לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-02-2005, 09:53
צלמית המשתמש של dododo
  dododo dododo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.02
בפסח ובקיץ - הצ'רטרים ימשיכו לטוס דרך הטרמינל הישן.

מתכוונים לטוס בטיסת שכר בינלאומית לחו"ל בפסח או בקיץ? ייתכן שלא תוכלו ליהנות מרמת השירות הגבוהה בטרמינל החדש בנתב"ג 2000 - אלא תועברו לטרמינל הישן. הסיבה: עומס רב מדי של נוסעים בטרמינל החדש.

בתחילת המחודש התקיימה ברשות שדות התעופה (רש"ת), בראשות המנכ"ל גבי אופיר, ישיבה סגורה שבה נדונו כמה תרחישים לקראת שיאי תנועת הנוסעים באביב ובקיץ. ברש"ת, חוששים כי במקרה של גידול ניכר בתנועת הנוסעים לישראל וממנה, יווצר עומס רב בטרמינל החדש למרות אולמות הנוסעים רחבי הידיים שבו.

במקרה זה יהיה צורך להעתיק חלק מהפעילות לטרמינל הישן, כדי לצמצם את הפגיעה ברמת השירות לנוסעים. על בסיס הנחה זו הוחלט כי אם יווצר עומס יועברו נוסעי טיסות השכר הבינלאומיות - הממריאות והנוחות - אל הטרמינל הישן. נוסעי הטיסות הסדירות ימשיכו לקבל שירותים בטרמינל החדש.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-02-2005, 14:30
צלמית המשתמש של Discover
  Discover Discover אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.11.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dododo שמתחילה ב "בפסח ובקיץ - הצ'רטרים ימשיכו לטוס דרך הטרמינל הישן."

"ייתכן שלא תוכלו ליהנות מרמת השירות הגבוהה בטרמינל החדש בנתב"ג 2000 "

רמת שירות גבוהה? פחח!
הצחקת אותי..

השירות בטרמינל החדש הוא פשוט בזיון.
התכנון של הטרמינל היה לקוי מיסודו ובוסס על תכנונים משנת 95, אשר ממש לא מתאימים לשנת 2005,
לא מבחינת המציאות הביטחונית ולא מבחינת כמות הנוסעים.

כמה שהטרמינל גדול ומרווח - יש פחות מכונות שיקוף, והתורים למכונות הללו ארוכים במיוחד.
הזכיינים של החנויות בוכים שאנשים לא קונים ולכן צריך להוציא את הכסאות מהטרמינל,
מישהו שם חשב שכאשר בןאדם צריך לחכות בין שעה לשעתיים לבידוק בטחוני - אין לו זמן לעשות קניות?
(למזלי, בטיסה היחידה שהייתה לי מהטרמינל החדש, לא הייתי צריך לחכות את התור הארוך כי למחלקת עסקים של אל-על יש תור מקוצר - אחרת הייתי מאחר לטיסה)
או שאם נשארו לו 15 דקות עד לעלייה למטוס, הוא יעדיף לקנות איזה משקה ולשבת לנוח אחרי שהיה צריך לרוץ קילומטרים כדי להגיע לשער העלייה למטוס?

ואני בכלל לא מדבר על הכניסה לארץ, שבה יש צעדה של 4(!) קילומטרים בין השרוול ירידה מהמטוס עד ליציאה מהטרמינל.

נערך לאחרונה ע"י Discover בתאריך 25-02-2005 בשעה 14:32.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:24

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר