לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-12-2007, 15:01
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
ס' רמטכ"ל צבא לבנון נהרג מפיצוץ משאית תופת.

http://news.bbc.co.uk/1/hi/world/mi...ast/7139809.stm

ס' הרמטכ"ל, פרנקויס חג'ג' היה אמור לקבל את תפקיד הרמטכ"ל, סולימאן, בהנחה וזה היה נבחר לנשיאות (הוא כרגע המועמד המוביל עם תמיכה כמעט מקיר לקיר).
חג'ג' היה האחראי על הלחימה נגד פתח אל איסלאם במחנה הפליטים ליד טריפולי (הפעם היחידה שאני זוכר שצבא לבנון לא הפסיד או התפרק לגורמים תוך כדי לחימה).
יכול להיות שזה נקמה של פתח אל איסלאם, ויכול להיות שמישהו חושב על היום שאחרי ו"מסדר" לעצמו רמטכ"ל לעתיד יותר "נוח".

רשימה של ה BBC - ההתנקשויות האחרונות בלבנון:
Feb 2005: Ex-PM Rafik Hariri April 2005: MP Bassel Fleihan June 2005: Anti-Syria journalist Samir Kassir June 2005: Ex-Communist leader George Hawi Dec 2005: Anti-Syria MP Gebran Tueni Nov 2006: Industry Minister Pierre Gemayel June 2007: Anti-Syria MP Walid Eido Sep 2007: Anti-Syria MP Antoine Ghanim Dec 2007: Army Gen Francois al-Hajj

סוריה כבר הוציאה הודעה רשמית שרק לישראל יש מה להרוויח ממותו....

נערך לאחרונה ע"י cre666 בתאריך 12-12-2007 בשעה 15:05.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-12-2007, 18:18
צלמית המשתמש של קורנסון
  קורנסון קורנסון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.04
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי אמיר ג. שמתחילה ב "כנראה שבאמת לא נדע... בלבנון..."

לא צריך להתרגש מרטוריקה אנטי-ישראלית בלבנון. הדבר הוא מס שפתיים שכל פליטיקאי/מדינאי/אישיות ציבורית בלבנון נדרש לשלם אחת לכמה זמן ועצם העובדה שעוד לבנוני מסכן אחד פצה את הפה ואמר משהו נגדינו לא צריכה לרגש אף אחד בארץ. אף אחד מהם אינו חובב ציון ואף אחד מהם לעולם לא יזקוף שום נקודות לזכותינו. אנחנו יודעים את זה וגם הם יודעים את זה. כל מה שקובע הוא המעשים וסדר העדיפויות של האישים/ארגונים המעורבים. אין שום טעם לחלק את לבנון ל"צדיקים" אל מול אויבים, רבים מהם לא זה ולא זה.

רק בגלל שהבחור קשקש משהו כנגד ישראל לא צריך למקם אותו במחנה שבראש מעייניו הוא שימור המאבק בישראל, ובטח שלא צריך לרמוז על מעורבות ישראלית כלשהי בהתנקשות בו (עוד מס שפתיים שתמיד יהיה מי שיקשקש אותו).

ישן 12-12-2007, 17:10
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
לגבי מינוי סלימאן לנשיא לבנון
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי cre666 שמתחילה ב "ס' רמטכ"ל צבא לבנון נהרג מפיצוץ משאית תופת."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי גיא בכור
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מינוי הרמטכ"ל, סלימאן, לנשיא לבנון זו בשורה לא רעה מבחינת ישאל, שכן סלימאן אינו מזוהה עם סוריה, והההיפך הוא עמד בראש הדיכוי המוצלח של תומכי סוריה בצפון לבנון, במחנה הפליטים הפלסטיני נאהר אלבארד. משמעות הדבר שסלימאן יהיה מחוייב לסדר החדש שנוצר בדרום לבנון, שכן הוא עצמו בנה את פריסת חיילי צבא לבנון מדרום לליטאני, ועליו גאוותו. משמעות הדבר שנסראללה מבין את מגבלות כוחו בלבנון שלאחר המלחמה, עוד הוכחה שהוא עצמו יודע - שלא ניצח.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:19

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר