לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-12-2007, 20:19
  overclock overclock אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.07.05
אזהרה! לפני שאתם רוכשים את המשחק Juiced 2! אין תמיכה בהגה! אני בשוק!

שמעתי שהמשחק יצא לחנויות, לפחות בחו"ל, החלטתי לקרוא קצת על המשחק לפני שאני מזמין מאמאזון ולא האמנתי למשמע אוזני!
מי שרוצה להגיד משפט אנלוגי לעובדה הנ"ל לא יצליח להשלים את המשפט כי לא היתה פאשלה יותר גדולה, תעזרו לי- "משחק מירוצים ללא תמיכה בהגה הוא כמו ______" בהתחלה חשבתי כמו צבא ללא נשק אבל אז תיקנו אותי ואמרו שיש צבא של שלום...

הקיצר, אין תמיכה בהגה ובחלק רב מה- Game pads. זו שנה רעה לאוהבי ה-Racing arcades(מירוצים שאינם מציאותיים כמו F1 אלא מלאים באנדרנלין, התערבויות עם המחשב על מכוניות, כסף, שיפורי רחוב למינהם וגם מרדפי משטרה(דבר שאפיין את NFS עד כשלון Pro street))

אני אציין שלדעתי Juiced הראשון שיחק אותה מבחינת העניין במשחק אבל הגרפיקה לא משכה הרבה אנשים...

לסיכום, ב-Juiced2 אין תמיכה בהגה, ב- NFS-PS יש תמיכה בהגה(אמנם ללא אפשרות להגדיר הגדרות מתקדמות) משמע-PS לוקח(אבל לא הייתי מתגאה במקום EA-Games שהפעם הראו שהם לא רק מאתגרים אלא מאותגרים נפשית. (ולמי שלא הבין EA-Games-challenge everything)

שבוע טוב
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:53

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר