לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-01-2008, 07:34
  משתמש זכר אלי זכרון יעקב אלי זכרון יעקב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.02
ההשוואה לא נעשתה ע"י ...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי The_Merlin שמתחילה ב "השוואת ישראלים לגרמנים?"

אלא ע"י "ההנחיה מלמעלה".
האם תדע כי השוטרים הורידו את תג השמות שלהם כדי שלא ילתוננו עליהם ?
האם ידעת כי זאת הייתה ההנחיה מלמעלה?

האם ידעת כי גילוי שמו של השוטר היה מצריך צילומים מיוחדים ועדויות כדי לדעת מה שמו ?
הרי הכי קל לחפש את המטבע מתחת לפנס ולא להתמקד בבעיה והבעיה היא הכאת יהודית עד זוב דם בגין היותם יהודים ע"י יהודים.

על הריסת הבתים של עמונה - כל יום בונים הבדוואים בנגב פי 2 בתים ואף לא אחד הורס כלום שם .
מדינת פלסטין ה 3 נבנת שם ,אל דאגה בקרוב הם יהיו קרובים מאוד מאוד לאשקלון אוליי אז תהיה בכם התבונה.

לסיכום :
השוטר יכול היה לספר מה שהוא רוצה ( והוא עשה כך ) אבל לאחר שהביאו עדויות מצולמות ותעדו את ההכאות והדם על המתנחלים רק אז "ניאות" לספר שזה לא הוא ...הוא בכלל בא לקנות שם פלאפל ועל הדרך פשוט נתנו לו פקודה לקרוע להם את הצורה .

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://leopard.50megs.com/SIGN.gif]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-01-2008, 17:19
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי The_Merlin שמתחילה ב "השוואת ישראלים לגרמנים?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי The_Merlin
באיזו זכות אתה מבצע השוואה כזו,מלבה כאן שנאה ומטפטף ארס ללא הרף?

לא גרמנים אלא נאצים.לא כל גרמנים היו נאצים והיו מספיק נאצים סלאביים.
ובקשר להשוואה:הייתי משווה את השוטרים האלימים ליודנראט,אם כבר.באיזו זכות?בזכות זה,שיודנראט היו עושים דבר דומה,במימדים קטנים יותר,לאחיהם היהודים,ע"י לחץ מלמעלה-נאצים.
השוטרים האלה,לפי הכתבה,מילאו תפקידם מתוך הוראה מלמעלה-ישראלים יהודים,שמדיניותם נוגדת למחשבה יהודית,כלומר מתנגדי יהודים.יש גם יהודים אנטישמיים,אגב.
השוואה יכולה להיות מוגזמת ואין טעם לפחד מזה.צריך לפחד ממלחמת אחים שיכולה להיתפרץ כאן בשלב מסויים.

ישן 11-01-2008, 18:53
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "אתה משווה בין אותם יהודים קלגסים בשחור, שהרביצו למתנחלים, לנאצים?"

הרי רשמתי:"הייתי משווה את השוטרים האלימים ליודנראט,אם כבר." יודנראט עשו את עבודתם לא מתוך שנאה לאחיהם היהודים(טוב,יש גם כאלה,אבל זהו מיעוט-היו כאלה שהעדיפו להיתאבד) אלא בעקבות הוראה מלמעלה שחוסר המילוי שלה יכל להיגמר בהרג.
מה קרה אצלנו?-נתנו פקודה והשוטרים האלה מילאו אותה.דרך אגב,אם הם לא היו מבצעים אותה(כלומר מסרבים פקודה),ספק אם היו הורגים אותם.לא כך?כך.
אם אותם שוטרים היו עושים ניקוי אתני של ישוב ערבי,הם היו נקראים נאצים,עושי רצח עם וכדומה,אך כשהם עושים את זה לבני עמם,כבר אי אפשר להגיד עליהם מילה רעה??קצת דו פרצופי,לא?
האשמה היא לא כל כך עליהם אלא יותר על פוליטיקאים אך המבצעים אשמים גם,ללא ספק.

ישן 12-01-2008, 05:22
צלמית המשתמש של The_Merlin
  משתמש זכר The_Merlin The_Merlin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.02
Follow me...
אפשר להגיד עליהם כל דבר רע
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי student1 שמתחילה ב "הרי רשמתי:"הייתי משווה את..."

שרוצים. כל עוד לא משתמשים בשואה ומונחים ממנה בתור אמצעי להשוואה ודימוי.
מי שהשתתף בפינוי עמונה או כל יישוב אחר על פי הוראות הממשלה החוקית של מדינת ישראל ופעל שלא כדין ושלא כחוק - צריך להיות מועמד לדין.
מי שהתנגד להוראות הממשלה בדרך שאינה חוקית וותקף את השוטרים/חיילים - צריך לעמוד לדין.
ערבים, יהודים, צ'רקסים, דרוזים - אין אף אחד שהוא מעל החוק.
מי שהתפרעו - שילמו. (פקיעין...?).
מי שפעל בשטח וביצע את עבודתו ללא שיקול דעת ותוך שימוש בכוח לא סביר - ראוי לכל גינוי לגיטימי ולעונש בלי ושם קשר לזהותם האתנית, הדתית או הרעיונית של האזרחים המעורבים.
אבל שימוש בשואה ומונחים ממנה, שימוש בהגדרות תפקיד של הנאצים להשוואה ולכינוי עבור יהודי וישראלי כלשהו זה קו אדום שרק מי שחותר תחת אשיות המדינה במסווה של פטריוטיות ומחפש מלחמת אחים - מוכן לעבור.
אני מקווה שהעניין יפתר כשתעבור החקיקה שלהלן:

הצעת חוק איסור השימוש בסמלים וכינויים נאצים, התשס"ז-2007

הגדרות

1.

בחוק זה-

"נאצי"- לרבות כל כינוי שיש לו צליל דומה, או משמעות דומה ומשתמשים בו בגלל היותו דומה, בצליל או במשמעות, למלה נאציזם;

"סמל בשואה"- לבוש פסים נוסח לבוש אסירי מחנות הריכוז, טלאי צהוב בצורת מגן דוד או בכל צורה אחרת שהגרמנים חייבו את היהודים לשאת אותו;

"סמל נאצי"- ציור, צילום, שרטוט, פיסול וכיוצא בזה של צלב הקרס או של כל דבר אחר המצביע על זיקה לנאציזם;

איסור שימוש בסמל נאצי

2.

השימוש בסמלים נאצים שלא במסגרתו למטרת, לימוד, תיעוד, עבודה מדעית, דיווח היסטורי , העברת מידע אמיתי על הנאציזם, או למטרת מחאה כנגד תופעות גזעניות -אסור.

איסור שימוש בכינוי נאצי

3.

כינוי בין בעל-פה, בכתב או בדרך אחרת של אדם, קבוצת בני-אדם, תאגיד, מוסד או גוף כלשהו שלא במסגרת או למטרת לימוד, תיעוד, עבודה מדעית, דיווח היסטורי או העברת מידע אמיתי על הנאציזם-אסור.

איסור פגיעה ועלבון

4.

פגיעה והעלבה של אדם על ידי הבעת משאלה, תקווה או ציפייה להגשמת המטרות של הנאצים, או הבעת צער או מחאה על שלא הוגשמו במלואן-אסורה.

איסור פגיעה בסמלים הקשורים בשואה

5.

לא יעשה אדם בסמל השואה שימוש כלשהו שאינו הולם את זכר השואה.

הגנה

6.

תהה זו הגנה טובה למי שעושה את האמור בסעיף 3, אם הוכיח שדבריו היו נכונים.

עונשים

7.

דינו של העובר על חוק זה-שלוש שנות מאסר.

תיקון חוק סדר הדין הפלילי

8.

בתוספת השניה לחוק סדר הדין הפלילי (נוסח משולב) התשמ"ב-1982[1] אחרי פסקה 13 יבוא:

"(14) עבירה על הוראות חוק איסור השימוש בסמלים ובכינויים נאצים, התשס"ז-2007"

עוולה אזרחית

9.

הפרת הוראותיו של חוק זה תהה עוולה אזרחית ויחולו עליה הוראות פקודות הנזיקין (נוסח חדש)[2].

ביצוע ותקנות

10.

שר המשפטים ממונה על ביצוע חוק זה והוא רשאי להתקין תקנות לביצועו.

דברי הסבר

חוק הסמל והדגל, התש"ט-1949, מגן אך ורק על הסמלים והדגלים של המדינה. מלבד זאת יש חוקים להגנת זכויות יוצרים ופטנטים. עם זאת, אין הגבלה על השימוש בסמלי השואה וכל אדם יכול להשתמש בהם כראות עיניו. כמו כן, במדינת ישראל אין כל איסור על השימוש בצלב הקרס לכל מטרה שהיא.

לצערי, תופעת השימוש בסמלים ובכינויים נאציים הולכת וגוברת בשנים האחרונות. הקלות הבלתי נסבלת בה נעשה שימוש יום יומי במושגים אלה כחלק מהשיח הציבורי והפוליטי, תוך זלזול מופגן ברגשות ניצולי השואה וצאצאיהם- ראוי לכל גינוי. במציאות בה אנו חיים יש חשיבות לעיגון האיסורים על השימוש בסמלים מתקופת השואה והנאציזם בחקיקה, על מנת למנוע את התפשטות התופעה.

הצעות חוק דומות הוגשו בכנסת ה-11 על ידי חה"כ אבנר חי-שאקי ובכנסת ה-14 ע"י חה"כ נעמי חזן ומספרה פ/288. הצעה דומה נוספת הוגשה בכנסת ה-15 ומספרה פ/2749.

---------------------------------

הוגשה ליו"ר הכנסת והסגנים

והונחה על שולחן הכנסת ביום

כ"ה בסיון התשס"ז – 11.6.07

[1] ס"ח התשמ"ב, עמ' 41.

[2] דיני מדינת ישראל, נוסח חדש 10, עמ' 266.

נערך לאחרונה ע"י The_Merlin בתאריך 12-01-2008 בשעה 05:26.
ישן 13-01-2008, 11:28
צלמית המשתמש של The_Merlin
  משתמש זכר The_Merlin The_Merlin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.02
Follow me...
לא מסכים אתך
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ck5760 שמתחילה ב "לא צריך ללכת כל כך"

לחלוטין אלא אם לא הבנתי אותך נכון. לטענתך, המוסר נמצא מעל החוק ולכן השוויון בפני החוק הוא כלל פשיסטי?
יש משהו עקום בתפיסת העולם שלך כי מחר תחליט שלא מוסרי לנהוג בצד ימין של הדרך ותנהג בשמאלי.

החוק מגדיר במפורש מה מותר ומה אסור. מי שחושבים שהגדרות החוק לא מוסריות יכולים לנסות שלא לנהוג כחוק ובמידת הצורך לשאת בהשלכות המעשה ולשלם על "יושרם המוסרי" אם בקבלת מדליה ואם בעונש כחוק.
החוק מגדיר הרי מה הוא כוח סביר ולכן גם שוטר שהשתמש בכוח שאינו סביר לסיטואציה בה היה נתון, חייב לתת את הדין ולשלם את המחיר. להתחבא מאחרי הטענה שאלו היו הפקודות אין טעם מאחר וגם פקודה שתנחה את אותו שוטר לפעול בכוח לא סביר היא אינה חוקית ואסור לו לבצעה. זה שיש אנשים אלימים שהפכו לבריונים באצטלא של חוק זה עצוב מאוד ומי שמתחבא מאחרי "אלו היו הפקודות" הוא עלוב נפש מעבר להיותו בריון. אנשים כאלו צריכים לשלם על כל חריגה ממה שאסור.
ישן 11-01-2008, 09:03
  משתמש זכר ck5760 ck5760 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.02
אל תעשה סלט
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "[QUOTE=ck5760]עכשיו, הכל טוב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי הפטריוט
וזה כבר קרה - בפרשת עוזי משולם (וויקיפדיה)

נושאי הנשק בפרשה הזאת היו סוכנים מטעם המשטרה (שניים).
לאחר שהתחרטו ולא רצו לרצוח את הרב משולם, המשטרה חיסלה אחד מהם.
כל העניין התפוצץ עקב התחלת חשיפתם של זוגות נשואים תימניים שלא ידעו שהם אחים (והרב גילה להם וציוה עליהם להתגרש). הם לא ידעו שהם אחים כי הם נחטפו.
לא רציתי לפתוח את הנושא אך אתה הכרחת אותי.
(מראש אני מזהיר את המגיבים - לא תצליחו לשכנע אותי שלא היה ולא נברא (בקשר לחטיפת ילדי תימן) - בידי שתי עדויות ממקור ראשון: אחת על חטיפה שהצליחה ואחת מאם שהצליחה למנוע ברגע האחרון את חטיפתה של ביתה).

ישן 11-01-2008, 09:50
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
מה, עוזי משולם היה סוכן שב"כ???
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי ck5760 שמתחילה ב "אל תעשה סלט"

פשוט, אני זוכר היטב את תמונתו אוחז באקדח בזמן המצור המשטרתי...
ולגבי הילדים החטופים כביכול: מעניין שבינתים אין שום הוכחה חד משמעית. בתקופה הנדונה הרבה ילדים מתו (לא רק תימנים) ובהחלט ייתכן שפה ושם היו גם חטיפות במסווה מוות.
שמע סיפור: לסבא וסבתא שלי נולדו תאומים בשנת 1950. הרופאים הכריזו זמן מה אחרי הלידה שהתינוקות מתו. ההודעה הייתה בדמות מברק של כמה שורות וגופות אף אחד לא ראה. לא למותר לציין שלא מדובר בעולים מתימן כי אם בחברי קיבוץ, אשכנזים ותיקים. הם המשיכו הלאה בחיים.
היו מן הסתם מקרים רבים אחרים דומים. במקרה של התימנים, דומנ שתמיד יש את מי שמנסה לבנות רווח פוליטי ואחר על גב המשפחות המסכנות.
ישן 11-01-2008, 16:52
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
ואולי יש אלו התומכים בצעדים שנקטה המשטרה כנגד ציבור המתנחלים אשר ניסה להפריע לתהליך
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "כוונתי היתה, כמובן..."

ההתנתקות ולא שמו לב לאשכול זה?

לכן, הייתי מעדיף לקבל התיחסות, דבר ראשון, מאלו שהגיבו לאותו אשכול (ומן הסתם מתעניינים בו).

ודעתי בנושא (כיוון שכתבתי באשכול זה):
מי שקורא תיגר על חוק, סופו לחטוף.
לא משנה אם מדובר ביהודים אשר התיישבו באזורים שנכבשו במלחמת ששת הימים או באזרחי מדינת ישראל האחרים (ערבים, דרוזים, וכו').

אני מגנה מכל וכל את ועדת החקירה שקמה לאחר ארועי אוקטובר (2004). הרי אם היו מתנגדי ההתנקות פועלים בצורה נחרצת יותר, כזאת המסכנת חיי אדם, הרי ברור שהיתה נפתחת נגדם אש חיייה.

אגב, יש סיכוי גבוה שאלו שתמכו במסקנות ועדת החקירה של ארועי אוקטובר ואלו שטענו שטענו שהופעל יותר מדי כוח על אלו שניסו לחבל בהתנתקות הם אותם אנשים.

ישן 13-01-2008, 08:31
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
מי שקורא תיגר על החוק אכן צריך לחטוף
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "ואולי יש אלו התומכים בצעדים שנקטה המשטרה כנגד ציבור המתנחלים אשר ניסה להפריע לתהליך"

אבל כיוון שלא יורים בכל מי שגונב כיכר לחם ממכולת או מסטיק בזוקה מפיצוציה, הרי לא כל מי שקורא תיגר על החוק צריך לחטוף את אותו הדבר, נכון?
מי שמפר את החוק צריך לשלם על כך. מי שמסכן חיי אדם חייב - חייב! - לאבד את שלו, באותו הרגע, בלי ועדות חקירה ובלי משפטים מיותרים.
בשום מקום שבו היה אירוע של "הפרת חוק" או סתם הפגנה של יהודים לא היתה סכנה לחיי אדם (במקום היחיד שבו היתה, העניין טופל, והבאתי לינק בנושא). לעומת זאת, בכל מקום שבו מתפרעים ערבים, יש ויש סכנה כזו, וצריך לטפל בה כנדרש.

תוסיף לזה את המימד הלאומי, ואני מקווה שתתחיל להבין את ההבדל בין יהודים לערבים.

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:06

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר