לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-01-2008, 22:30
צלמית המשתמש של Gilgamesh
  Gilgamesh Gilgamesh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי המממ שמתחילה ב "להיפך"

אני מאוד מקווה, שרמת חובב באמת תאמץ תקנים חדשים, ואלו גם יאכפו על ידי הממשלה (אשרי המאמין, שהממשלה תאכוף חוק כלשהו).

השיקול המרכזי לתקוע את עיר הבה"דים בבאר שבע, ולא במקום נידח יותר, זה תחבורה. לבאר שבע וגם לרמת חובב, יש היום רכבת. לערד, לא. כמו כן, מלבד עיר הבה"דים, יוקמו בסיסים נוספים ושטחי אימונים חדשים במקומות אחרים בנגב. כבר סופר רבות על ההרחבה של בסיס נבטים, למשל.

לא צריך שחיילים יגורו בירוחם כדי לחזק את ירוחם. מספיק שתוצרת ירוחמית תמכר לשוק גדול יותר בבאר שבע.

לעזאזל התיקינות הפוליטית, גם את אזור באר שבע חייבים לחזק. האיום הבדואי הוא איום קיומי עבור כל מי שמסרב לאטום עצמו בבועה של שקר עצמי, ובאר שבע במצור.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-01-2008, 09:03

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "[QUOTE=Gilgamesh] לעזאזל..."

א. בדמורקטיה אמיתית, רק אני קובע מה מותר לי לומר, אני ולא אתה.
ב. האיום הבדואי הוא איום אמיתי. אני תושב הדרום המון שנים, וגם תושבי הצפון יכולים לספר לך את אותם הסיפורים בדיוק. אז מבזק חדשות בשבילך: יש חיים מחוץ לבועה.
יש מזרחנים בפרש, הם יכולים להמשיך לחזק אותי. ולכן כל דיון בנושא ייהוד הנגב והצפון אינו פוליטי אלא בטחוני.
ג. ייהוד שטחים, היא גם ציונות וגם בטחון טהור. אם יש לך בעיה עם זה, אז צריכה להיות לך בעיה יסודית עצם המדינה.

אני לא אפתור לך את הבעיה הזו בפורום הזה. אם זה ממש בוער לך, אז אסביר לך דברים בפירוט וכהווייתם בפרטי.

ישן 04-01-2008, 11:51
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Gilgamesh שמתחילה ב "א. בדמורקטיה אמיתית, רק אני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Gilgamesh
א. בדמורקטיה אמיתית, רק אני קובע מה מותר לי לומר, אני ולא אתה.

לא, לא ושוב פעם לא. בדמוקרטיה הרשות המחוקקת קובעת את גבולות חופש הביטוי ע"פ העקרונות של טובת הכלל, הגנה על מיעוטים ו"דמוקרטיה לוחמת" (באם יש בכך צורך). אם רק אתה קובע מה מותר לך זו לא דמוקרטיה, זו אנרכיה.

ציטוט:
ג. ייהוד שטחים, היא גם ציונות וגם בטחון טהור. אם יש לך בעיה עם זה, אז צריכה להיות לך בעיה יסודית עצם המדינה.

תקרא את "אלטנוילנד" שוב - דוגמא אחר דוגמא, מהדמות "ראשיד ביי" ועד לביקור בכפרים הערביים, הרצל דיבר על שילוב של המתיישבים באוכלוסיה המקומית והקמת חברה משותפת.

ב"מדינת היהודים" בפרק "אגודת היהודים ומדינת היהודים" הרצל כותב במפורש "כל אדם חופשי ובלתי מוגבל יהיה באמונתו או בכפירתו כמו בלאומיותו. ואם יקרה שישבו בינינו גם בני אמונה אחרת, בני לאום אחר, נעניק להם הגנה מכובדת ושיוויון זכויות חוקי. כי למדנו את הסובלנות באירופה." (הדגשים שלי).

אז לפני שאתה טוען שהציונות כוללת אחידות אתנית (שלא לומר טיהור אתני), כדאי שתבדוק שוב את העובדות.
וד"א - אם אתה תומך ב"ייהוד שטחים" אתה יכול להיות הרבה דברים, ציוני אתה לא. נכון שהיו ציונים רביזיוניסטים שדגלו בשניהם (בציונות בצורה חלקית), אבל זה שאתה גבוה ורזה לא אומר שגבוה משמעותו רזה.

נערך לאחרונה ע"י cre666 בתאריך 04-01-2008 בשעה 11:54.
ישן 04-01-2008, 14:18

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי cre666 שמתחילה ב "[QUOTE=Gilgamesh] א...."

אני לא אנהל איתך וויכוח פוליטי.

אני ציוני, רוויזיוניסט שמקבל מיעוטים לאומיים בתנאי שהם מקבלים את זכויותי ומכירים בחוקיי.
אני איש ז'בוטינסקי דור שלישי, ואני יודע דבר או שניים על רויזיוניסטים. ברור גם שאת אלטנויילנד והביקורת על אלטנויילנד, כנראה לא הבנת עד הסוף. אלטנויילנד מציעה להקים מחדש את בית המקדש בירושליים. אז מה? אתה נצמד רק מה שנוח לך?

לפיכך אני אומר לך שהעובודות שלך מוטעות ואתה פשוט עושה סלט חצאי אמיתות. אם אתה רוצה לפתח את זה אז בבקשה, בפרטי או שתפתח אשכול בפורום פוליטי.

נערך לאחרונה ע"י Gilgamesh בתאריך 04-01-2008 בשעה 14:26.
ישן 04-01-2008, 15:46
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Gilgamesh שמתחילה ב "אני לא אנהל איתך וויכוח..."

ציטוט:
אני לא אנהל איתך וויכוח פוליטי.

אני ציוני, רוויזיוניסט שמקבל מיעוטים לאומיים בתנאי שהם מקבלים את זכויותי ומכירים בחוקיי.
אני איש ז'בוטינסקי דור שלישי, ואני יודע דבר או שניים על רויזיוניסטים. ברור גם שאת אלטנויילנד והביקורת על אלטנויילנד, כנראה לא הבנת עד הסוף. אלטנויילנד מציעה להקים מחדש את בית המקדש בירושליים. אז מה? אתה נצמד רק מה שנוח לך?

לפיכך אני אומר לך שהעובודות שלך מוטעות ואתה פשוט עושה סלט חצאי אמיתות. אם אתה רוצה לפתח את זה אז בבקשה, בפרטי או שתפתח אשכול בפורום פוליטי.

האיום של בעל דעות קדומות כמוך שזורק לאוויר הערות גזעניות והכללות שדומות לקאובוי שמדבר על אינדיאנים במערבון משנות ה50, מפחיד אותי הרבה יותר מבדואים...את סיפורי הבועה אתה יכול למכור למישהו אחר...אני גר או עובד בנגב במשך כל חיי הבוגרים. מכיר את הבעיות, רק שהפיתרון והאידיולוגיה הלאומנית שלך אין פיתרון והינם בושה לחזון מדינת ישראל.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:24

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר