לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-01-2008, 18:06
צלמית המשתמש של Kittygirl112
  משתמשת נקבה Kittygirl112 Kittygirl112 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.11.07
מבולבל מבחנים לפרוייקט גאמא ומיונים למינהם

נתחיל מזה שאני בי"ב והגיוס שלי 10.08..יש זמן.

היום הייתי במבחנים בבית השיריון לפרוייקט גאמא (שלמעשה היו אמורים להיות לי ב20.11 והם החליטו לדחות לי..)

כשהגענו והתחלנו את המבחנים בישרו לנו שכל המבחן של תכנות-השאלות הפתוחות ירד ולא נעשה אותו בכלל (גם לא בפעם נוספת..).
(וגם נמסר שזהו יום המבחנים האחרון לגאמא לשנתון זה..או הכוונה לאלה שמתגייסים ב08..אז אי אפשר לבוא במועד אחר)

בקיצור,מרבית הידע שלי הוא בתכנות ודיי בניתי על השאלון הספציפי הזה...בלי השאלון הזה ענינו
רק על האמריקאים שבהם התכנות הוא C/C# וכו' (אני- וכפי שהבנתי/שמעתי עוד כמה שם לא יודעים בכלל C ולמדנו פסקל..ככה שהמבחן הפתוח היה אמור לתת כמה נקודות זכות..ויצאנו דיי מופסדים)

בכל מקרה,ממש התבאסתי מזה...כי מלכתחילה גאמא בעצמם דחו לי את המיונים
ואם היו מתקיימים לי במועד שנקבע היה לי גם תכנות..

יצאתי מן המבחנים בהרגשה לא משהו (עניתי על אסמבלי שבזה אני בסדר,רשתות ווינדוס...וגם הם לא במידה מספקת לטעמי..לא היה לי שום מושג ביתר השאלונים כי אני לא יודעת C/#/.NET/JAVA)

ועוד כמה שאלות חופרות אני כבר מבולבלת

1*עשיתי מבחנים לאפשרות השנייה שלי במנילה (הראשונה הייתה תכניתנית ממרם וקיבלתי זימון רק למצקוע השני שדיגתי) מאמנת סימולטור טיסה (חה"א) לפני שבועיים בערך..עד אתמול חשבתי שגאמא מצאו אותי כלא מתאימה יותר
כי מחקו לי את השורה באתר חמ"ן אז הנחתי שבגלל זה קיבלתי מיונים...כאני לא מתאימה יותר לגאמא..אבל מסתבר שלא..
מעכשיו זה חזר לחסום את מאמנת הסימולטור ואת המשך המיונים שם?

2*אם אני לא עוברת את המבחנים בגאמא אז יחזרו אלי מחיל האוויר לגבי הסימולטור?

3*במידה וגאמא לא רלוונטי ואני מעוניינת להבחן לממרם (המדורג כמקצוע מועדף במנילה וכאפשרות ראשונה) אני יכולה אם קיבלתי מיון לאפשרות שנייה?
יכול להיות גם שקיבלתי מיון למקצוע השני כי גאמא חסם את ממרם ואת המ.סימולטור לא?
ואמממ טוב שאלה אחרונה-> אני רוצה זימון לממרם..להתחיל להפציץ את חיל תקשוב בפקסים וכדומה?

טוב מצטערת שחפרתי..
כל תשובה ממש ממש תעזור לי..

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://f.nanafiles.co.il/upload/Xternal/IsraBlog/25/74/06/67425/lists/24512872.png]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-01-2008, 18:47
  DCD DCD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Kittygirl112 שמתחילה ב "מבחנים לפרוייקט גאמא ומיונים למינהם"

באמת יצאנו די מופסדים פה ... בעיקר בגלל שהגישה למסלול תיכנות נסגרה ורצו למיין אותנו למסלולים אחרים (כשמסלול תכנות הכי עדיף)

לגבי שאלה 2:
ציטוט:
אם אני לא עוברת את המבחנים בגאמא אז יחזרו אלי מחיל האוויר לגבי הסימולטור?

אם לא תעברי את המבחנים בגאמא אז פשוט לא יחסמו אותך וזה כאילו לא נבחנת אצל גאמא.

לגבי שאלה 3:
ציטוט:
במידה וגאמא לא רלוונטי ואני מעוניינת להבחן לממרם (המדורג כמקצוע מועדף במנילה וכאפשרות ראשונה) אני יכולה אם קיבלתי מיון לאפשרות שנייה?

אם קיבלת מיון לאיפה...?
לממרם תמיד אפשר להיבחן, כל עוד לא נבחנת כבר לפני

ציטוט:
יכול להיות גם שקיבלתי מיון למקצוע השני כי גאמא חסם את ממרם ואת המ.סימולטור לא?

הם אמרו שם שגאמא חוסם את המלש"בים רק בתחילת אפריל או פברואר (כבר שכחתי) מהמסלולים הלא-התנדבותיים. אז יש זמן עד שיחסמו אותך...אם יחסמו (תלוי אם את מתאימה לפי המבחנים שלהם)

ציטוט:
ואמממ טוב שאלה אחרונה-> אני רוצה זימון לממרם..להתחיל להפציץ את חיל תקשוב בפקסים וכדומה?

אני בשביל לקבל זימון לממרם שלחתי להם מכתב + המלצות ממורים + תוצאות הבגרויות
את המכתב שלחתי למדור איתור, קד"צ (קדם צבאי)
תתקשרי לאיתור קדם צבאי כדי לדעת לאן שולחים את המכתב (ותספרי להם שאת רוצה להתקבל לממרם): 03-7386666

בהצלחה

נערך לאחרונה ע"י DCD בתאריך 09-01-2008 בשעה 18:49.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:30

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר