לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-11-2007, 12:53
  idapal idapal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.07
2 שאלות בנושא מכירה אונליין + מונה כניסות

שלום,
אני מתחזק כיום אתר אינטרנט(בינלאומי, ופשוט - מבוסס HTML ו- JAVASCRIPT, מעט PHP) (מעלה עדכונים וכד') ויש לי מספר שאלות:
1. בעל האתר מעוניין למכור דרכו מוצרים ע"י PAYPAL (או חברה מתחרה אחרת). איך אני נרשם ועל איזה שירות שלהם בדיוק אני צריך לשלם?
*האם אחרי שנרשמתי וארגנתי את הכל אני פשוט מקשר לדף שלהם עם סל הקניות? האם הדף הזה בא כבר מאובטח באמצעות SSL?
אם קיים מדריך כלשהו ל"מוכר המתחיל דרך האינטרנט" אשמח לקישור אליו.
*אני כותב שאלה זו לאחר שכבר ביצעתי חיפושים באינטרנט ועדיין לא הצלחתי להבין איך הדברים עובדים כיוון שיש מספר שירותים (לפי מה שהצלחתי להבין). לדוגמה מצאתי באתר החברה www.1shoppingcart.com את האפשרות לאשר כרטיסי אשראי, לקבל סל קניות, ולקבל עזרי קניה. אך לא הבנתי מה הם השירותים החיוניים בלבד שעליהם אני צריך לשלם כדי שתהיה לי האפשרות למכור מוצרים דרך האתר.
*שירות נוסף (מלבד החיוניים) שאני מחפש הוא סטטיסטיקה - מס' הקונים בכל יום, חודש וכד'.
2. האם קיימת אפשרות לבניית מונה כניסות לאתר ב-JAVASCRIPT? או ב- PHP?
האם יש אתר שתוכלו להמליץ לי עליו שנותן שירותי סטטיסטיקות לאתר?
***אני מפרסם את השאלות הנ"ל בפורום לאחר שביצעתי חיפושים ממושכים דרך GOOGLE, ולא הגעתי לתוצאות, וגם אם הגעתי (בשאלה 1) לתוצאות, לא הצלחתי להבין מהם השירותים החיוניים ע"מ שאוכל להתחיל למכור מוצרים דרך אתר האינטרנט. האתר הנ"ל כבר רשום בדומיין.

תודה מראש
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:29

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר