לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-12-2007, 23:05
צלמית המשתמש של נור
  נור נור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.04
עייפות

זה לא שרע לי, באמת שלא
אבל לפעמים אני מרגיש שאני חי על אדי דלק (אבל לא מסניף אותם!).
יש את הלימודים באונ' באופן כללי.
יש מבחנים ללמוד אליהם עוד לפני שהתחילה בכלל תקופת המבחנים
יש משמרות במד"א שהן מעייפות לכשעצמן, ושמפאת חוסר ברירה אני חייב להתמיד בהן ולא לוותר על אף אחת, כי אני צריך להגיע למספר מסוים של משמרות ומקרים עד סוף הסמסטר (סוגשל שוק בשר למתבונן מהצד, אבל ככהזה במקצועות האלו אני מניח..)
יש את תקופת המבחנים שמתחילה עוד 5 שבועות, כשבתכלס אני מתחיל ללמוד לכמה קורסים כבר משבוע הבא, כי כשיש מבחן כל יומיים-שלושה קשה להתכונן על מסה של חומר.
יש נסיעות הלוך ושוב מב"ש לראשון כל שבוע (נקודה מרגיזה בפני עצמה, למה פשוט לא בונים מתקן שישגר אותי ממקום למקום?).
אני מעשן יותר מדי, שותה יותר מדי, מבלה פחות מדי, וגם לחוץ יותר מדי, כי מה לעשות, תמיד יש משהו שיטריד את מנוחתי..
העניין הוא, שבלתי אפשרי לצאת ממעגל הקסמים הזה, עד שהסמסטר ייגמר, תקופת המבחנים תיגמר, ויהיו לי לא פחות מ-12 ימי חופש!! כן כן!! שבהם, ככה אני לפחות מקווה, לא יהיו לי דאגות, לא מועדי ב' (טפו טפו אין לי כוח להתעסק איתם), לא מד"א, ואהיה שמח וטוב לבב.
אבל עד אז המלאכה מרובה והזמן לא מי יודע מה קצר.

סתם התחשק לי לפרוק אחרי עוד משמרת במד"א, שלמזלי הרב הסתיימה בשעה הייעודה (זה באמת מייאש לקבל מקרה 20 דקות לפני הסוף..)

נערך לאחרונה ע"י נור בתאריך 13-12-2007 בשעה 23:16. סיבה: מצאתי לנכון לתקן כמה דברים ועכשיו ההודעה נראית בעיניי קצת יותר משעשעת
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:31

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר