לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-12-2007, 11:31
  Amt. Amt. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.11.07
מעבר ליחידה יותר "קרבית" בחיל הים

שלום לכולם...
אני לפני גיוס(6.1)ומיועד לסטילים\דבורים לאחר שעברתי גיבוש.
לפני הגיבוש כמעטכמו כל נער התלהבתי והייתי מורעל והכל..עברתי גיבוש של שלד"ג אבל ויתרתי על זה מסיבות כאלה ואחרות.וכאמור,עברתי את הגיבוש של סטיל"ים\דבורים.שמחתי מאוד עקב המעבר,ובניתי מראש על אחת מיחידות הצלילה.הבנתי לאחרונה שהסיכוי להגיע אליהן אפסי והתבאסתי מזה חבל על הזמן..
בכל אופן,הבטחתי לעצמי שאני אעשה הכל בכל מקרה כדי להגיע לאחת מהיחידות האלה,ואם לא,אז חובלים, או לבקש גיבוש לשייטת13.
עד עכשיו לא מתקדם לי העניין לשום מקום,זאת משו שבביתן חיל הים לא שמים על מה שאני שואל או מבקש כמובן...אז...אין למי לפנות או עם מי לדבר.
השאלה שלי היא כזאת:
מה אני יכול לעשות כרגע,לפני הגיבוש כדי לקבל משהו יותר רציני מהתפקיד שקיבלתי,ובאמת שאני מוכן להכל.בין אם זה יום סיירות או גיבוש נוסף ועד לדחיית\הקדמת גיוס וכו'.
עם מי אני יכול לדבר?(יש לי תחקיר בטחוני ב17 לחודש וחשבתי לתפוס את מפקדת ביתן חיל הים לשיחה,אולי היא תוכל לעזור לי במבוקשי..)כמובן חוץ מביתן חיל הים?
איך אני יכול אולי לא להבטיח,אבל לקרב את עצמי למהלך כזה של התנדבות מלאה ולא חצי התנדבות כמו השירות בסטילים\דבורים?
אם אין לי הרבה מה לעשות,או בכלל אין לי,מה אני יכול לעשות אחרי הגיוס?
כטירון\מישהו שעוד לא התחיל טירונות?הבנתי במתעלמים לחלוטין מטופס 55...למרות שזה בנוגע להתנדבות ולא בריחה מאחריות\קרבי.
בתודה מראש,עמית המבואס.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-12-2007, 20:01
  jonatanst jonatanst אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.05
בתור אחד שהיה באותו מצב
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ZiZi שמתחילה ב "לאו דווקא ים גבוה. אני מדבר..."

גם אני עשיתי את ה"טעות"..וויתרתי על ללכת לאחת הסיירות כדי ללכת ליחידת צלילה בחיל הים..

סיימתי את הגיבוש, שהוא ברובו פרוטקציות ולא עברתי..
סירבתי להתפנות בבקום, והיה לי אנטי לדבורים ובעיקר לסטילים.

היום אחרי כמה חודשים טובים בפלגה 916 באשדוד, אני יכול להגיד לך שזה לא "גדודים"..
אז כן..טוחנים והיציאות לא משהו..השירות הוא לחוץ, קשה , מעייף, שוחק ואפשר להגיד עוד כל כך הרבה דברים..אבל יש אקשן, והרבה עבודה.

לסטילים אל תלך..אבל אם אתה רוצה משהו אחר, ואתה מאמין בעצמך-תעשה את זה לפני הגיוס.

מבפנים קשה לצאת.. מבחוץ לא חייבים להיכנס. אחרי הגיוס וההגעה לפלגות, אין יציאה..גם לא לגיבוש של 13, מטכל ..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:57

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר