לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-01-2008, 23:16
  HOPforISRAEL HOPforISRAEL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.08
סרט הסרט שלעולם לא תראו: "הפנאט האחרון"

כתבה מחדשות ערוץ 2
הסרט שלעולם לא תראו: "הפנאט האחרון"
צופי הקולנוע יופתעו לראות בקרוב טריילר חדש לסרט שלא קיים. זוהי דרכו של ח"כ בני אילון לשווק את היוזמה שלו לביטול הרשות הפלסטינית. 80 אלף דולר הושקעו בסרטון ומשתתפים בו 25 ניצבים פלסטינים
עמית סגל חדשות ערוץ 2 המהדורה המרכזית 20:00 | 03.01.08

השקיעו שם ביוזמה הישראלית, הפיקו קליפ ב80 אלף דולר כדי להפיץ את הרעיון שלהם.
קטע נחמד שמוזכר בכתבה זה שהשחקנים הם פלסטינים אמיתיים.
זה בעצם כל הגדולה של הרעיון שלהם: אם ניתן לפלסטינים תקווה ואופק חדש לא תהיה להם סיבה להמשיך את הטרור ופנאטיות נגדנו..
לנוחותכם, הנה הסירטון המלא שמצאתי ביוטיוב:

אני מקווה שמתישהו יצא לנו לראות לא רק סרט כזה שבו הערבים נוטשים את הפנאטיות והטרור אלא מציאות

נערך לאחרונה ע"י HOPforISRAEL בתאריך 03-01-2008 בשעה 23:20.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-01-2008, 00:26
  HOPforISRAEL HOPforISRAEL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.08
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "התקווה שלהם היא מדינה פלסטינית בכל שטחי החלוקה."

קרא היטב את הרעיונות החדשים שמציעה היוזמה הישראלית

אין ולא תהיה מדינה פלסטינית.
לא הייתה לפני 48, לא עד 67 ולא אחרי 67.
לערבים היו הזדמנויות להקים מדינה כזו.
הם בחרו לנהוג אחרת ולהמשיך לפגע בנו.
הסכמי אוסלו איפשרו לפלסטינים להתחיל להקים מדינה שכזו. הם קיבלו כח ומשאים יותר משהיו בידיהם אי פעם. במקום להפנות אותם להתעצמות ובניה הם פנו להרס, לחימה וטרור.
ה"פלסטינים" לא מסוגלים להתארגן ולשלוט על עיר בטח לא על מדינה.
כרגע מה שממשיך להגביל אותם אלו הפליטים שתקועים במחנות פליטים בלי שום סיכוי. היוזמה הישראלית מציעה לאנשים הללו עתיד. באף תוןכנית עד היום לא ננקט שום צעד ריאלי לטובת האנשים הללו.
אחרי שהפליטים ישוקמו ולשאר התושבים יהיו חיים טובים יותר וזכויות ניתן יהיה להמשיך לחיות כאן ולקוות שהחזון של "הפנאט האחרון" יתגשם - שלום שלווה וסוף להרג.

ראה גם כאן:
ישן 09-01-2008, 08:15
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
אז מה אתה מציע? כניעה?
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "התקווה שלהם היא מדינה פלסטינית בכל שטחי החלוקה."

אם התקווה שלהם היא להקים מדינה בגבולות החלוקה (אתה בטוח שאתה מחובר למציאות? התקווה שלהם היא להקים מדינה ערבית בכל ארץ ישראל המערבית), אז יש לשלול מהם את התקווה שאי פעם יקימו מדינה, גם לא בשטח המוניציפלי של יריחו.
אם היינו הולכים לפי עקרונותיו של ז'בוטינסקי ("קיר הברזל"), היתה לנו היום מדינה בטוחה, על כל ארץ ישראל המערבית, החיה בשלום עם שכנותיה.
כל זמן שנפגין חולשה, ברדיפתנו המטורפת והחולנית אחר "שלום" ו"דו קיום", נמשיך למשוך אש.

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 09-01-2008, 09:25
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
לערבים יש כבר ארץ, ושמה ערב (הסעודית)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי HOPforISRAEL שמתחילה ב "הסרט שלעולם לא תראו: "הפנאט האחרון""

יש להם עוד עשרות מדינות. לא חסרות להם מדינות.

המיוחד של הפלשטינים והשוני שלהם מכל שאר הערבים הוא הרבה פחות מהיהודים הגרוזינים/מורוקאים.פולנים.רוסיים. למרות השוני הם מעולם לא דרשו מדינות נפרדות עבור כל קבוצה. כדאי גם להדגיש שליהודים מארצות השונות הייתה גם שפה שונה.

הערבים דרשו מדינה עבור הפלשטינים אך ורק עם מטרה אחת: בכדי שליהודים לא תהיה מדינה, הבנתם את זה, או לא?

ההתפכחות בין הערבים תבוא, רק כשהם יבינו את עצמם וגם יבינו שזו לא דרך נכונה.

לפני זמן יצא לי להתיידד עם ערבי: הוא ראה שאני יהודי דתי, גם הוא התחיל לדבר קצת על הדת, אחר כך הוא אמר לי שהוא נגד כל מה שקורה בין היהודים לערבים: צריכים להתפשר, אחד נותן קצת והשני מוותר קצת. אני למרות שהייתי בידידות איתו, עניתי לו: בכדי לעשות שלום צריכים להרחיב את האופקים: כולם מתרכזים אך ורק על ארץ קטנטנה, אם היו מתרכזים על כל המרחב שיש בין לוב לעיראק, היו רואים שלא חסר שטח כלל וכלל. הערבי הבין מייד למה התכוונתי, השתתק ולא דיבר יותר על נושאים פוליטיים, אבל למרות זה נשאר בידידות איתי. אני לא יודע מה נשאר לו בלב, אבל אם אנחנו לא אומרים את העמדה שלנו, איך זה יעבור אי פעם ללבם של הערבים.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 09-01-2008 בשעה 09:28.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:03

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר