לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-12-2007, 22:43
צלמית המשתמש של אביצ
  אביצ אביצ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.04.06
שלח הודעה דרך ICQ אל אביצ
תאוות...

ווואו, כמה זמן שלא כתבתי פה (בתור כותב ולא בתור מגיב...). האמת היא שאני ממש אוהב את הפורום הזה, אבל לא יוצא לי הרבה להכנס למחשב, כך שקורה שאני הרבה זמן בכלל לא נכנס, אבל כשאני נמצא פה אני רואה כמה אנשים כותבים ושיש כאלו שכותבים באמת יפה ובאמת עם כשרון...

ועכשיו גם אני כותב, יותר נכון אני מביא פה משהו שכתבתי לפני כמעט שנתיים...למרות שבמידה מסוייימת, עדיין יש בו שייכות מסויימת גם להווה...

אני משתוקק לגעת בך,
להתקרב אליך,
להרגיש אותך,
לשקוע בתאוות החומריות,
להתעלם מהעבירות החמורות!
ליפול ישר אל תוך ידיך,
להתפנק כך, בין זרועותיך.
מהופנט אני מביט עליך,
נוגע-לא נוגע בעיניך.
אך - מה אתה חושב עליי?
התשקע בין זרועותיי?!
או שמא יְשַלְחוּ אותי ידיך -
"אני אראה לך מה אני חושב עליך!!"
לא, אינך מבין, איני רוצה לפגוע,
רק..קיוויתי..שתסכים לשמוע...
אני אותך אוהב, מכל הלב,
אל תיפגע! אל תיעלב!
רק תשמע מה שאני אומר,
בסך הכל רציתי לי - חבר.

לא יאומן, גם עכשיו, תוך כדי כתיבת השיר, הוא מעורר בי רגשות חבויים, אולי צריך לומר, רגשות שלא יצאו אל הפועל...

חזרה לפורום
ישן 15-12-2007, 21:04
צלמית המשתמש של אביצ
  אביצ אביצ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.04.06
שלח הודעה דרך ICQ אל אביצ
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי persephone שמתחילה ב "[i][b]שיר באמת נפלא, המון..."

תודה רבה דניאל...

אכן, אפשר לומר שקלעת למטרה...

זה שיר, שלפעמים מתחשק לי לקרוע אותו(עכשיו זה כבר אבוד...) ולפעמים מתחשק לי לממש אותו...

הלוואי והייתי יכול לכתוב את כל מה שאני מרגיש, תוך כדי שאני קורא את השיר הזה, פשוט מטורף...אכן יש פה משהו שקשור למיניות, אבל דווקא לא על התחושות האלה אני מדבר...אלא על התחושה שלי, יותר נכון על הרצון העז שלי לאהוב מישהו, כמו שמדגישה השורה האחרונה...יש לי עוד שיר, אולי אני אכניס אותו גם כן, שמדבר על חברות...זה משהו שמשום מה נכנס בי מאוד חזק, אבל מה אני אתחיל עכשיו להכניס אתכם לצרות שלי...עזבו אתכם, החיים יפים!!

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:34

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר