לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-01-2008, 16:32
  DanielS13 DanielS13 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.05.07
שפעת ויום סיירות

היום סיירות שלי היה אמור להיות ב-3.1, ונדחה ל-13.1
עם המזל שלי, חליתי היום בשפעת, חום 39 והיד עוד נטויה, והיום סיירות בעוד פחות משלושה ימים...
בימים כתיקונם הייתי מגיע לשם ומבקש לדחות ליום אחר, אך הבעיה היא שזה היום סיירות האחרון של ינואר.
אז השאלות שלי הן כאלו:
1. במידה ואני לא כשיר להשתתף ביום סיירות, האם הוא יתבטל לי לחלוטין או שהוא ידחה ליולי (ויגרור איתו דחיית גיוס למרץ)?
2. במידה והוא ידחה ליולי והגיוס שלי ידחה למרץ, באפשרותי לחתום ויתור ולחזור לתאריך הגיוס המקורי שלי?
2. האם אני חייב להגיע פיזית לשם על מנת להודיע על המחלה? ובמידה וכן להגיע בשעה שנקבעה לי?
3. יכול להיות שיבדקו אותי ויגידו שאני כשיר בכל זאת להשתתף למרות שאני מרגיש לא טוב?

תודה מראש!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-01-2008, 16:43
  avirano avirano אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DanielS13 שמתחילה ב "שפעת ויום סיירות"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי DanielS13
היום סיירות שלי היה אמור להיות ב-3.1, ונדחה ל-13.1
עם המזל שלי, חליתי היום בשפעת, חום 39 והיד עוד נטויה, והיום סיירות בעוד פחות משלושה ימים...
בימים כתיקונם הייתי מגיע לשם ומבקש לדחות ליום אחר, אך הבעיה היא שזה היום סיירות האחרון של ינואר.
אז השאלות שלי הן כאלו:
1. במידה ואני לא כשיר להשתתף ביום סיירות, האם הוא יתבטל לי לחלוטין או שהוא ידחה ליולי (ויגרור איתו דחיית גיוס למרץ)?
2. במידה והוא ידחה ליולי והגיוס שלי ידחה למרץ, באפשרותי לחתום ויתור ולחזור לתאריך הגיוס המקורי שלי?
2. האם אני חייב להגיע פיזית לשם על מנת להודיע על המחלה? ובמידה וכן להגיע בשעה שנקבעה לי?
3. יכול להיות שיבדקו אותי ויגידו שאני כשיר בכל זאת להשתתף למרות שאני מרגיש לא טוב?

תודה מראש!

1. הוא לא יתבטל אלא ידחה ליולי.
2. אני לא בטוח שהגיוס יהיה במרץ אלא בנובמבר אבל בכל מקרה יתנו לך טופס שיחרור רפואי וכדי לקבל יום סיירות ביולי תצטרך לשלוח את הטופס הנ"ל בפקס ורק אז תקבל זימון. לא תשלח = לא תקבל.
3. לא לוקחים סיכונים בדרך כלל ובשאלון הרפואי שאתה ממלא שם כתוב אם חלית בשפעת בשבוע האחרון.. את חבר שלי שלחו הביתה בגלל שפעת אני מאמין שזה גם מה שיעשו לך
ישן 10-01-2008, 17:28
  avirano avirano אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי DanielS13 שמתחילה ב "אוקיי תודה רבה לכם. עוד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי DanielS13
אוקיי תודה רבה לכם.

עוד שאלות,
מביאים לי את הטופס הרפואי הזה לפני שמתחיל הכל? כשכולם עוד מתאספים או שזה אחרי שמתחילים?
אני צריך להביא עוד משהו חוץ מת.ז. ואת הזימון החדש?
אין סיבה שאני אבוא עם חולצה לבנה ומכנסיים קצרות נכון?

אתה תגיע לשם תלך להירשם בביתן לבן כזה עם גג כחול ומשם אתה מחכה בתור לבדיקות הרפואיות.. ליד התור יש שולחן שבו יש את הטופס הרפואי ושם אתה ממלא אותו ואחר כך הולך לרופא והוא קובע כשיר/לא כשיר.
אל תשכח להביא ת.ז את הזימון עצמו ואת הטופס הרפואי שקיבלת עם הזימון עצמו.
ואין סיבה שתבוא עם חולצה לבנה ומכנסיים קצרות כי אתה תשוחרר אחרי הבדיקות הרפואיות.

בהצלחה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:20

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר