לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-11-2007, 21:38
  YHS YHS אינו מחובר  
מהנדס אווירונאוטיקה, עוסק במגוון נושאי תעופה שנים רבות

חבר מתאריך: 17.07.05
בלי לריב.....
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי עבדול אלהזרד שמתחילה ב "אמממ... למה? הבחור שאל אם..."

ה"בחור" היה בביקור במקום כלשהו. על המדף היו הסכינים. ברור לי שאנשים שמים פריטים שונים כדי להרשים את האורחים. למשל בקבוק ג'והני וולקר בלו לייבל חתום, שלעולם לא ישתו ממנו..... או יש כאלה ששמים ראש של צבי על הקיר מעל האח. יש כאלה שצדו את הצבי בעצמם ויש כאלה שקנו את הראש.

חשבתי לי שאני רוצה לדעת אם המארח שלי שם את הסכינים כי היה להם קשר מסוים לעברו (ויש לו ככל הנראה "עבר") והם מעלים בו זכרונות, מעבר לרושם שהם מותירים על האורח, או שקנה אותם בחנות עודפים של מסיבת הלואין....

לא נעשה מזה ענין גדול.

ומה שנכון, זו שברולט. תודה. שלפתי בלי לתת את הדעת על הדיוק.

אם כבר אנו כאן, עוד תמונה של דגם שיש לו שם. ג'יפ, כמו של פעם. 42'..... (?) ולנדרובר

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-11-2007, 00:08
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי YHS שמתחילה ב "בלי לריב....."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי YHS
. ברור לי שאנשים שמים פריטים שונים כדי להרשים את האורחים. למשל בקבוק ג'והני וולקר בלו לייבל חתום, שלעולם לא ישתו ממנו.....

עכשיו זה פשע שדינו מוות בייסורים.....
זה כמו לקחת אדם שגווע בצמא במדבר 24 שעות בלי מים ולשפוך ג'ריקן 20 ליטר על ידו.
אם יש לך ג'וני בלו לייבל על המדף, פשוט חובה ללגום מדי פעם, ולו רק כדי להרטיב את הגרון.
היה לי גלנפידיך 21 ששרד חצי שנה עם "הרטבות גרון" מדי פעם.
בקבוק כזה, פשוט בושה שסתם יעלה אבק.

ישן 20-11-2007, 09:26
  broadaxe broadaxe אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.04.07
כדי להסיט את הדיון בחזרה לפסים המקוריים:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי YHS שמתחילה ב "זיהוי סכינים - אמיתי או קיטש לאספנים?"

מלמעלה למטה:
1. מאשטה קצרה. שימו לב שעל הנדן כתוב "אל-סלוואדור". הסכין עצמו עשוי להיות מתוצרת מקומית או מייבוא מאירופה, את הנדן עושים שם והוא לרוב מפואר כדי לפאר, להלל ולשבח את בעליו וכל המרבה הרי זה משובח. בחורינו הטובים שחוזרים מטיולי מוצ'ילה בדרום-אמריקה מרבים להביא כאלו בתור מזכרות. הסכין הספציפי הזה קצר יחסית ואינני יודע מה טיב הלהב כי לא ראינו אותו.
2. סכין קרב של צבא צ'ילה, Demi-Corvo . פריט צבאי משובח לעילא. יש שני דגמים עיקריים, של הלוחמים ה"רגילים", וזה מה שמופיע כאן, עם להב כפוף בשליש הקדמי, קצת בדומה לג'אנבייה מוסלמית; ודגם הקומנדו Corvo, שיש לו להב כפוף בתשעים מעלות והוא בהחלט סכין מוזר למראה ולשימוש, למי שלא מורגל בו. מצורף קישור להמחשה, הסכינים שמופיעים בו לא תקניים בגלל ידיות העץ הצבעוניות.
http://www.soberaniachile.cl/nuevos2/corvosesp.jpg
3. סכין מעניין, לפי מבנה הידית והנדן אני משער שמדובר על תוצרת של מפעל FAMAE בצ'ילה (היצרן המקורי של הקורבו), אולי הזמנה מיוחדת. מין סכין שדה, או אם תרצו, "סכין השרדות".

המצב מצריך טיפול מיידי לעצירת החלודה שמתפשטת כבר.

נערך לאחרונה ע"י broadaxe בתאריך 20-11-2007 בשעה 09:48.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:47

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר