לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-12-2007, 00:04
  Qarish Qarish אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.11.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Qarish שמתחילה ב "דילמה גיבוש חובלים או יום סיירות"

חברה תודה על התשובות ובאמת אני מרגיש שאני לא אסלח לעצמי אם אני לא יעשה את זה אבל מצד שני אם אני יעבור יש מצב טוב מאוד שאני יעשה את הגיבוש במרץ וזה כשאני יהיה כבר חייל.
וזה יהיה על חשבון יחט"יות אם אני יהיה בחטיבת חי"ר.
וגם אני מניח שבמידה ואני אכשל בחובלים יהיה לי צוללות בזמן עד לגיוס (חובלים בסוף החודש) ואז ראיון לאגוז.

בעוד שלשייטת אני אקבל גיבוש אחד ואולי עדיף לי כבר לדחות גיוס שזה באסה בשביל הזדמנות ליחט"יות
ולגיבוש המשך (669 או שלדג).

אני ממש רוצה את זה בקבוצת כושר קרבי אני באמת בלי להשתחצן בין הטובים אבל מצד שני לדחות גיוס על זה או ללכת על כל הקופה או כלום ממש קשה לי.

וגם חובלים נראה לי קורס נחמד
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-12-2007, 12:10
צלמית המשתמש של landa88
  משתמש זכר landa88 landa88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.07
שלח הודעה דרך ICQ אל landa88
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי uriel-k שמתחילה ב "אני אגיד לך למה זה משנה..."

אף אחד פה לא דיבר רע על הקורס.כמו שאמרת הקורס הוא הקורס השני הכי יוקרתי בצה"ל.
הסיבה שאנשים מאוכזבים כאשר הם מקבלים חובלים ביום סיירות היא בגלל תפקיד החובל עצמו שלא כל כך קשור לחי"ר בעוד שהיחידות המובחרות האחרות כן.
אי אפשר להגיד מה יותר טוב זה פשוט מה אתה מחפש ואם אתה מסתכל על זה בתכלס רוב האנשים שבאים ליום סיירות רוצים להיות בכוח קרקעי עם רובה ביד ולא לפקד בספינה קרבית.אלו שכן רוצים להיות חובלים ויש להם נתונים מתאימים לזה גם מגיעים לשם בסוף ויש הרבה כאלה.

ישן 03-12-2007, 12:34
  uriel-k uriel-k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.05.06
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי landa88 שמתחילה ב "אף אחד פה לא דיבר רע על..."

מסכים אבל הבעיה מבחינתי שרוב המלשבים חושבים שמה שהכי קרבי וזוהר מתאים להם ואני יכול להצביע לך על הרבה שמתאימים מאוד לקורס.

ביום סיירות שלי קיבלתי שייטת ובתעקשתי להחליף את המיון לחובלים כי אני ידעתי שאני מתאים יותר לחובלים ולא הלכתי אחרי מה שנשמע יותר מגניב או יותר כיף לספר לחבר'ה אחרי זה...

השיקול דעת של רוב הנוער היום מושפע ממה שמצטלם יותר טוב בעיני החברה וכרגע זה סיירת מטכל שייטת 669 שלדג צנחנים. כשאומרים חובלים ברך כלל הדבר הראשן שאומרים זה הומואים או צהובים או חרשנים. לא שמעתי עדיין אף מלשב שלא רוצה חובלים ואומר משהו טוב על הקורס. למה? לא יודע, וזאת הבעיה שאני כועס עליה.

ישן 03-12-2007, 13:28
צלמית המשתמש של landa88
  משתמש זכר landa88 landa88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.07
שלח הודעה דרך ICQ אל landa88
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי uriel-k שמתחילה ב "מסכים אבל הבעיה מבחינתי שרוב..."

אי אפשר לשנות את טבע האדם. והאדם מטבעו ירצה משהו שנראה יותר זוהר ומצטלם יותר טוב כמו היחידות שציינת, מעטים האנשים כמוך שיודעים בדיוק מה הם רוצים בשלב זה בחיים.
אני יודע אישית שאת הרבה מאוד אנשים מרתיע הקטע להיות כל השירות בספינה בתאים קטנים עם % 90 בנים בנוסף לכך יש את עניין הקבע.
ועוד דבר זה טבעי שאנשים מיחידות האחרות יגידו דברים טובים על היחידות שלהם וילכלכו על יחידות אחרות ולכן כל השמועות על הומואים,צהובים וחרשנים נובע מזה ולכן אתה לא צריך להתיחס לזה יותר מאשר תחרות בין יחידות מה שגם הרבה פעמים מי שמפיץ שמועות אלה הם כאלו שלא הצליחו לסיים את הקורס או נפלו במיונים.

ישן 04-12-2007, 18:02
צלמית המשתמש של e13290
  e13290 e13290 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.11.05
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי uriel-k שמתחילה ב "מסכים אבל הבעיה מבחינתי שרוב..."

כמו ששירות במטכ"ל או בשייטת לא מתאים לרבים כך גם השירות כחובל. העניין הוא שבגלל שעצם התפקיד של החובל אינו עטוף במעטה חשאיות בניגוד לתפקיד הלוחם במטכ"ל או בשייטת אז רבים יודעים מראש שזה לא בשבילם.

אל תתבאס מהגישה של החבר'ה בפורום, היא דיי ילדותית ברוב המקרים. לראייה, ראה איזה באזז יצר האשכול של התפקידים המסווגים. אנשים תהו למה הם לא קיבלו זימון למיון - שהם בכלל לא יודעים למה הוא ממין!!!

ברגע שמשהו מוגדר כסודי הוא יוצר אצל המלש"ב המורעל בראש מחשבות של: "יאללה נלך לסיירת מטכ"ל נהיה לוחם קומנדו מגניב ונציל את העולם" (כמובן שבהקצנה), שהאמת (כפי שתיאר אותה בעבר במאמר שפורסם כאן בפורום המשתמש J-R ששירת, לטענתו, בשלדג) הרבה פחות סקסית וזוהרת.

מצטער אם אני מרגיז אנשים אבל זאת דעתי.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:58

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר