לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-12-2007, 11:52
  flash88888 flash88888 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.01.07
לוד או 'אל ליד'?

על ההווה העגום ועתידה המעורער של העיר לוד.
התעלמות מצד המדינה ושיח פוליטיקלי קורקטי מסוכן הובילו להפיכת לוד לבירת הפשע של ישראל ולסיכון אופייה היהודי של העיר שהולכת ונכבשת על ידי חמולות פשע ערביות.

העיר לוד ממוקמת כ-20 דקות מתל-אביב, כ-40 דקות מירושלים, נמל התעופה בן גוריון בשטחה, ממש במרכז הארץ. לוד הייתה יכולה להיות היום עיר שוקקת חיים, מרכז תחבורה ארצי, מקום לאנשים המחפשים את הקירבה לתל-אביב אבל את השקט של הפרברים. בכל מדינה נורמלית עם שלטון שלא מפחד לאכוף את החלטותיו. בכל מדינה שבה לא היו מוסדות השלטון משותקות מפחד דעותיהן או ליתר דיוק מעשיהן של קבוצות אתניות כאלו ואחרות.
במדינת ישראל לעומת זאת, לוד הינה בירת הפשע והרשע של המדינה (כך עולה לפי מחקר שנערך לאחרונה). לא רק שלוד היא בירת הפשע והרשע, אלא היא גם העיר הראשונה בישראל שעומדת להפוך לעיר עם רוב ערבי מעיר שבה היה רוב יהודי בעבר הלא רחוק. (כן, יש כאן רמז עבה מאוד על הקשר בין פשע לבין הפיכתה לעיר עם רוב ערבי).

תחת אוזלת ידה של הממשלה הישראלית עוד בשנות השמונים, החלה זליגה איטית של ערבים בחזרה לעיר. לעיר, שממוקמת במיקום אסטרטגי חשוב ביותר התייחסו בזלזול, והתוצאה לא איחרה לבוא. כיום, ישנה השתלטות ערבית פעילה על העיר. יש היטענו כי אין בעיה עם רוב ערבי בעיר, שכן בעבר בימים שלפני הקמת המדינה לא הייתה בעיר קהילה יהודית פעילה. אך בשל היותנו ציוניים, ישנה בעיה מרכזית. לא רק לנו, אלא גם לאותם אנשי פוליקטלי-קורקט שהכבלים שהניחו על שפתם קשרו גם את מחשבתם ומונעים מהם להתמודד עם מהות הבעיה.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.imti.org.il/show_picture.php?ctype=1&cid=143&cpos=3]

מספיק להסתובב בלוד על מנת להבין את הלך הרוח העכשווי. ישנה אוכלוסייה שלמה, אשר בשבילה חוקים הם בגדר המלצה בלבד. חוקי תעבורה? הצחקתם אותם. מחקר סטטיסטי של מספר תאונות הדרכים בעיר יגלה שברובם המכריע של התאונות באזור מעורבים או גורמים נהגים ערביים ישראלים חסרי כל כבוד לחוקי התעבורה ולמשטרה. המשטרה כמובן לא תפרסם את הנתונים מחשש להתבטאות שאינה פוליטיקלי קורקט. לעבריינות הנהיגה הרגילה אפשר להוסיף את הנסיעה בשכונות היהודים במהירות גבוהה תוך השמעת מוזיקה מרעישה על מנת לעשות "פוזות" על בנות היהודים.
הבעיה הולכת ומסתבכת כאשר מדובר בבנייה- אותה אוכלוסייה לא שמעה מעולם על היתרי בנייה. מדי יום המבקר בלוד יכול להבחין בבניין חדש הצץ משום מקום. סביב שכונת "גני אביב" בעיר בה רבים מהתושבים הינם עולים חדשים, ישנם אזורים שלמים שהיו ריקים לפני כעשר שנים, אך כיום
עמוסים בבתים בלתי-חוקיים של ערבים. והסיבה? בעת בניית שכונת "גני אביב", הערבים נזכרו פתאום כי אותם שטחים "שייכים" להם, ולכן עליהם לתפוס אותם לפני שה"יהוד" יוכלו לבנות שם. כל זאת למרות שאותם שטחים היו מאז ומעולם ריקים מאדם. המטייל בלוד יוכל להבחין בבניינים באזורים עם רוב יהודי שמות של רחובות ערביים מודבקים באופן פיראטי על הכניסה לבניין.

אותה אוכלוסייה פשוט עושה כאוות נפשה; בני הנוער הערביים מסתובבים בחבורות בשכונות היהודים תוך כדי גרימת נזק רב לרכוש והטלת פחד ואימה על האזרחים. את צליליו של המסגד (ובלוד ישנם הרבה כאלו) ניתן לשמוע למרחקים עצומים, ואירועים הנמשכים עד השעות הקטנות של הלילה מפריעים גם כן את מנוחתם של התושבים.
הבעיה הגדולה מכל, היא הפשיעה שאותה אוכלוסייה מביאה עימה. על מנת להבין איפה וממי ניתן להשיג סמים אינך צריך להיות מדען טילים. חמולות המסוכסכות בין עצמן, עלולות לסכן גם את האזרחים הפשוטים. אין שאלה לגבי נאמנותם של ערביי המקום למדינתנו, ישנם אינספור מקרים בהם ערביי-לוד סיפקו עזרה למחבלים, ישנם עשרות אם לא מאות פלסטינים בלוד אשר אינם מחזיקים אפילו בתעודת זהות כחולה וישנם קשרים בינם לבין ארגוני הטרור. מספיק להסתכל על להקת הראפ הערבית DAM (פשוטו כמשמעו: דם) שיצאה מלוד על מנת להבין זאת- כל שיריה ממוקדים כנגד מדינת היהודים, בטענה כי אנו הטרוריסטים האמיתיים. זוהי אינה להקה סהרורית אשר אינה מופיעה באור הזרקורים, אלא להקה המקבלת במה בתקשורת הזרה ומשמשת כגורם משפיע מאוד על ערביי ישראל.

לצערי, התופעה המתרחשת בלוד יכולה לשמש כמראה להתנהלות הממשלה במשך העשורים האחרונים. הזליגה הערבית האיטית ללוד בעבר, הוחלפה בזליגת טורבו-אקספרס. ההתעלמות המוחלטת של התקשורת מהבעיה הדמוגרפית בלוד עלולה לעלות לנו ביוקר רב. אם לא נעצור זאת, יווצר כאן תקדים ראשוני, ובו לוד היא הראשונה מבין הערים ש"נכבשות בחזרה" בידי הערבים, ונראה כיצד אותם אנשי פוליקטלי-קורקט יוכלו לחיות כשבסמוך לערים שלהם ישנה אוכלוסייה עויינת לכל דבר. אם לא נתעורר נמצא את עצמנו בפני מציאות חדשה. לוד? אין שם כזה. מעתה אימרו "אל ליד".

תלמיד כיתה יב' בלוד שאיכפת לו.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.imti.org.il/show_picture.php?ctype=1&cid=143&cpos=4]

גני אביב לפני שהוקפה בבנייה בלתי חוקית.

http://www.imti.org.il/show_article.php?id=143
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-12-2007, 16:29
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
לא יודע אם זה ינחם אותך, אבל לוד לחלוטין לא לבד בסיפור הזה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי flash88888 שמתחילה ב "לוד או 'אל ליד'?"

אנשים נוהגים לצפות במשחקי כדורגל של מכבי חיפה מאצטדיון "קריית אליעזר", ולא יודעים
שהשכונה עצמה עוברת מהפך אוכלוסייתי מרשים. היהודים עוזבים, ואת מקומם תופסים ערבים. הדבר
מתרחש גם בשכונת הדר, ובשכונת בת-גלים (ליד בית חולים רמב"ם).
שכונות פסגת זאב ונווה יעקב בי-ם מתמלאות בפלסטינים שעוברים לתוכן, מחשש ששכונותיהם
תישארנה מחוץ לגדר (הם לא להוטים להיות בפלסטין, משום-מה...).
נצרת עילית גם היא הופכת יותר ויותר להיות כתובת למשפרי דיור מנצרת, והעיר הצמודה ללוד, רמלה,
עוברת תהליך זהה לחלוטין לזה של לוד.

האמת היא שמדינת ישראל עוברת תהליך איטי של הסתערבות, ובגלל סיבות פוליטיות, אין כל ניסיון
למנוע את המשכו של תהליך זה. הייתי נושא שמח לכתוב לך שיש סיכוי להפוך את היוצרות, אבל
במצב הפוליטי הנוכחי, בו תלוי השמאל בישראל בקולות הערבים, ובו שופטי בג"ץ מחשיבים יותר את
דעת הקולגות באקדמיה בחו"ל, מאשר את הצורך הקיומי של ישראל לשרוד כמדינה יהודית - אין כל
סיכוי לשינוי.

רק כאשר יקום מנהיג אמיץ, שיגיד את האמת המרה, שאין תקווה לקיים שינוי עמים במדינת
ישראל, ויש להציע "פיצוי-פינוי" לערבים שחיים בלב המדינה, לצד חילופי שטחים של אזורים
ערביים הסמוכים לרש"ף - יהיה סיכוי לשינוי. במצב הנוכחי, למרבה הצער, כל אדם שינסה ליזום
מהלך ראוי שכזה, יוקע כגזען נפשע, יעבור מסע הסתה מתמשך, וייבעט החוצה...
ישן 04-12-2007, 05:52
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

בלבול נוסף בין שנינו. אני סבור שכיום אין אנשים מתאימים - אלא רק פחות גרועים...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "אני מניח שיש לך מישהו..."

ביבי לא יצליח להפוך את המגמה שתיארתי. אני מקווה שהוא יצליח לעכב אותה, שתקווה שבהמשך הדרך יצוץ מישהו שכן יצליח להפוך אותה. התסביך האנטי ביביסטי שלך, עד כמה שהוא מעניין מבחינה סוציולוגית (כהוכחה ליכולת של מסע אינדוקטרינציה להשפיע על אנשים שלא אןהבים לחשוב
לבד), אינו רלוונטי לדיון. ביבי הוא הפטיש שלך, לא שלי.
הבן, אני פאסימי. אני בהחלט רואה את המדינה הזו נעלמת בטווח זמן מ-א-ו-ד נראה לעין. כשאני
כותב שהמצב ישתנה שיצוץ מנהיג כזה, אני כותב על "תקווה" - שכן נכון להיום, הכיוון הוא אחד, ואין
בלתו - חורבן המדינה, ללא מלחמה.
ישן 04-12-2007, 09:07
צלמית המשתמש של ghostbuster
  משתמש זכר ghostbuster ghostbuster אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.09.07
שלח הודעה דרך MSN אל ghostbuster
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אני מצדד בכהנא בערך כמו שאתה מצדד באחמד טיבי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
רק כאשר יקום מנהיג אמיץ, שיגיד את האמת המרה, שאין תקווה לקיים שינוי עמים במדינת ישראל, ויש להציע "פיצוי-פינוי" לערבים שחיים בלב המדינה, לצד חילופי שטחים של אזורים
ערביים הסמוכים לרש"ף - יהיה סיכוי לשינוי
זה כבודו כתב לא ?
ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
אני מתנגד לפתרונות אלימים

לא זכיתי להבין . הלא אין ,ולא היה מדינה /חברה בעולם שלא השתמש בפתרונות אלימים כפתרון לגיטימי
צבא עצם מהותו הוא פתרון אלים
והלא כבר נאמר "הקם להורגך השכם להורגו" מה זה לא פתרון אלים אתמהה
עפ"י דין "לא תעמוד על דם רעך" אתה בתור יהודי מחויב להציל יהודי אחר מיד רודפו אפילו בנפשו של הרודף
"לדויד ,ברוך ה' צורי, המלמד ידי לקרב, אצבעותי למלחמה"
"ארדוף אויבי ואשיגם לא אשוב עד כלותם"
"הלוא משנאיך יהוה אשנא ובתקוממיך אתקוטט תכלית שנאה שנאתים לאויבים היו"
ועוד כהנה פסוקים לרוב אשר יכלה הזמן והמה לא יכלו
עוד מן הימים שיצא אברהם אבינו להלחם נגד ארבעת המלכים ועד לרגע שהרג משה רבינו את המצירי,
על שהיכה יהודי (במקום להקים ועדה לבחון את שורשי האנטישמיות המיצרית)
מימי מלחמות יהושע ושופטים (אהוד, דבורה, גדעון, שמשון, יפתח) ועד מלחמות דויד המלך
מאז המכבים איך אפשר לשכוח ערב חנוכה, אשר מעולם לא יראו בהם "נביאי השלום ואי אלימות"
ועד לתלמידי רבי עקיבא שנצטוו להצטרף ללוחמי בר כוכבא ,נטלה המנהיגות היהודית חלק פעיל ואלים במאבק היהודי לחרות ולבטחון.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
אני בהחלט מוכן לוותר על שטחים בתנאי שהויתור יבטיח שהמדינה היהודית תהיה יהודית באמת

נו באמת הרי בחור אינטלגנתי כמו כבודו יודע שזה לא מציאותי שהרי הערבים לא מעונינים מה לעשות אחי ורעי,פשוט לא רוצים צריך להשלים עם העובדות ולפעול בהתאם אסור לנו לחיות באשליה
אנחנו כבר ויתרנו על שטחים נו ומה קיבלנו בתמורה לעג לרש
הציטוט הנ"ל אני מניח שהוא נאמר כמעין פנטזיה אבל בהחלט לא מציאות
ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
אני סבור שצריכה להיות הפרדה - אבל למרבה הצער, אני לא חושב שגבולות ההבטחה הם גבולות
המדינה...

בטח שלא .לא כרגע אף אחד לא אומר זאת אבל לא קצרה יד ה' מלהושיע (טורקי טורקי)

לסיכום
אתה בעד הפרדה על רקע לאומני
אתה בעד גבולות ההבטחה (שהרי יש לך הרבה צער שאין לנו יכולת כרגע לממש את היעד)
נגד פתרונות אלימים, לא רלוונתי
שטחים תמורת שלום, לא רלוונתי
בקיצור אתה בדילמה אתה רוצה בדיוק מה שמרזל רוצה ברמה העקרונית אלא אתה מפחד לעשות את מה שהכי הגיוני לעשות אנחנו יש לנו פתרונות ואנחנו מאמינים בצדקת דרכנו
אבל אתה ידידי ואתה לא היחיד מבין את הבעיה ועומד נבוך מול המציאות ללא צל של מושג מה לעשות

אין לך מושג ולא הקלוש ביותר כמה אהבה יש בי ובשכמותי לך אורי ולעוד רבים רבים כמוך אתה אחי ואני ערב עליך ישראל ערבים זה לזה אני קורא לך מלב קרוע באמת כאז כן היום
מי ליהוה אליחנוכה שמח

ישן 04-12-2007, 10:23
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

הסיכום שלך לעמדותיי לא ממש דומה לעמדותי...
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי ghostbuster שמתחילה ב "[QUOTE=ori]רק כאשר יקום מנהיג..."

אתה כותב שאני בעד הפרדה על רקע לאומני. בהנחה שאתה יודע מה זה "לאומני", עליך להבין שאין
מצב שאני תומך במשהו שכזה. לאומנות היא הסברה שהעם שלך טוב יותר מאחרים, והאמת היא
שאנחנו ממש לא טובים יותר מאיש. אני כן תומך בהפרדה על רקע לאומי, בדיוק כמו 90 אחוז מהעם,
שגם הם לא מתלהבים מכהנא...

אני מ-מ-ש לא תומך בגבולות ההבטחה. אם לא הבנת, "למרבה צהער" נכתב באירוניה. אין לי שום
געגועים לדמשק...

נגד אלימות - מאוד רלוונטי. אני לא הולך לבצע ג'נוסייד במי שאינו חושב כמוני. כהנא דווקא לא בדיוק
מסכים עם קביעה זו...

אני לא בעד שטחים תמורת שלום ולא נגד שטחים תמורת שלום. זוהי משוואה דבילית, שכן אין אדם
שפוי בעולם שייתן לך שקט אם יראה שאתה מוכן לשלם עבורו. הוא ייתן לך הבטחות לשקט, שאותן
יפר בשביל לקבל עוד ועוד ויתורים.
אני בעד ויתור על שטח, לא תמורת שלום, אלא תמורת ביסוס וחיזוק הרוב היהודי כאן. אין לי שום
תקווה לשלום פה.

אני מודה לך על אהבתך הרבה אותי, אבל צר לי לאכזבך, שכן מרזל ואתה ממש, אבל ממש, לא
דומים לי בעמדות שלכם. העמדות שלי הן לחלוטין לא קשורות בדת. אני מעריך את הקשר
ההיסטורי שלנו לארץ, אבל העמדות שלי לגבי גבולות ריאליים למדינה, קשורות אך ורק למצב שלנו
היום. בקיצור, לא תמצא אותי כפרטנר למסע צלב לכיבוש דמשק וגדתו המערבית של הפרת...
ישן 04-12-2007, 11:44

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "הסיכום שלך לעמדותיי לא ממש דומה לעמדותי..."

אוקיי עזוב כהנא בצד בוא נדבר תחל'ס
אנחנו נמצאים במצב שיש בתוכנו אויב שרוצה לכלותינו אני ואתה בבעיה ומחפשים פתרון

האויב הנ"ל טוען שזאת האדמה שלו ושאנחנו צריכים להחזיר ציוד מה אתה עונה לו?

אתה ואני רוצים הפרדה בין יהודים וערבים (לא משנה איך תקרא לזה) 2 בעיות בדבר
1: לכאורה זו בעיה מוסרית ממדרגה ראשונה
2: אנחנו רוצים אבל הוא לא רוצה אידיאולוגית
אילו היית אתה עכשיו ראש ממשלה מה אתה עושה ?
לחיות איתם בשלום הם לא רוצים
לזרוק אותם לכל הרוחות זה לא מוסרי
נשאיר את המצב ככה מהר מאוד אותנו יזרקו לכל הרוחות
נו מה אתה אומר ?

ישן 04-12-2007, 13:21
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אם אני ראש ממשלה אני מתחיל בצעדים חד צדדיים. שינוי מעשי של גבולות המדינה
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ghostbuster שמתחילה ב "אוקיי עזוב כהנא בצד בוא נדבר..."

אני פועל לסיפוח חד צדדי של כל היישובים באיו"ש שלא נמצאים בלב האוכלוסיה הערבית (בשעתו
צירפתי מפה, תעשה חיפוש ל"פתרון החד צדדי שלי" או שם דומה לזה...), ובמקביל מוציא מתחומי
מדינת ישראל את כל הכפרים הערביים שיש להם רצף טריטוריאלי ליישובים ערביים באיו"ש. אני לא
מגרש איש.
בהמשך אני מתחיל מדיניות שהופכת את ישראל לפחות אטרקטיבית עבור אנשים שחיים מהונאת
הביטוח הלאומי (למשל, אני מתנה קבלת קצבאות בשירות לאומי). אני מתנה זכות בחירה בשבועת
אמונים לישראל כמדינת העם היהודי.

יש המון מה לעשות בלי להתחיל בפתרונות כהנא/מרזל. העניין הוא שכרע גם מה שאני מציע לא יכול
לקרות, כי הבעייה היא שיש גוף פוליטי לא נבחר, שימנע כל פעולה כזאת - בג"ץ.
ישן 05-12-2007, 08:24

על ראשון ראשון
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אם אני ראש ממשלה אני מתחיל בצעדים חד צדדיים. שינוי מעשי של גבולות המדינה"

"האויב הנ"ל טוען שזאת האדמה שלו ושאנחנו צריכים להחזיר ציוד מה אתה עונה לו?"
לא ענית!
מה עתה עושה עם הבעיה המוסרית של הפרדה של אזרחים ישראלים --לא ענית!
"[אני מתנה זכות בחירה בשבועת אמונים לישראל כמדינת העם היהודי"
מה פתרת בזה אם מבחינה דמוקרטית רוב ערבי/שמאלני (בעיה דמוגרפית) בכנסת יבטלו את החוק ויגדילו לעשות שיחוקקו חוק זכות בחירה לשבועת אמונים למדינת פלסטין??
ושבועה זו מה טיבה אם לנשבע אין ערך לשבועתו
"שהופכת את ישראל לפחות אטרקטיבית עבור אנשים שחיים מהונאת הביטוח הלאומי (למשל, אני מתנה קבלת קצבאות בשירות לאומי". אני מצביע בעד אבל מה הקשר לדיון זה

בוא נאמר עשית את הנ"ל, ועדיין יש פיגועי טרור ערביי השטחים דורשים את ירושלים (בשיטת הפרה פרה)
יוצאים מפגעים מאיו"ש בסיוע של אזרחי מדינת ישראל הערבים (שנשבעו אמונים כמובן) סוגרים את המשולש בהפגנות והתפרעויות וחוצים לך את המדינה (או מה שנשאר ממנה)
ובמקביל טילים מהצפון על ערים ישראלים צפת קירת שמונה חצור ראש פינה חדרה וכו'
ובמקביל טילים על שדרות והסביבה, בקיצור שמח
אתה בבעיה חמורה מאוד ידידי מה עשית בזה? אם אתה חושב שזה לא מציאותי. אתה טועה בהחלט.
ומה גם שליבי אומר לי שאתה יודע בדיוק כמוני שזה מאוד מאוד מציאותי
ולא רק אתה בלבד אלה כל מי שמעט שכל בקודקודו מבין שאין שום פתרון אחר מלבד אחד והוא ערבים החוצה !!!
עריכה
אחרי מה שאכלנו מהם רוב הציבור הישראלי יהודי מסכים עמי אלא שפשוט לא אומרים את זה כי זה "לא יפה" "לא מוסרי" "לא הומני" ועוד כל מילים מפוצצות של בית מרקחת אבל בלב פנימה בשקט בשקט בלי שאף אחד ישמע
הם אומרים וולאה תאמין לי כהנא צדק היינו צריכים לשמוע לו אך עדיין לא מאוחר כל זמן שנשמה באפינו כל זמן שאנחנו עומדים ב"ה על הרגליים אנחנו נילחם בכל האמצאים העומדים לרשותינו עפ"י תורת ישראל כמובן להביא את הגאולה לארץ ישראל השלמה כדי שלילדים ונכדים שלך ושלי רבים אחרים יהיה מקום הרבה יותר בטוח לחיות בו
ומי יתן ולא נדע עוד מלחמה ויקוים בנו הכתוב
"וכתתו חרבותם לאתים וחניתותיהם למזמרות לא ישא גוי אל גוי חרב ולא ילמדו עוד מלחמה"

נערך לאחרונה ע"י ghostbuster בתאריך 05-12-2007 בשעה 08:35.
ישן 05-12-2007, 10:24
צלמית המשתמש של ducklock
  ducklock ducklock אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.07
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי ghostbuster שמתחילה ב "[b]לבוורז היקר[/b] חבל שאתה..."

הבעיה היא שאין דיון לוגי איתך.

דוגמא:דנת עם ORI ולא הגעת לשום טיעון הגיוני חוץ מפירסום נוסף על גבי טיעון נוסף על צדקתו של כהנא מבלי להתייחס ממש למה שORI ניסה להגיד בעצם.הוא סיכם את זה אחרי כמה חפירות,"שאתה תומך בכהנא,הוא לא".זה כל מה שיצא מהתדיינות לוגית לדברייך?גם לפני ההתדיינות זה היה מובן.
בנוסף לכך:בדיון אחד פירסמת פעמיים או שלוש על "בלי תורה..."
בנוסף,בדיון אחר,פתחת מגילה שלוקחת חצי דף של דיון וכל מה שכתוב זה "כהנא צדק".
באם אתה רוצה שאני אתייחס אלייך ברצינות ואתדיין איתך "לוגית",חדל לקשקש פרופגנדה.

נערך לאחרונה ע"י ducklock בתאריך 05-12-2007 בשעה 10:28.
ישן 05-12-2007, 10:38

round one
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "הבעיה היא שאין דיון לוגי..."

נו קדימה
1:מה אתה עונה על הטענה לאויב שאומר שאתה גזלן שגזלת ממנו את האדמות והוא דורש אותם חזרה?
2:מה אתה עושה עם הערבים נישראלים אזרחי מדינת ישראל שווים אם הם שווים למה אין להם זכות חוק שיבה?
3: מה אתה עונה על בעיית הדמוגרפיה
4: מדינה יהודית כך הוגדרה במגילת העצמאות איך אתה מצפה שהאזרח הערבי יסכים עם זה הוא לא יהודי
5: תשנה את האימנון מה זה נפש יהודי הומיה ? מה זה התקווה בת שנות אלפיים ? האזרח הערבי לא מעוניין לשיר נפש יהודי ואין לו אלפיים שנה תקווה ,הוא היה פה תמיד(לשיטתו כמובן)
6: מה התשובה שלך לטרור

ישן 05-12-2007, 10:51
צלמית המשתמש של ducklock

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי ghostbuster שמתחילה ב "round one"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ghostbuster
נו קדימה
1:מה אתה עונה על הטענה לאויב שאומר שאתה גזלן שגזלת ממנו את האדמות והוא דורש אותם חזרה?
2:מה אתה עושה עם הערבים נישראלים אזרחי מדינת ישראל שווים אם הם שווים למה אין להם זכות חוק שיבה?
3: מה אתה עונה על בעיית הדמוגרפיה
4: מדינה יהודית כך הוגדרה במגילת העצמאות איך אתה מצפה שהאזרח הערבי יסכים עם זה הוא לא יהודי
5: תשנה את האימנון מה זה נפש יהודי הומיה ? מה זה התקווה בת שנות אלפיים ? האזרח הערבי לא מעוניין לשיר נפש יהודי ואין לו אלפיים שנה תקווה ,הוא היה פה תמיד(לשיטתו כמובן)
6: מה התשובה שלך לטרור

1)הוא יכול להמשיך לדרוש.זוהי מדינת העם היהודי.
2)הם לא אמורים להיות שווים,כשם שרובם המוחלט אינו מקבל את מדינת ישראל כמדינה יהודית.בגלל זה יש למצוא להם פיתרון מחוץ לגבולות 4 ביוני 1967.להעביר את חלקם לפחות לאיו"ש ועזה.
3)הפיתרון של אורי מוצא חן בעיניי למען האמת
4)זאת סתם שאלה שחוזרת על עצמה.הם לא מסכימים עם זה באופן טבעי.לכן,יש למצוא פיתרון שבו הם יהיו תחת שילטון מוסלמי,דהיינו,הרשות הפלסטינית.
5)הוא לא יהיה חייב לשיר את זה באם נמצא לו פיתרון שבו הוא וגם אנחנו נהיה מרוצים.ע"ע 2,4
6)בטח שלא רצח של אלפי ערבים,שכן כהנא לא היה בוחל באמצעים באם היה ניתן לו הכוח.צריכים להרוג מאה,אבל באופן חכם,באם משגרים קסאם מבית,לרסק את הבית אחרי 10 דקות.לעשות את זה 3-4 פעמים.עם כל זה שזה יגרום לתגובות של יפי הנפש האירופיים וכו' וכו',בשטח,הפלסטינים יזהרו מאוד לפני שיעזו לירות עוד קסאמים.

ישן 05-12-2007, 11:29

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "[QUOTE=ghostbuster]נו קדימה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ducklock
1)הוא יכול להמשיך לדרוש.זוהי מדינת העם היהודי.
2)הם לא אמורים להיות שווים,כשם שרובם המוחלט אינו מקבל את מדינת ישראל כמדינה יהודית.בגלל זה יש למצוא להם פיתרון מחוץ לגבולות 4 ביוני 1967.להעביר את חלקם לפחות לאיו"ש ועזה.
3)הפיתרון של אורי מוצא חן בעיניי למען האמת
4)זאת סתם שאלה שחוזרת על עצמה.הם לא מסכימים עם זה באופן טבעי.לכן,יש למצוא פיתרון שבו הם יהיו תחת שילטון מוסלמי,דהיינו,הרשות הפלסטינית.
5)הוא לא יהיה חייב לשיר את זה באם נמצא לו פיתרון שבו הוא וגם אנחנו נהיה מרוצים.ע"ע 2,4
6)בטח שלא רצח של אלפי ערבים,שכן כהנא לא היה בוחל באמצעים באם היה ניתן לו הכוח.צריכים להרוג מאה,אבל באופן חכם,באם משגרים קסאם מבית,לרסק את הבית אחרי 10 דקות.לעשות את זה 3-4 פעמים.עם כל זה שזה יגרום לתגובות של יפי הנפש האירופיים וכו' וכו',בשטח,הפלסטינים יזהרו מאוד לפני שיעזו לירות עוד קסאמים.

1: מי אמר הם היו פה לפניך
2: wow אני לא מאמין ערביי ישראל לשיטתך אין להם זכויות שוות וצריך להעבירם מעבר לגבול פיששש סבבה אנחנו מתקרבים
3: סליחה אבל מה היה הפתרון של אורי
4: היינו טרנספר מסכים
5:צודק לבי 2-4 פתרנו את בעית השירה
6: כהנא לא היה כמו שהתשקורת השמלאנית הציגה אותו וזה לא נכון בכלל מה שכתבת
וגם כאן אני ברמה עקרונית מסכים איתך שצריך להחזיר להם באותה מטבע
לסיכום:
אתה יותר ימני מימני ואני מברך שנשארו קצת חבר'ה שפויים
רק דבר אחרון תראה לי בבקשה אם לא קשה לך למי מהמיפלגות יש את המצע שתומך במה שאמרת

נערך לאחרונה ע"י ghostbuster בתאריך 05-12-2007 בשעה 11:32.
ישן 05-12-2007, 12:12
צלמית המשתמש של ducklock

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי ghostbuster שמתחילה ב "[QUOTE=ducklock]1)הוא יכול..."

1)עדיף להיצמד לעובדות ולא לדברים שמאכילים אותך-הם לא היו פה לפני היהודים.הערבים שפה החלו להגיע לארץ בסוף המאה ה19 בדיוק באותה תקופה של עלייה ראשונה.
2)כל עוד אין אתה מסכים עם זה שישראל מדינה יהודית,לא חובה שתקבל את כל הזכויות במדינה זו...
3)לא בא לי לצטט חצי עמוד,תדףדף למעלה או בדיון שבו זה כתוב.
4)טרנספר,כן.
6)כהנא הוא בדיוק כמו שה"תשקורת השמאלנית" מציגה אותו.הוא היה בעד לשלול את זכויות הערבים במדינה רק כי הם לא יהודים.זו ידידי,נקראת גזענות לשמה.לא הבנת את הרעיון:הרעיון הוא לא "לצאת גברים" ו"להחזיר להם",שהרי זה יהווה סתם מהלך של רגשות ללא שום מחשבה.הרעיון הוא ליצור הרתעה בשביל שיפסיק ירי הקסאמים,לא בשביל להרוג עוד ועוד.כהנא בדיוק אמר זאת:להרוג ולהרוג.

בקשר למצע המפלגה,מה אני יגיד לך....ORI לשלטון חחחח

ישן 05-12-2007, 12:57

welcome to the club
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "1)עדיף להיצמד לעובדות ולא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ducklock
1)עדיף להיצמד לעובדות ולא לדברים שמאכילים אותך-הם לא היו פה לפני היהודים.הערבים שפה החלו להגיע לארץ בסוף המאה ה19 בדיוק באותה תקופה של עלייה ראשונה.
2)כל עוד אין אתה מסכים עם זה שישראל מדינה יהודית,לא חובה שתקבל את כל הזכויות במדינה זו...
3)לא בא לי לצטט חצי עמוד,תדףדף למעלה או בדיון שבו זה כתוב.
4)טרנספר,כן.
6)כהנא הוא בדיוק כמו שה"תשקורת השמאלנית" מציגה אותו.הוא היה בעד לשלול את זכויות הערבים במדינה רק כי הם לא יהודים.זו ידידי,נקראת גזענות לשמה.לא הבנת את הרעיון:הרעיון הוא לא "לצאת גברים" ו"להחזיר להם",שהרי זה יהווה סתם מהלך של רגשות ללא שום מחשבה.הרעיון הוא ליצור הרתעה בשביל שיפסיק ירי הקסאמים,לא בשביל להרוג עוד ועוד.כהנא בדיוק אמר זאת:להרוג ולהרוג.

בקשר למצע המפלגה,מה אני יגיד לך....ORI לשלטון חחחח

1: זה לא שמאכלים אותי האמן לי רק רציתי לשמוע מה תשובתך לשאלתם
2: מסכים
3: לא מצאתי אולי בכל זאת אל תצטט רק ככה קו כללי מזכרונך
4: מסכים
6: זה ממש לא נכון כהנא רצה לתת להם זכויות עפ"י הרמב"ם גר תושב
אין לנו עניין "לצאת גבר" אלא פשוט לדבר אתם בשפה שהם מבינים
אני לא מכיר שום מפלגה מלבד חיל=היינו מרזל שדוגלת במה שאתה אמרת ואתה מאוד מאוד קרוב
נו אז תאמר לי בבקשה מה בדיוק אתה לא מסכים עם כהנא
אתה אומר טרנספר שכהנא אמר את זה בזמנו אמרו לו גזען רק אח"כ שנכנס לכלא ללא משפט למשך כמעט שנה "מעצר מנהלי" (באיזה מדינה דמוקרטית מכניסים לכלא ללא כתב אישום למשך שנה?)
אז גנדי ז"ל קבץ על העגלה וקרא לזה טרנספר
אתה שולל מהם זכויות אזרח
אתה אומר להרוג על כל טיל מאה (על כהנה כתבתה רצח אצלך כתבת הרג נו שיהיה )
וכרגע חוץ ממרזל לא אין לך אלטרנטיבה אהה אורי שכחתי סליחה אורי
בקיצור אחי
welcome to the club

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:07

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר