לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-12-2007, 18:38
  mashalit mashalit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.04.07
אריאל - לא ניתן שיפנו

שלום,
קוראים לי מריה ואני תושבת אריאל.

רובכם כנראה לא יודעים אפילו היכן היא נמצאת, ולכן אני מרגישה מחויבות כלפי העיר שלי לספר לכם על המצב אצלינו.

לאחרונה התחילו דיבורים אינטנסיביים וריאליים (יותר מידי), על פינוי עירנו אריאל, עד סוף שנת 2008.
אני כתושבת צעירה לא מסוגלת לשאת את העובדה שיפרקו עיר, עם אוניברסיטה, בתי ספר, גנים, מתנ"ס והכי חשוב, תושבים, בעיקר עולים חדשים מרוסיה שעזרו לפתח את העיר ופינוי אך ורק ידכא אותם כי רובם בגילאים שלא מאפשרים התחלה מחדש, ילדים, וקשישים (הרבה קשישים) ששנותיהם ספורים.
אולי לא יפנו אותנו בסופו של דבר, אבל לבנתיים, אני כצעירה מפוחדת לא רוצה לקחת בחשבון את האפשרות שזה יקרה.
הדרך היחידה שאנחנו, הנוער והצעירים בעיר שלנו יכולים להרגיש שלמים עם עצמינו היא רק הידיעה שעשינו הכל ונלחמנו עד הסוף בשביל עירנו, והדרך היחידה (מהיכולות שלנו) לעזור לה היא רק להרים ולהגביר את התודעה כלפי העיר שלנו, להכיר אותה לאחרים, והכי חשוב להראות שיש לנו חיים טובים כאן.
אנא עזרו לנו לאסוף רעיונות, מתנדבים, תומכים כל דבר שיכול למנוע את האסון הזה של פינוי אריאל ו46 הישובים שמסביבינו המנהלים אורח חיים שלא ניתן יהיה לחזור אליו!!!

התנגדו לפינוי!!!
תודה רבה, מריה וכל תושבי אריאל והסביבה.
(פורסם גם בפורומים אחרים)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:20

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר