל דמוקרטית שבה יש בחירות דמוקרטיות רק שבה מושם דגש גדול על ערכי שיווין הזכויות וניסיון לצמצום הפער בין המעמדות נכון יש המון אוכלי חינם שינצלו זאת אך אפשר לפתור את זה אם המדינה תערוך בדיקה מקיפה יותר מ"תביא תלוש משכורת ונראה או כמה ילדים יש לך?"

כשהמדינה תשקיע גם בלבדוק יסודית זכאות לקצבה כלשהי לא תהיה בעיה לאתר את אוכלי החינם.
ולא תלך בדרך הקלה שהיא "טוב יש אוכלי חינם אז אני אקצץ לכולם גם לאלה שבאמת צריכים את זה"
אגב שיטה לספק עבודה לאלפי אנשים היא למשל לבנות קו רכבת מדימונה לאילת ולבנות רכבת תחתית בכל עיר גדולה. ארה"ב היא אולי הכלכלה החזקה בעולם אבל זה בגלל שהם מנצלים וסוחטים עד תום את אזרחיהם ומדינות אחרות שחושבות שאמריקה תעזור להם. כל האידאולוגיה של ארה"ב היא תדאג לעצמך ומאחרים לא אכפת.

ישן 09-11-2007, 08:03
צלמית המשתמש של orreut
  orreut orreut אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.04.07
"מערכת החוקים"

באה להציל את האדם מעצמו.
יסוד האדם הוא אינסטנקטיבי וחייתי. בבסיס, ללא שום חוק\ ערך\ מוסר, אנחנו פה בכדי לאכול לישון ולהתרבות, החזק שורד ומשיג שטח מחיה\ נקבות להתרבות ולהפיץ את זרעו\ אוכל.

לדוגמא, לבן אדם יש בסיס חייתי לרצון לנקמה. מרגע שאנחנו זוכרים את עצמנו יש לנו רצון לנקום במי שעשה לנו רע, ומקבלים סיפוק מכך. התורה באה לרסן את רצון הנקם (תלוי איפה ומתי),על מנת שהחיים יהיו יותר טובים לכל הצדדים, גם אם דיחוי הסיפוק הוא דבר קשה.
מערכת החוקים מצילה את האדם מעצם קיום הוויתו החומרי\ גופני, בהתחשב שהאדם הוא גם נשמה.
לנשמה יש צרכים.
החוקים באים על חשבון נוחיות יחסית לאדם, ועם קונפליקטים אדירים בין החייתי (מה שאני רוצה עכשיו, וחייב לספק) לבין הרגשי\שכלי.
מה שנחמד הוא שמערכת החוקים ניתנה לפני 3500 שנים, וצלחה את ההסטוריה בהצלחה.
בעוד שאף מערכת חוקים אחרת, אינה רלוונטית 50 שנים לאחר נתינתה.

מכיוון שהלא דתיים, לא מבינים את זה ורואים את החרדים ואת הדתיים המוצגים בטלוויזה כקליפה מייצגת, מעדיפים לא להתקרב לדת.

הכלל: "מה ששנוא עלייך אל תעשה לחברך", הוא כלל חברתי אך טומן בחובו את כל התורה כולה.

ברגע שאדם בוחר את מערכת החוקים שלו לבד, ומסביר לעצמו מה מוסרי ומה ערכי, אין גבול להרס שהוא יכול להגיע (ע"ע גרמניה והמוסר 38').
ומכיוון שהמצב הוא כזה, על אחד יכול לעשות דין לעצמו ולא להתגייס.
אצל החרדים הם לא עושים דין לעצמם, אלא רבנייהם
ואצל הדת"ל כל אחד עושה דין לעצמו, עפ"י החינוך שקיבל והולך לצבא\קצונה\סיירת.
מערכת הערכים הדת"ל, בד"כ, אינה מתחשבת בפרט במערך כלל ציבורי, והתרומה היא כציבור עפ"י הערכיים הקנויים מהתורה וערכייה.

ישן 09-11-2007, 09:04
צלמית המשתמש של orreut
  orreut orreut אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.04.07
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "הצגת עצמך ב"מערומיך""

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
כעת אני מבין את תפיסת עולמך.

חבל שאינך ממלא את התנאי שהוא נר לרגליך - אל תעשה לחברך את מה ששנוא עליך. כאשר הגדרת ה"חבר" כוללת תחום רחב של ציבור גדול, כולל אלו שאינך מסכים לדעותיהם ואפילו כאלו המוגדרים כאוייבים אמיתיים ו/או מדומים.

1. דבר ראשון, לעולם לא הסתרתי דבר. "מערומיי"?
הרי לך: דתי לאומי, בוגר הסדר, בעל תואר ראשון בחינוך, תנ"ך ותושב"ע נשוי +1 וצייר קריקטורות וקומיקס. עוקצני, סרקסטי, שנון, חד, ציני למכביר. שומר כשרות, אישות, שבת, מאמין בי"ג עיקרים ובמאבק יום יומי להתגבר על ה"רע מנעוריו".
2.במידה ואתה מתכוון לשמאל, אני משתדל לא לעשות דברים שהיו מרגיזים אותי, משפילים אותי וכד'. זה לא תמיד מצליח לי, אבל אני משתדל.
3. במידה ואתה מתכוון לערבים, מי שמנסה לרצוח אותי יום ביומו, הוא לא חבר שלי. הוא אוייב.
זהו משהו שלא ברור לבעלי השלום, מוסר ודמוקרטיה. וזה מוגדר טוב מאוד ביהדות- הקם להרגך השכם להורגו. ולא : "הקם להרגך, תן לו נשק, תן לו ביתך והגיע עימו להדברות על מנת לעשות עימו שלום..."

התבלבל לכם המושג "חבר". אם אני רוצה לרצוח אותך, אני לא חבר, ואם אני רוצה בטובתך אני כן. זה די פשוט.

יש כללים ברורים מאוד, עם מי, וכיצד עושים שלום. והם די חופפים את ההגיון.

ישן 13-11-2007, 03:19
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
על דבריך ניתן להתבונן גם מזוית אחרת
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי ימני אמיתי שמתחילה ב "אתה לא שומר על החוק, העונש על..."

אתה לא שומר על החוק, העונש על בגידה דינוי מוות לפי החוק.

ועכשיו אל תגיד לי שאתה לא בוגד כי אתה תומך בהתנחלות ותומך באלו המתנגדים באלימות להחלטות ממשלה נבחרת.

ואתה גם גזען נגד מי שאינו בדעתך, שלא לדבר כנגד ערבים אזרחי מדינת ישראל ואם אינני טועה גם כנגד חלק מסויים מהעליה הרוסית והייתה מעדיף שלא יחיו בתחומי מדינת ישראל.

אז או שאתה גזען או שאתה פשוט מוכה נפש במצב קריטי.

אה, לבטח שלא תתגיס ותמשיך להיות אוכל חינם ותלוי בציבור הלא מאמין הגדול הנושא את מלוא נטל המדינה על גבו.

אני חושב שאנשים כמוך, הם הבעיה האמיתית של המדינה הזאת.,
למרות זאת אינני חושב שצריך לגרש אותכם מהארץ הזאת.ההיפך הוא הנכון צריך לכנס את כל הטועים אל תוך גבולות מדינת ישראל ויפה שעה אחת קודם.

לכל המצה ישנם שני צדדים וחשוב שהמשמיץ יתבונן במראה טרם כתיבת השמצותיו הזדוניות.
ישן 13-11-2007, 11:58

בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "על דבריך ניתן להתבונן גם מזוית אחרת"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה

ועכשיו אל תגיד לי שאתה לא בוגד כי אתה תומך בהתנחלות ותומך באלו המתנגדים באלימות להחלטות ממשלה נבחרת.

ואתה גם גזען נגד מי שאינו בדעתך, שלא לדבר כנגד ערבים אזרחי מדינת ישראל ואם אינני טועה גם כנגד חלק מסויים מהעליה הרוסית והייתה מעדיף שלא יחיו בתחומי מדינת ישראל.

אה, לבטח שלא תתגיס ותמשיך להיות אוכל חינם ותלוי בציבור הלא מאמין הגדול הנושא את מלוא נטל המדינה על גבו.

אני חושב שאנשים כמוך, הם הבעיה האמיתית של המדינה הזאת.,
למרות זאת אינני חושב שצריך לגרש אותכם מהארץ הזאת.ההיפך הוא הנכון צריך לכנס את כל הטועים אל תוך גבולות מדינת ישראל ויפה שעה אחת קודם.

לכל המצה ישנם שני צדדים וחשוב שהמשמיץ יתבונן במראה טרם כתיבת השמצותיו הזדוניות.

פירוק דבריך בפיסקה הראשונה :
מי שתומך באדמת ישראל הוא בוגד? רק אתה ערבי אתה מסוגל לכתוב משפט כזה.
אתה ערבי? דוגל בפלסתין השלמה? אם לא, אז במי בדיוק אני בוגד?

פירוק דבריך בפיסקה השנייה :
גזען נגד רוסים? אתה מטורף? איך הגית למסקנה הזאת? (תענה לי על זה).
אני חושב דווקא ההיפך הגמור, אני חושב שיש להפסיק את הקיפוח נגד יוצאי רוסיה.
הקיפוח מתבצע ע"י הממסד השמאלני בולשביקי שהישתלט על מדינת ישראל.
הוא מתקיים גם נגד הספרדים ויוצאי מדינות ערב,
או לפחות התקיים בעבר נגדם, נגד הספרדים.
יש לעצור זאת ע"י הפלת הממסד השמאלני שנילחם בעצם בכל מי שימני ונאמן לאומה.

פירוק דבריך בפיסקה השלישית :
שוב משפט חסר היגיון?
אני לא גזען נגד מי שנגד דעותיי, אני גזען נגד מי שרוצה בהשמדת ישראל.

פירוק דבריך בפיסקה הרביעית :
אני חושב שדווקא אנשים שפועלים למען סתימת פיותהם של אנשים כמוני,
אותם צריך לגרש. לפני, שהם יהרגו כאן את כולנו.

למעשה, פירקתי את כל דבריך השקריים.

ימני אמיתי.

נערך לאחרונה ע"י ימני אמיתי בתאריך 13-11-2007 בשעה 12:03.
ישן 13-11-2007, 12:26
צלמית המשתמש של ofir_arzi
  ofir_arzi ofir_arzi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.06
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי ימני אמיתי שמתחילה ב "אתה לא שומר על החוק, העונש על..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ימני אמיתי
לא בגדתי, לא עברתי על החוק.
ועכשיו אל תגיד לי שאתה לא בוגד כי כבר קראתי שאתה תומך בהתנתקות,
וגם חושב שהקודמת היית יעילה.
כן, אני תומך בהתנתקות, התנתקות חד צדדית היא מעשה טיפשי, אבל בכללי, כן, אני תומך בהתנתקות.

ואתה גם גזען נגד העדה החרדית (עוד עבירה על החוק)
ומכליל לגביהם שצריך לגרש אותם מישראל.
אני לא גזען, כשהם יתחילו לעבוד ולתרום למדינה אני אפסיק להכליל.
אין חוק נגד גזענות.
החרדים הם לא גזע, זה דת, אי אפשר להיות גזען נגד דת.

לא זה ולא זה, אני סתם שפוי.
אה, ואני מתערב שגם לא תתגייס לצבא.
או שתתגייס ותעביר מידע לאוייב.
ואני אומר שאתה טועה, כי אני אוהב את המדינה שלי, בניגוד לחרדים.
אני חושב שאנשים כמוך, משמאל הקיצוני, הם הבעיה האמיתית של המדינה הזאת,
וצריך לגרש אותכם ללא פיצויים מהארץ הזאת.
ויפה שעה אחת קודם.
אני לא מהשמאל הקיצוני, אני אפילו לא מהשמאל.
יש יותר שמאלנים בצבא מחרדים בצבא, יש יותר שמאלנים שעזרו למדינה מחרדים שעזרו למדינה.
החרדים הם טפילים, אין שום סיבה שנמשיך לממן אותם.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:48

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר