לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-11-2007, 03:17
  RiU RiU אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.06
שלח הודעה דרך ICQ אל RiU שלח הודעה דרך MSN אל RiU
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dorki שמתחילה ב "בעיה באינטרנט אני מאמין שזה קשור לרשת.."

אוקיי כמו שזה נראה יש לך בעיה ב IE תנסה לשחזר את ההגדרות המתקדמום שלה (באפשרויות אינטרנט מתחת לכלים אח"כ תעבור ללשונית מתקדם ולמטה יהיו לך שני לחצנים... הראשון זה איפוס הגדרות מתקדמות והשני זה איפוס מלא.... נסה לעשות קודם שחזר הגדרות מתקמות אם זה לא עובד תעשה איפוס מלא) אם גם זה לא עובד נסה להתקין את ה IE מחדש....
(אם יש לך IE גירסה 6 יהיה לך רק שחזר הגדרות ברירת מחדל)
אני מאמין שאם תגיע למצב שצריך להתקין את ה IE מחדש זה יעבוד כמו שצריך

לגבי המשחק 65.... שני אופציות....
1 שמעתי שיש איתו בעיות התחברות משרתים בארץ שמעתי שזה היה לפני חודשיים יכול להיות שזה כבר סודר
אופציה שניה יתכן שה 65 לא מותאם לעבודה עם פיירפוקס.... למרות שפיירפוקס עומד בכל ההתקנים ובכל תקנות של בניית אתרים לעיתי בוני האתרים מתעצלים ומתאימים את האתרים שלהם רק ל IE (למרות שזה לא עומד בתקן כראוי) כיוון שרוב הגולשים גולשים דרך אקספלורר....
כן אני יודע שהמצב הוא אבסורד פיירפוקס הרבה יותר טוב מכל הבחינות חוץ מהעובדה שיש אתרים שלא מותאמים אליו מההתחלה..... מאיין פרדוקס כזה.....אבל אולי תשמח לשמוע שכיום זו מגמה שהולכת ומשתפרת ולאט לאט אנשים יותר מכירים את FF וגולשים דרכו... מקווה שיצליחו לשבור את מיקרוסופט (בעניין הדפדפן) למרות שאני בספק אבל אפשר לחלום!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:02

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר